Střídavá péče - jaká je šance?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.19 23:23
Stridava péče šance

Ahoj mám dotaz mám dceru se kterou nežijí od jejího pulroku teď ji jsou 3 roky… S bývalou jsme domluvení že mám malou vždy od středy do neděle jednou za 14 dni někdy je to více třeba o den záleží jak moc držím pusu a krok.. A jak stíhá moje peněženka… Posledních cca půl roku malá se nechce vracet k mamince dělá scény pláče musí ji ode mě odrhavat atd.. Nemyslím si ovšem že by se měla u maminky nějak extra zle apod.. Přemýšlím teď nad stridavou péči myslíte že mám nějakou šanci vůbec když s ní nejsem od jejího pulroku… Děkuji za postřehy

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 24.06.19 23:29

Hm, s maminou se asi nedomluvíš a soudce, pokud je malá v pořádku a žije se jí dobře asi nebude chtít tento stav měnit. Že děcko sem tam řve když jde zase za mámou je asi celkem fuk. Tak malá děcka oblíbeného rodiče mění jak ponožky. Asi bych to zatím nechal jak je. Až malá povyroste tak se bude moci rozhodovat sama, třeba i sama nastoupit na áfl a ty si hleď s ní udržovat stále lepší a lepší vztah ať na tomhle světe zanecháš kousek svého lepšího já. :hug:

Příspěvek upraven 24.06.19 v 23:37

radek9
Kecalka 217 příspěvků 24.06.19 23:32

Tvl.. chlape…
to Ti nikdo takhle zvenku přeci nemůže opravdově poradit…

Takže najdi kvalitního právníka se zkušenostma s rozvodama a péčí (ne každej to dělá) a ten ať začne řešit a zjišťovat a určitě Ti řekne jestli máš šanci

Ou
Echt Kelišová 8102 příspěvků 24.06.19 23:46

Střídavá péče má smysl v okamžiku kdy se dohodneš s její matkou. Bez toho abyste byli schopni velmi konstruktivně a bez emocí komunikovat a hlavně řešit problémy co se objevují, do toho skutečně nechoď. Pak to bude největší utrpení pro tvou dceru, protože se furt budete o něco hádat.

Jestli něco, tak hledej mediátora http://www.amcr.cz/mediatori/

Mediace má za úkol najít řešení, které je přijatelné pro všechny, advokáti v soudním sporu chtějí vyhrát a porazit druhou stranu. Co myslíš, že pomáhá tomu, abyse fungovali ku prospěchu své dceři?

Oliver10
Povídálka 18 příspěvků 24.06.19 23:47

No řve já se ji snažím vyvestlit že i maminka chce být s ni atd.. Ale ona začne vždycky prosit táto za maminkou ne ja nechci… Atd… To samé před půl rokem měla ruku v sadre já ji měl deset dní v kuse u sebe a nechtěla jet k ní a přitom bych čekal že když ji něco je bude chtít hlavně mámu a nebude chtít jet třeba za mnou…

Oliver10
Povídálka 18 příspěvků 24.06.19 23:49

Co pomáhá když platím nad rámec… A vše odkyvu… My máme teď celkem dobrý vztah když splňují to co jsem psal… Posle mi i fotky když je malá u ní bo tak atd

Lucie_Sx
Závislačka 3860 příspěvků 25.06.19 00:24
@Oliver10 píše:
Co pomáhá když platím nad rámec… A vše odkyvu… My máme teď celkem dobrý vztah když splňují to co jsem psal… Posle mi i fotky když je malá u ní bo tak atd

Chtěl bys týden co týden měnit domov a všechno důležité si vozit s sebou?
Odpověz si sám.
Buď s malou co nejčastěji jde a počkej, až bude větší a bude si to sama víc korigovat, kde bude.

Oliver10
Povídálka 18 příspěvků 25.06.19 00:30

Nic si sebou malá nevozi.. Vse u mě má spíš si vozí ode mě domů oblečení atd… Ano chtěl bych být s malou co nejvíc to jde a co nejvíc ona chce… Zkoušel jsem i to at je malá u mě jak dlouho chce bude chtít být 3 dny bude 3 dny bude chtít být 14 dni ať je 14 dni a naopak… Dokud nechodí do školy atd

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66868 příspěvků 25.06.19 05:22
@Lucie_Sx píše:
Chtěl bys týden co týden měnit domov a všechno důležité si vozit s sebou?
Odpověz si sám.
Buď s malou co nejčastěji jde a počkej, až bude větší a bude si to sama víc korigovat, kde bude.

To jsou zas kecy tohle :zed: Cetla si vubec ten uvodni prispevek? Aktualne jezdi jednou za 14 dni od středy do nedele, takze uz se to od toho proti cemu tak hrozne brojis, lisi jen tim, ze misto v pondělí jede ve středu, no teda, to je ale hruza jezdit uplne stejne casto, jen se to oficialne bude jmenovat stridava pece…

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66868 příspěvků 25.06.19 05:24

@Oliver10 Myslim, ze s dobrym pravnikem sance je, neb to co popisujes vlastne uz realne asymetricka stridava pece je, takze chapu, ze to chces mit i oficialne…

Akinee
Ukecaná baba ;) 2488 příspěvků 25.06.19 05:32

3-letá nechce za maminkou? To ji máma týrá? Nebo úplně stejně nechce od maminky za tebou? Že by jí ty změny nedělaly dobře.

Oliver10
Povídálka 18 příspěvků 25.06.19 05:36

No práve chtěl bych to mít nějak černý na bílém protože když se ozvu když se mi něco nelíbí cobl se týká malé tak první co ex udělá je ze nám sebere čas a řekne ať si přijedu třeba až ve čtvrtek když se ozvu že nám bere čas začne se vymlouvat že musí jít v tu středu s malou plavat aby to nevypadalo blbě naštěstí jsem se naučil držet tu hubu a krok tak to je teď lepší i když to je někde těžké spíš se bojím kdybych to dal k soudu abych třeba nedopadl hůř než jsem teď.. Protože znám ty její nacvicene fráze… Co jak malé škodí atd… Jinak děkuji všem za odezvu ať je a byla jakákoliv

Oliver10
Povídálka 18 příspěvků 25.06.19 05:38

No právě když si jedu pro ni já tak hned běží a nejezdí s pláčem… Když jsi jdu pro ni výjimečně do školky protože podle ex tam víceméně nemám co dělat ve školce tak paní učitelka vždy říká ta se nemohla dočkat vždy mám i nějaký obrázek namalovány atd

Oliver10
Povídálka 18 příspěvků 25.06.19 05:43
@Akinee píše:
3-letá nechce za maminkou? To ji máma týrá? Nebo úplně stejně nechce od maminky za tebou? Že by jí ty změny nedělaly dobře.

Určitě ji netyra..nemyslím si že by se tam měla zle.. Me spíš vždy překvapilo že když ji něco bylo viz zlomená ruka nebo byla nemocná tak ani tak nechtěla ode mě za maminkou což bych čekal že bude chtít…

Oliver10
Povídálka 18 příspěvků 25.06.19 05:46

Je totiž fakt i to že když ji bylo jen rok já už ji měl třeba na celý víkend sám u sebe… Ze máme s malou k sobě opravdu hodně blízko… Ze možná kdybychom se nerozesli s ex nevěnoval bych ji tolik času jako když jsme byli od sebe jestli mi rozumíte…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama