Striptýz pro přítele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 16:27
Striptýz pro přítele

Holky, dělaly jste někdy svému přítelovi striptýz? Můj mě žádal, jestli bych mu ho neudělala, ale vždycky jsem se hrozně styděla a mám pocit, že za střízliva by to snad ani nešlo, aspoň u mě teda :D teď jsme měli výročí, koupila jsem si hezké spodní prádlo a chtěla bych mu udělat radost, jenže vůbec nevím, jak začít, jaké dělat pohyby apod..Bojím se, že to bude akorát k smíchu..Pokud s tím některá máte zkušenost, koukaly jste se před akcí na nějaká videa, jak striptýz dělat, nebo jste improvizovaly? :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 16:41

Ahoj ja pritelovi stryptyz uz delala a taky sem se stydela dulezite je aby si mela hudbu do ktere se budes trefovat posad si ho treba zidli a tancuj okolo nej pak se otoc k nemu zady a otirej se zadeckem o jeho klin ruzne ho hlad a aby nevedel co ho ceka tak mu nejdriv zavaz oci satkem a az zacnes tancovat tak mu ho sundej stlum svetlo zapal treba jen svicky

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 16:43

Zkus treba pisnicku od the pussycat dolls don't cha

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1926 příspěvků 12.09.18 17:02

Tady platí tři pravidla - brát to s humorem, snaha se cení a měj po ruce lahev vína. :D

Studijní materiály:
https://www.youtube.com/watch?…
https://www.youtube.com/watch?…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 17:07

U nás to je celkem často, dost mi pomáhá když si před tím dám vanu, oholim se načančam, nalakuju si nechťy namaluju se udělám si vlas y a vezmu si hezké spodní prádlo a oblečení ve kterém se viiim dobře, hezky se tanci na tyhlety písničky https://m.youtube.com/playlist?…

Nech ho třeba ať se posadí na gauč a prvni mu zavaz oči a vezmi mu ruce a veď je sama - nebudeš se tak stydět, a až budete oba ve varu tak mu normálně sundej šátek a tanci normálně stačí jen hýbat boky a u toho se svlikat :D:lol: pokud se před ním stydís tak to že začátku moc asi nepůjde ale třeba časem si zvyknes že se díva :D :potlesk: :jazyk:
 Katka

Mango_Lassi
Extra třída :D 14114 příspěvků 12.09.18 17:08

Chtěla jsem, ale on nechtěl :mrgreen:

Mája2512
Povídálka 23 příspěvků 12.09.18 17:19

Kterej chlap by nechtel striptyz? :lol:

Mango_Lassi
Extra třída :D 14114 příspěvků 12.09.18 17:21

Edit

Příspěvek upraven 12.09.18 v 17:30

Uživatel je onlinelolink
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 12.09.18 17:27
@Mango_Lassi píše:
Chtěla jsem, ale on nechtěl :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:
pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8382 příspěvků 12.09.18 17:31
@Mango_Lassi píše:
EditPříspěvek upraven 12.09.18 v 17:30
:palec:

a ještě jde ty sexy erotický představy vylepšit svíčkama, teda myslím zapálenejma

Mango_Lassi
Extra třída :D 14114 příspěvků 12.09.18 17:33

A kde se bere představa, že z toho musí být každý odvazany?

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8382 příspěvků 12.09.18 17:35
@Mango_Lassi píše:
A kde se bere představa, že z toho musí být každý odvazany?

tak možná by se dalo říct, že každý, ale není u toho rozhodně rovnítko manželka/partnerka :mrgreen:

Mango_Lassi
Extra třída :D 14114 příspěvků 12.09.18 17:39
@pohledzdruhes­trany píše:
tak možná by se dalo říct, že každý, ale není u toho rozhodně rovnítko manželka/partnerka :mrgreen:

Kdysi jsem chtěla chodit na pole dance a přítel si tukal na čelo, že tu stejnou svalovou hmotu naberu na umělé horolezecké stěně a bude to víc k užitku :mrgreen: :P

hanyketty
Stálice 99 příspěvků 12.09.18 17:39

Mohu poskytnout knížku s výukou strip. tance za padesát korun +poštovné - jednu jsem si koupila a druhou jsem od přítele dostala :-D Takže jedna je ve velmi dobrém stavu - Cvičení se striptérkou od Sheila Kelley

Kefírové mléko
Povídálka 11 příspěvků 12.09.18 18:01

Podívej se na Román pro muže. Tam máš ukázku, jak udělat správně stryptýz. Přeji ti hodně štěstí s inspirací. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >