Studené nohy u osmileté holčičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

baculkaji
Zasloužilá kecalka 986 příspěvků 23.11.18 19:35
Studené nohy u osmileté holčičky

Ahoj holky. máte některá takové starosti s vaší holčičkou? Nevím, co s ní budem dělat až fakt začne zima. Už teď chodí v zimních botech a během chvíle je jí zima od nohou…přemýšlela jsem o nějakých vyhřívaných vložkách či co jsem to našla na netu, ale prý to tlačí…a není to dobré…jak vy zvládáte zimu s těma našema zmrzlinama? máte nějaký rady prosím? děkuju

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5920 příspěvků 23.11.18 19:41

Co třeba ponožky z ovčí vlny nebo nějaké termo?

baculkaji
Zasloužilá kecalka 986 příspěvků 23.11.18 19:42

Termo ponožky jsme už zkusili a žádný efekt.....a z ovčí vlny to budou asi hodně silné, že? Jestli by se pak vešla do bot:-))) ale díky za tip

teresa27
Povídálka 32 příspěvků 35 inzerátů 23.11.18 19:44

A jake ma zimni boty? Investovala bych do nejakych opravdu kvalitnich, tedy funkcnich.

venulka1
Kecalka 274 příspěvků 23.11.18 19:44

Me teda obe deti chodi v zimnim boty obleceni..porad jsem si rikala nemrzne pres den je teplo a pak bum 3tydny doma s atb zanet prudusek nastydle „dutiny“ nic hezkeho takze zimni boty termoponozky a termokalhoty od nohou jim je nejvetsi zima..co budu delat uplne v zime zatim presne nevim ale mam v planu teple vlozky do bot..co vim ze to maji po me kord syn tomu je zima vecne jako me deti ve tride litaji v kr rukavu a on dlouhy rukav idealne jeste mikinu a klepe se ze je mu zima prijde domu a rovnou se prevlika do chlupate kombinezy plysovych bot a bere deku pres zada a to mame doma 21-22 a v noci je to hotovy peklo je schopny v noci k nam chodit ze je mu strasna zima a to ma chlupate povleceni dlouhe pyzamo a spi kousek od radiatoru..jednou nam asi zmrzne je to hold letni dite je narozeny v cervenci jako ja nejlip je nam ve vedrech :mrgreen: dcera je na tom o neco lip ale zase trpi na studene ruce nesnese tohle pocasi bez rukavic

Uživatel je onlinemarťáánek
Povídálka 38 příspěvků 23.11.18 19:45

Mě pomáhají teplé vložky do bot z Deichmana, mají je podle velikostí, ze spodu je alobal a jsou opravdu super-používáme je celá rodina, i chlap do pracovních bot..Stojí okolo 200Kč

Veru1987
Zasloužilá kecalka 851 příspěvků 23.11.18 19:46
@venulka1 píše:
Me teda obe deti chodi v zimnim boty obleceni..porad jsem si rikala nemrzne pres den je teplo a pak bum 3tydny doma s atb zanet prudusek nastydle „dutiny“ nic hezkeho takze zimni boty termoponozky a termokalhoty od nohou jim je nejvetsi zima..co budu delat uplne v zime zatim presne nevim ale mam v planu teple vlozky do bot..co vim ze to maji po me kord syn tomu je zima vecne jako me deti ve tride litaji v kr rukavu a on dlouhy rukav idealne jeste mikinu a klepe se ze je mu zima prijde domu a rovnou se prevlika do chlupate kombinezy plysovych bot a bere deku pres zada a to mame doma 21-22 a v noci je to hotovy peklo je schopny v noci k nam chodit ze je mu strasna zima a to ma chlupate povleceni dlouhe pyzamo a spi kousek od radiatoru..jednou nam asi zmrzne je to hold letni dite je narozeny v cervenci jako ja nejlip je nam ve vedrech :mrgreen: dcera je na tom o neco lip ale zase trpi na studene ruce nesnese tohle pocasi bez rukavic

Poridte na spani overaly, dcera spi ve fleesovych a to pomohlo

Serpentini
Zasloužilá kecalka 856 příspěvků 23.11.18 19:46

Kvalitní kožené boty a je po problému. Já jak si koupím nějaký obyč rample tak mám taky úplně ledový nohy. V opravdu kvalitních kožených se mi to nestává. Ale ta cena no :?

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5920 příspěvků 23.11.18 19:54

Tak ono teplo od nohou je nejdůležitější, když si vezme lehčí bundu tak klepe kosu, ale většinou se to přežije, ale jak prostydnou nohy tak první co je nejvíc náchylné je močák, takže takové ty nastydnutí na spodek jsou většinou způsobeny z prochladnutí od nohou. Syn nosí zimní boty od začátku listopadu, já jsem na tohle hrozná a zimní boty málokdy vytáhnu navíc doma běhám bosa, a i ve svém věku dostávám neustále vynadano od mamky, která dělá na urologii a mají tam denně X případů z prochladnuti od nohou. Takže zvlášť u dětí to chce kvalitní teplé botky a i na doma teplo od nohou ;)

Aslanka
Povídálka 22 příspěvků 23.11.18 20:08

Nám osvědčily zimní boty Demar ,je tam vložka z ovcí vlny ,jsou teplý

KristynaTita
Kecalka 449 příspěvků 23.11.18 20:18

@baculkaji prsty mi vzdy mrzly, cele slapky, kdyz se pri chůzi vevnitr v bote prsty a predni slapka nemohly pohybovat, alespon trochu.
Kdyz ma noha misto, přirozeně svaly funguji a je teplo:)

neonqa
Kecalka 226 příspěvků 23.11.18 20:28

Kupte barefoot obuv která má dostatek prostoru v prstové části,prsty pracují a nebude jí zima. V klasické botě má prsty namačkané.

Verun83
Echt Kelišová 8837 příspěvků 33 inzerátů 24.11.18 06:35

Ma dostatek prostoru v botech i do sirky? Jakmile je noha v bote natesno, nemuze se dostatecne prokrovovat a pak je studena. Zmerte sirku boty a sirku nohy.

Verun83
Echt Kelišová 8837 příspěvků 33 inzerátů 24.11.18 06:36
@neonqa píše:
Kupte barefoot obuv která má dostatek prostoru v prstové části,prsty pracují a nebude jí zima. V klasické botě má prsty namačkané.
:lol: ted to ctu. Presne ;) :palec:

Veru1987
Zasloužilá kecalka 851 příspěvků 24.11.18 06:46
@Verun83 píše: :lol: ted to ctu. Presne ;) :palec:

Taky nemusi byt primo barefoot. Jsou u jine boty se sirokou spickou. Dcera ma sirokou nohu a sirsi jsou fare, primigi, viking

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >