Suché červené flíčky na tváři

Romulda
14.1.10 21:55

Suché červené flíčky na tváři

Ahoj maminky, náš malej má na tvářičce takovy suchy červeny flíčky, vůbec nevim, co by to mohlo být, čím to mazat…poradíte?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1477
14.1.10 22:04

Ahojky
my míváme něco podobnýho a mažu to konopnou mastí pro děti Cutis Help s kačenkou ,je i na mytí a na vlásky a vcelku to pomáhá .A nebo i zkusit klasika modrou indulonu :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.10 22:05

my do dnes mažeme modrou indulonou, hlavne v tech mrazech ..to chcemažu i přes den doma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3150
15.1.10 08:33

Nas malej ma takove flicky na nozkach, ma to vzdy od podzimu do jara, proste v dobe , kdy nosime puncochace a je chladnej.
vyzkouseli jsme toho hodne, jednou se nam to rozjelo tak ze uz jse se bala , ze je to ekzem atopicky, ale nam silene moc pomohla mast a krem LECIDERM.Vysledek trva, bo je to bez kortikoidu atd,ale mazala jsme pravidelne 3× denne kremem a na noc masti a fleky byly fuc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6243
15.1.10 09:30

Nám pomohla vitamínová mast (na doporučení doktorky) - je hodně mastná a účinek byl skvělý a hlavně rychlý. Navíc od té doby máme klid :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12300
15.1.10 09:35

Nám pomohl Lipoxal prodávají to v lékárně na extrémně suchou kůži. Adámek má po mě takový fleky po celým těle, u mě doktor tvrdí že jsou to alergický projevy. A LIPOXAL nám pomáhá oběma. Já občas používám taky konopnou mast Cutis help na exém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84
18.1.10 22:18

Ahoj, my měli něco podobného, mazali jsme krémem LIBOBASE. Je mastnější, prodává se v lékárnách, většinou na předpis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama