Sudocrem na akné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zuza23
Kelišová 5162 příspěvků 30.09.14 21:53
Sudocrem na akne

Ahoj :mavam: Nenašla jsem nikde toto téma (možná jsem jen slepá) :mrgreen:
Před 4 měsíci se mi narodila dcera a já teď vypadám jako v pubertě. Všude po obličeji mám červené pupínky, nebo spíš boláky, už je jen vymáčknout. Nic mi na to nepomáhá, spíš mi přijde, že se to ještě zhoršuje.
Ale teď k dotazu. Dceři mažu zadeček sudocremem a všimla jsem si, že na obalu mají uvedeno použití i na akné. Máte s tím někdo zkušenosti? A maže se celý obličej, nebo jen pupínky? Pomohlo vám to? Na kožním mi nepomohli ani v pubertě, ani při exemu, takže se mi tam vůbec nechce :nevim:

Jak maminky hodnotí Sudocrem Antiseptický ochranný krém

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
bibianka
Kelišová 6070 příspěvků 30.09.14 21:56

Ja si to mazu na bedaky furt :-)) prez noc me to ty hnusy castecne vysusi, ale extra tadnej zazrak to zas neni :-))

Malaga
Nadpozemská drbna 25328 příspěvků 30.09.14 21:59

@zuza23 A zkoušela jsi zinek? Ono akné se zvenčí až tak moc ovlivnit nedá, resp. ne dlouhodobě. A sudocrem právě ten zinek obsahuje.
Dobrý účinek vykazuje retinol (vit A) v mega dávkách, takže pod dohledem lékaře. Vysušuje hodně kůži, musíš mít v pořádku jaterní testy a nesmíš být těhotná nebo plánovat těhotenství. Jeho účinek spočívá v tom, že dochází k přestavbě mazových žláz.
Ale samozřejmě akné je i záležitost hormonů.

Dee29
Kecalka 489 příspěvků 30.09.14 22:04

Taky jsem ho občas namazala, ale nic moc, obsahuje zinek, měl by vysušovat a hojit. Za mě teda jedině SKINOREN, je bez předpisu, může se v těhotenství i kojení, jen v 1.trimestru se musí konzultovat. Ten jediný mi pomohl a v kombinaci s antikoncepcí je bezkonkurenční, teda u mě.

Uživatel je onlinebozska-mrcha
Extra třída :D 10207 příspěvků 30.09.14 22:05

Já začala používat na obličej gel pro intimní partie a docela dobrý 8o :lol: holčina s touhle vychytávkou přišla ze školy :lol: ovšem je fakt, že na akné nějak extra netrpím, jen před ms si ta pleť dělá co chce a tohle to dost dobře dává do normy

bibianka
Kelišová 6070 příspěvků 30.09.14 22:06
@Dee29 píše:
Taky jsem ho občas namazala, ale nic moc, obsahuje zinek, měl by vysušovat a hojit. Za mě teda jedině SKINOREN, je bez předpisu, může se v těhotenství i kojení, jen v 1.trimestru se musí konzultovat. Ten jediný mi pomohl a v kombinaci s antikoncepcí je bezkonkurenční, teda u mě.

Chci vice info :-)))

Dee29
Kecalka 489 příspěvků 30.09.14 22:07

@bibianka jaký? :)

zuza23
Kelišová 5162 příspěvků 30.09.14 22:15

@Malaga já právě na akné trpěla jen v pubertě a teď po porodu s tím valcim znovu. Takže to bude určitě díky hormonum. A ten retinol se může při kojení? Ale to je asi na konzultaci s dr, to si sama jen tak nekoupim, že? :think:

zuza23
Kelišová 5162 příspěvků 30.09.14 22:16

@Dee29 co je to ten Skinoren? O tom jsem neslyšela :think:

bibianka
Kelišová 6070 příspěvků 30.09.14 22:17
@Dee29 píše:
@bibianka jaký? :)

No o tom skinoremu :-))

zuza23
Kelišová 5162 příspěvků 30.09.14 22:18

@bozska-mrcha takže pomáhá třeba chilli gel? To by mě nenapadlo patlat si to na obličej 8o

Malaga
Nadpozemská drbna 25328 příspěvků 30.09.14 22:25

@zuza23 retinol konzultovat s lékařem a až po kojení…
ale je opravdu až na ty těžší formy…
jinak zinek zevnitř cca 30 mg denně.

Dee29
Kecalka 489 příspěvků 30.09.14 22:30

@bibianka
tady je info :
http://www.skinoren.cz/
a tady něco o akné:
 http://www.ikem.cz/www?…

Dee29
Kecalka 489 příspěvků 30.09.14 22:36

Mě teda pomáhá jen antiko ( Mistra) + SKINOREN, akné se na 99% ztratilo, můžu chodit zase bez makeupu, jen si dám třeba BB cream, pro mě jako splněný sen :D. Mám problémy s pletí už od 15 a je mi přes 30, vyzkoušela jsem vše. Ted jsem teda antiko vysadila, pokoušíme se o druhé mimi, ale Skinoren mažu, plet se malinko zhoršila, ale snad to nebude taková hrůza. Taky ještě ráno a večer používám Micelární vodu a taky se mi zdá, že je to lepší. Moje Dr. mi říkala, že až budu po druhém dítěti, tak že mi pomůže, asi pro mě chystá nějaký driák :mrgreen:.

zuza23
Kelišová 5162 příspěvků 30.09.14 22:37

@Malaga já mám jeden pupínek vedle druhého a jediné místo, kde nic není jsou oční víčka :mrgreen: takže dost děs :pocitac: a ten zinek se dá koupit bez předpisu?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Youtuber Tary, který čelí kritice za chování k fanouškovi: Zvažuji trestní oznámení!

Jedna věta mu převrátila kariéru youtubera doslova naruby. Parkourista Taras... číst dále >

Poslední sbohem Aťce Janouškové (†88): Věnec od Gotta, přišel Zíma nebo Simonová

Dnes dopoledne se rodina a známí rozloučili s nejmenší českou herečkou Aťkou... číst dále >