Suplementy vaší dcery

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 14:15
Suplementy vaší dcery

Zdravím, jak by jste reagovali, kdyby jste u vaší dcery našli suplementy typu protein, bcaa a tak dále? Utratila jsem za to nemalou částku (3000) a před mamkou to radši schovávám, ale už mě to nebaví (spíše je to nepraktické..)
Jak by jste tedy reagovaly vy? ????

(Anonymně, kdyby se tu náhodou objevila mamka)

Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 9251 příspěvků 33 inzerátů 02.02.19 14:20

A proc to beres?

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 02.02.19 14:21

(když pominu, že mojí nejstarší je osm), dost by mě to překvapilo, u nás se protein ani bcaa neschovává, ale leží normálně na polici nad linkou :D ty v tom máš i něco nevhodného, nebo nelegálního?? doplňky pro sportovce mi nijak pobuřující nepřipadají

tatranka999
Kecalka 177 příspěvků 02.02.19 14:23

Moje dcera i ja obe intenzivne cvicime, takze mame ve spizi polici s proteinem, bcackem, ja i spalovac atd. Predpokladam, ze jsi ji ty penize neukradla, takze v tom nevidim sebemensi problem. Lepsi dat penize do kvalitni suplementace (pokud intenzivne cvicis), nez do cigar a tricatych bot.

Lucy75
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 2 inzeráty 02.02.19 14:25

na proteinu a spalovačích není nic špatného, pokud se sportu věnuješ opravdu hodně a chceš zvýšit efekt.. samozřejmě nepřehánět a záleží taky dle věku, jinak bych se na to dívala u dcery , které je 14 (zákaz) a jinak v 17/18 (to už je stejně dospělá..)
nemáš k mamce důvěru ? orientuje se v doplňcích stravy ?
pokud tam nemáš žádná anabolika či nedej bože steroidy, tak proč se bát a nesvěřit se?
sama beru karnitin a skoro každá holka ve fitku taky + každá druhá další doplňky…

mroe
Neúnavná pisatelka 15076 příspěvků 02.02.19 14:42

Ja bych ji vysvetlila, ze se cvici pro zdravi a pro radost, ne proto, aby clovek vypadal jako michelinska postavicka a nase radoby celebrity. Stejny nazor mam na plasticke upravy, bez zdravotni indikace. Nase spolecnost evidentne speje kamsi…

Karleon
Kelišová 5511 příspěvků 02.02.19 14:58

Hodně by záleželo na věku, ale asi bych se snažila svou dceru vést trochu jiným směrem, správná výživa je pro mě důležitější než doplňky.

Ijen
Ukecaná baba ;) 1345 příspěvků 02.02.19 17:28

Mame toho doma plnou polici, manzel i starsi syn se sportu hodne venuji, nenapadlo by me, ze to ma kdokoliv potrebu schovavat.

Magdaleeena
Kelišová 5779 příspěvků 02.02.19 17:33

Nepíšeš důvod, proč před mámou schováváš..
Jsou mezi Vámi nějaké rozepře ohledně Tvého stravování/vá­hy/postavy?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 20:14

Ja pred mamkou schovavala i tampony a holici stojek na nohy ve 20 letech… nekteri rodice jsou bohuzel neustupni a kecaji do zivota i dospelym detem. Nez 100× poslouchat jak je to nezdrave a nebezpecne a nehodi se to pro me, tak jsem schovavala. Mozna ma zakladatelka podobnou mamku.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 833 příspěvků 02.02.19 20:19

uplně v pohodě, bcaačka nejsou nic školdivého, otázka je proč to před mamkou tajíš..jestli máš problémy s váhou a neměla bys hodně cvičit a brát takové věci tak chápu :nevim:

mroe
Neúnavná pisatelka 15076 příspěvků 03.02.19 11:10
@Anonymní píše:
Ja pred mamkou schovavala i tampony a holici stojek na nohy ve 20 letech… nekteri rodice jsou bohuzel neustupni a kecaji do zivota i dospelym detem. Nez 100× poslouchat jak je to nezdrave a nebezpecne a nehodi se to pro me, tak jsem schovavala. Mozna ma zakladatelka podobnou mamku.

A ono je to zdrave? Unika mi smysl toho celeho pocinani. Budu do sebe cpat doplnky, abych vypadala " lepe"? A jak je to „lepe“ , urcuje kdo? Magazin pro telebrity s IQ houpaciho kone, co dokazaly v zivote max. „dobre“ vypadat?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >