Dotaz na návštěvy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 11:09
Dotaz na návštěvy

Dobrý den, mám doma dvou měsíční miminko. S otcem dítěte nežiju a on se teď rozhodl, že si chce malou brát ob neděli na 4 hodiny a přinesl mi odsávačku, protože malá je plně kojená. Řekla jsem, že odsávat nebudu, ale nabídla jsem mu, že jsi ji může takto brát na hodinku mezi kojením a že za ní může kdykoliv přijít na návštěvu. To se mu ovšem nelíbilo a chce to dát k soudu…tak se chci zeptat jakou má eventuálně šanci.
 Děkuji

Reakce:
Šáruší
Kecalka 279 příspěvků 01.02.19 11:14

Nemá. Dál mu nabízej ideálně písemně, že může za malou, že si jí může vzít mezi kojením, a dál nic. Já třeba odsávačkou nevytáhla skoro nic, ani elektrickou. Takže otec má smůlu, plně kojené dítě mu žádný soud nedá tak, aby bylo bez jídla. Ty nabízej termíny, abys mohla doložit, že ses snažila. A třeba moje dcera nevzala flašku ani dudlík, nikdy, a že jsem toho vyzkoušela, takže tu by prostě nenakrmil.

Keyllah
Extra třída :D 10704 příspěvků 01.02.19 11:14
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám doma dvou měsíční miminko. S otcem dítěte nežiju a on se teď rozhodl, že si chce malou brát ob neděli na 4 hodiny a přinesl mi odsávačku, protože malá je plně kojená. Řekla jsem, že odsávat nebudu, ale nabídla jsem mu, že jsi ji může takto brát na hodinku mezi kojením a že za ní může kdykoliv přijít na návštěvu. To se mu ovšem nelíbilo a chce to dát k soudu…tak se chci zeptat jakou má eventuálně šanci.
Děkuji

chápu, že se ti do odsávání nechce, ale kojíš co hodinu? zatím moc šancí nemá, ale jak dítko poroste, tak se jeho šance budou zvyšovat.....zku­sila bych se s ním dohodnout třeba dvakrát během týdne na 2hod, myslíš, že to by nešlo?

arinecka
Kelišová 5619 příspěvků 01.02.19 11:24

Čtyři hodiny jsou asi moc ale na dvě hodiny by dítě vzít mohl ne? Nekojíš snad každou hodinu :nevim: On si jako myslí že plně kojené dítě si okamžitě zvykne na lahev? A co by dělal kdyby z lahve nechtěla? Nechá jí 4 hodiny brečet hlady? Je ještě malinká, tak atˇneblbne, je fajn že má o dítě zájem ale musí na něj brát ohledy, až bude větší, tak to bude jiné.

nostress
Extra třída :D 14358 příspěvků 01.02.19 11:25
@Anonymní píše:
Děkuji

Byla bych ráda, že otec jeví o dítě zájem. Co by některé maminky za to daly. A klidně bych i odsávala. Ber to tak, že každou druhou neděli budeš mít chvíli klidu jenom pro sebe. Dítě poroste, a možná budeš ráda, že si ji otec na chvíli někam vezme. ;) Krom toho, on ví zatím kulový, co to všechno obnáší. Až si to zkusí, tak třeba i jeho zájem opadne.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 01.02.19 11:32

Proc kojis kazdou hodinu? To delas schvalne kvuli nemu? Bud rada, ze se o dite hodla starat. Az budes potrebovat hlidani, penize, tak se na nej muzes obratit, ne? Spat si s nim mohla, ale pucit mu mimino nechces? Se to s ditetem nauci od zacatku, budou mit pekny vztah, bude vedet jak se starat

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2342 příspěvků 01.02.19 11:53

Máte upravený styk soudně? Platí výživné?

chs.jasmin
Echt Kelišová 8540 příspěvků 01.02.19 11:53
@Anonymní píše:
Děkuji

Ahoj,

je to velmi těžké posoudit. :nevim: Rodičem jste oba dva a oba dva tudíž máte stejné právo na dítě. Dokud kojíš, tak jsi zvýhodněná, ale zase dělat dusno… Ob neděli by se odsát dalo a jen na 4 hodiny - a co hodinu budeš kojit už jen krátkou dobu a intervaly se budou prodlužovat.

Dle mého názoru je moc fajn, že má o dítě zájem, pokud i platí, tak bych zbytečné vlny nedělala. Chápu naprosto, že hodmony se bouří a já měla velký problém dát i jen do kočárku tchýni na projíždku kolem baráku :think: - je to těžké

Zkus mu to hezky bez výlevů vysvětlit a snad pochopí a ještě nějaký měsíc vydrží - zase to dítě tak rychle roste a pokud si chce užít i on to malinké miminko a chodit na procházky s kočárkem. Nebo co to rozpůlit? Bydlí daleko? Že by si bral třeba každou neděli na dvě hodky? Na jednu stranu je skvělé mít i chvilku pro sebe - v klidu si oprat, vyžehlit, navařit, uklidit, nebo prostě jen tak si lehnout a vyspat se :hug:

Ale třeba si to vyzkouší a pak sám uzná, že na to nemá - přebalovat, převlékat po ublinknutí, ohřívat mléko a hlídat jeho teplotu - nedej bože prdíky … A třeba mimčo ani nebude chtít pít z láhve a rozhodne za vás oba…

Lama Lama
Hvězda diskuse 50744 příspěvků 4 inzeráty 01.02.19 11:58
@Anonymní píše:
Děkuji

Nešlo by se dohodnout jinak? Třeba třikrát týdně dvě hodiny? Ty ustoupí z nesmyslné hodiny, on ze čtyř? A dohodnout, že do půl roku se to pokusíte natáhnout na ty čtyři hodiny?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >