Svatba a moje matka

Anonymní
26.7.19 19:47

Svatba a moje matka

Zdravim. Otazka zni jak prezit svatbu s vlastni matkou? Vlastni otec na svatbu nejede a matka s nevlastnim otcem jsou rozhadani takze mam jit k oltari sama nebo hledat nahradu? Je to uz i tak dost stresující :lol: zas aby tam byli spolu a nadavala mu ze kouka po zenskych to taky neni uplne idealni :pocitac: bojim se ze z toho bude akorat ostuda kdyz je tak hodne zarliva :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1643
26.7.19 19:52

A kdy je ta svatba? Za měsíc mohou být zase v pohodě ☺

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Verun83
26.7.19 19:54

Sla bych klidne sama. Nebo jestli chces, aby te nekdo vedl, tak co nejaky stryc? Bratranec? Kamarad? Myslim, ze je to uplne fuk.

• Citovat
  • Nahlásit
6230
26.7.19 19:55

A proč nejdeš k oltáři se svým budoucím manželem? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
26.7.19 20:10
@Tableta píše:
A proč nejdeš k oltáři se svým budoucím manželem? :)

presne to jsem chtela napsat, pri druhe svatbe jsme sli spolu s budoucim manzelem, protoze on mamu uz nemel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18195
26.7.19 20:13

@Gracelynx chlapa taky někdo vede? Jinak já bych šla sama kdyby se matka neuklidnila, ale zas snad jestli je aspoň trochu normální, nebude dceři kazit svatbu a dělat tam scény :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.7.19 20:15

Tak sama jit nechci rodina manzela jsou katolici a dost si na tom zakladaji takze plan byl ze pritel uz tam stat bude a ja prijdu jak to byva jenze…proste to takhle dopadlo svatba je za 7dni

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.7.19 20:18

A na svatbu jsou kamaradky a kolegyne se svou dcerou neni tam chlap co by me vedl jeste me napadl otec pritele jenze to zas zbylych 50 lidi z pritelovi strany bude divne koukat 8o 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.7.19 20:21

Ono uz staci ze mame rocniho syna tak ten ma na me cekat u oltare uz s manzelem mame to trochu komplikovanejsi :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
2450
26.7.19 20:23

Tak v tvem pripade bych zasla za mamkou a jejim pritelem a poprosila je, ze je to tvuj den a chces si to uzit, jestli by se mohli drzet zpatky a chovat se tech par hodin slusne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
590
26.7.19 20:24

Ať divně koukají! Pokud s budoucím tchánem vycházíš v pohodě, ať tě odvede on. Přeci jen budeš součást rodiny :palec:
A užij si to, bude to VÁŠ den :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.7.19 20:25

@peta81
To uz jsem zkousela prej nemam myslet jen na sebe a den pred svatbou se dozvím jestli jdu sama nebo s nim a muze mi to byt jedno

• Citovat
  • Nahlásit
138
26.7.19 20:25

Ano, budouciho manzela vede matka, jdou jako prvni, za nimi svatebcane a posledni nevesta s otcem, pokud nechces jit sama, domluv se s nastavajicim a jdete spolu
edit: zvlast kdyz uz jste rodina, sla bych s nastavajicim i synem

Příspěvek upraven 26.07.19 v 20:27

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.7.19 20:26

@Nnaud2
Dekuju si hodna :)

• Citovat
  • Nahlásit
2450
26.7.19 20:28
@Anonymní píše:
@peta81
To uz jsem zkousela prej nemam myslet jen na sebe a den pred svatbou se dozvím jestli jdu sama nebo s nim a muze mi to byt jedno

Aha. Pekni sobci. A s vlastním tatou uz to nejde zmenit? Nemate dobre vztahy? Co dedecek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama