Svatba a tchýně, nechápu to

Napsat příspěvek
Velikost písma:
17535
10.8.24 07:16

@Liberalissima no ono u nás to bylo dost narychlo celkově i zařízené, tak nějak už nebyl čas na klasické zásnuby a rok na přípravy obr mega monstr akce což jsme nechtěli ani jeden. Prostě malá rodinná svatba. Průšvih byl asi i to, že to první věděla moje máma…;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
928
10.8.24 07:35

Moje matka mi řekla ať si to dobře rozmyslím, že ona na to nevěří, protože jí se manželství nepovedlo :roll:.
Asi po měsíci se mě ještě znovu zeptala, jestli jsem si to nerozmyslela a fakt se chci vdávat. Opět mi zopakovala svůj názor na svatbuna její zkušenost.
Tolik k reakci vlastní matky.
Podotýkám že mi bylo přes 30 a s mužem jsem byla 4 roky, z toho 3 společné bydlení.
Teď mám obavu z její reakce na moje těhotenství ve 40 letech. To bude zase nějaká perla. Jinak máme fajn vztah, ale protože ji neberu moc vážně.
Mého muže má ráda, vycházejí spolu, svatbu si užila, nevím co jí přeplo.

Tchýně byla naopak moc ráda a přála nám to.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný