Reklama

Svatba? Proč....měly jste před svatbou pochybnosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Biancca
Kecalka 121 příspěvků 12.10.18 13:00
Svatba? proč....

Milé ženy, dívky…ráda bych se zeptala. Vy co jste se vdaly i když jste měly před sňatkem pochybnosti, proč jste se nakonec vdaly i přes to a jak to dopadlo? A jaké pochybnosti to byly?

Pochybnostmi myslím:„on, to tak nemyslí, on je hodný a miluje mě, já taky nejsem úplně dokonalá“
„on zas tak moc nepije, sem tam pivo“

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

andelka83
Neúnavná pisatelka 19553 příspěvků 12.10.18 13:05

Jo, podobný. Vdala jsem se proto,že jsem byla mladá a naivní a netušila jsem že to bude ještě horší a že až po svatbě a hlavně při dětech se všechno plně projeví. Neposlouchala jsem ostatní,měla jsem vlastní rozum,a růžové brýle.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1702 příspěvků 12.10.18 13:05

Při pochybnostech nebo intuici, že to není ono, se nevdávej. A skonči to.

Obvykle to tak myslel, a že pije = bude pít víc. A ležet v gauči nebo chodit do putyky.

Safrik
Kecalka 180 příspěvků 1 inzerát 12.10.18 13:13

S pochybnostma bych se nikdy nevdala.

Freeandwild
Povídálka 21 příspěvků 12.10.18 13:16

Pokud máš pochybnosti už před svatbou, určitě se nevdávej. Hlavně pokud se to týká např. parterovy věrnosti, sklonům k agresivitě, ponižování, závislosti na alkoholu apod.. Já se vdala, protože jsem pochybnosti neměla, ale jen díky tomu, že jsem ho soudila podle sebe a tudíž mě ani nenapadlo, že by mi třeba mohl být dlouhodobě opakovaně nevěrný, poprvé zřejmě už pár měsíců potom, co jsme se seznámili :)

debra.morgan
Závislačka 3498 příspěvků 12.10.18 13:17

pochybnosti jsem nemela, nebrala jsem si rocni znamost, znala/znám ho jak svoji dlan. zadne prekvapeni se po svatbe nekonalo.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2099 příspěvků 12.10.18 13:18
@Safrik píše:
S pochybnostma bych se nikdy nevdala.
:palec:

cecetka
Kelišová 7206 příspěvků 12.10.18 13:19

Vzdy existuji nejake pochybnosti. Tech, ktere by si nepolozili otazku, zda on nebo ona je ta prava, asi nebude moc.

Ale to, jestli chlap pije nebo je nasilnik, neni pochybnost. To je vazny problem.

zoidberg
Extra třída :D 11556 příspěvků 12.10.18 13:25

Nějaká ta pochybnost je určitě zdravá. Znamená to, že používáš rozum, přemýšlíš spíše o budoucnosti a ne jen o svatebních šatech a barvě květin. Ano, člověk by si měl takovýto krok řádně rozmyslet, probrat všechna pro a proti a pochybnosti jsou naprosto namístě.

lachtanice86
Kelišová 5970 příspěvků 12.10.18 13:26

Pochybnosti jsem neměla. Znala jsem do cca 12let před svatbou. A tou se nic nezměnilo. Pokud pije teď bide pít jen víc. Zkušenost v rodině

Biancca
Kecalka 121 příspěvků 12.10.18 13:36
@cecetka píše:
Vzdy existuji nejake pochybnosti. Tech, ktere by si nepolozili otazku, zda on nebo ona je ta prava, asi nebude moc.Ale to, jestli chlap pije nebo je nasilnik, neni pochybnost. To je vazny problem.

A když ten vážný problém je evidentní, proč se žena přesto rozhodne provdat ? Kvůli šatům?Kvůli tomu, že doufá, že ho to změní?
On je ten můj dotaz spíše směřován k tomu, že tu běžně čtu diskuse typu, dal mi facku mám se vdát?a přesto se nakonec vdá i když ji tu sto lidí řekne, že nemá( ne třeba jen tady, doma, kamarádky)

Enika76
Nováček 2 příspěvky 12.10.18 13:37

Určitá pochybnost je v pohodě, ale nemělo by to být nic varovného. Bohužel jsi k tomu moc nenapsala, takže se to nedá vyhodnotit. Já teda nějakou pochybnost měla, on určitě taky, výsledek je téměř 20ti leté vcelku normální manželství.

Serpentini
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 12.10.18 13:47

@Biancca Já si myslím, že protože se to od ní očekává. A žena, která se nevdá jak tak nějak méněcenná. A okolí pak přemýšlí proč si jí ten její nechce vzít. To vím z vlastní zkušenosti, do třicítky mám ještě pár roků, ale s chlapem jsme už několik let a takových poznámek už jsem si vyslechla dost. A je to trochu ponižující. :oops:

Biancca
Kecalka 121 příspěvků 12.10.18 13:52

Řeším v blízkém okolí.Moje letitá kamarádka chodí několik roků s jedním…jak to říct hezky „debilem“ pije asi víc než normálně, před rokem ji dal pěstí, měla monokl, ve střízlivosti ji vyliskal.Když od něj po tom chtěla odejít, tak ji násilně donutil s ním zůstat.Ale ona byla šťastná, asi důkaz lásky či co :roll: teď ji požádal o ruku a ona si ho omlouvá a nadšeně lítá s prstýnkem a vybírá šaty a pomalu se chystá, že ji nafoukne břicho.
Její matka nic neříká,té je to jedno, otec se vyjádřil, že to není zrovna dobrá volba, ale kecat ji do toho nebude.Já, pozvání na svatbu odmítla s díky.Moc dobře ví můj názor na něj, když jsme ji museli v noci s přítelem vytahovat z bytu kde ji zamkl a držel ji tam násilím.
Ona o něm ví, že to není dobré, ale přesto se chystá s ním dobrovolně uzavřít sňatek.Mi to normální nepřijde a snažím se pochopit z jakého důvodu ten krok nakonce udělá.

Biancca
Kecalka 121 příspěvků 12.10.18 13:54

@Serpentini to chápu, taky mám slíbenou svatbu, ale neřeklo se v kterém roce :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >