Svatba - šla by jste?

Anonymní
29.4.20 07:51

Svatba-šla by jste?

Holky, krásný den. Předem prosím o zachování anonymu. Kamaradka má na konci května svatbu. Myslela jsem, že ji vzhledem k situaci zruší co přesune. Ale ne, chce ji. Původně bylo cca 130 lidi, nyní říkala že snad 50 je povoleno, ale myslí si, že vyjde i těch 130.Vsem nám dají vědět. No jenže za 1.dat mi vědět 14 dní dopředu bude mazec, mám X děti, musím nakoupit něco na sebe. Za 2.bihuzel jsem onemocněla a fakt se snažím s nikým nestykat, mám strach z nakažení. Nemám prostě z toho dobrý pocit. Vy by jste šla na tak velkou svatbu, teď v této situaci?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15253
29.4.20 07:53

Nešla bych. Kamarádce bych to vysvětlila, hlavně zdůvodnila zdravotním stavem. Určitě to pochopí. Stačí jeden nemocný člověk, který ještě nebude mít příznaky a vezete se všichni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
29.4.20 07:54
@Anonymní píše:
Holky, krásný den. Předem prosím o zachování anonymu. Kamaradka má na konci května svatbu. Myslela jsem, že ji vzhledem k situaci zruší co přesune. Ale ne, chce ji. Původně bylo cca 130 lidi, nyní říkala že snad 50 je povoleno, ale myslí si, že vyjde i těch 130.Vsem nám dají vědět. No jenže za 1.dat mi vědět 14 dní dopředu bude mazec, mám X děti, musím nakoupit něco na sebe. Za 2.bihuzel jsem onemocněla a fakt se snažím s nikým nestykat, mám strach z nakažení. Nemám prostě z toho dobrý pocit. Vy by jste šla na tak velkou svatbu, teď v této situaci?

Abych pravdu řekla, tak já jdu za svědkyni.. za měsíc a půl. A teda mám trochu nervy. Nevěsta řekla že si všichni roušky sundají. Já jsem řekla že jestli pořád bude to nařízení tak si roušku nechám.. A ona z toho byla naštvaná že se vdává prvně v životě a budeme na fotkách vypadat jak idioti.. je to moje nejlepší kamarádka a fakt poprvé za 10 let jsme se v jediné věci neshodli :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52334
29.4.20 07:56

Nešla bych. Proč zbytečně riskovat, kór pokud jsi nemocná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24324
29.4.20 07:56

Ne, nesla bych kuli tvoji nemoci, plus z principu, jakoze cekat az mi nekdo da vědět a pak narychlo udavala nekam deti a sháněla saty :nevim: my taky meli mit svatbu zacatkem cervna o 100 lidech a zrusila sem ji, i kdyby to povolili, tak pochybuji ze by dorazil kazdy o koho tam stojim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4084
29.4.20 08:00
@Anonymní píše:

Tak kdyz jsi ted nemocna tak na konci kvetna uz budes v pohode.My jdem na svatbu na zacatku cervna. A porad pocitam s tim ze jdem, bude tam cca 80 hostu. A naopak doufame ze nam hotel povoli byt tam bez rousek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25367
29.4.20 08:01

Uklidni se, na konci května budou svatby maximálně do 25 lidí, takže tam fakt nemusíš, ani by ses zřejmě nevlezla do počtu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24324
29.4.20 08:03

@Ivana 85 vis ze jsou nemoci, které trvaji dyl jak mesic? Kuli ryme treba by se asi nebala nakazy :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1313
29.4.20 08:04

Já jdu na začátku června bráchovi. Ale je to brácha a svatbu mají malou, cca 20 lidí. V této situaci bych šla buď jen blízké rodině nebo nejlepšímu příteli a to ještě jen pokud jsem zdravotne v poradku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34458
29.4.20 08:04
@Anonymní píše:

Pokud bych nešla za svědka, na svatbu bych nešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4291
29.4.20 08:05

Ja bych urcite nesla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4084
29.4.20 08:06

@stinga na konci kvetna maji byt svatby v 50ti lidech

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25367
29.4.20 08:07

@Ivana 85 hotel nemá co povolovat a nepovolovat roušky - nošení roušek nařizuje vláda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25367
29.4.20 08:08
@Ivana 85 píše:
@stinga na konci kvetna maji byt svatby v 50ti lidech

odkud tu informaci máš? já četla, že 25 lidí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32488
29.4.20 08:08
@Tyhlezidle píše:
Abych pravdu řekla, tak já jdu za svědkyni.. za měsíc a půl. A teda mám trochu nervy. Nevěsta řekla že si všichni roušky sundají. Já jsem řekla že jestli pořád bude to nařízení tak si roušku nechám.. A ona z toho byla naštvaná že se vdává prvně v životě a budeme na fotkách vypadat jak idioti.. je to moje nejlepší kamarádka a fakt poprvé za 10 let jsme se v jediné věci neshodli :roll:

Roušku mít na focení na svatbě nemusíš. Už o tom mluvili, dělají se kolem toho i vtipy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat