Svědek u hlavního líčení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 13:39
Svědek u hlavního líčení

Zdravím všechny, potřebovala bych poradit…Dneska přišlo předvolání(táhne se to roky) jdu k soudu jako svědek. Je to v únoru. Problém je, že se za pár dní stěhujeme do zahraničí. Předvolaný je i manžel(nejsme jediní, je tam spousta svědků a poškozených)I kdyby manžel dostal volno v práci, problém je, že tam mi děti ze školy neuvolní a známé ani příbuzné tam nemáme. Lze se nějak soudu omluvit? Děkuji.

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 28.12.16 13:42
@Anonymní píše:
Zdravím všechny, potřebovala bych poradit…Dneska přišlo předvolání(táhne se to roky) jdu k soudu jako svědek. Je to v únoru. Problém je, že se za pár dní stěhujeme do zahraničí. Předvolaný je i manžel(nejsme jediní, je tam spousta svědků a poškozených)I kdyby manžel dostal volno v práci, problém je, že tam mi děti ze školy neuvolní a známé ani příbuzné tam nemáme. Lze se nějak soudu omluvit? Děkuji.

po pravdě - zavolej tam, proč nepřijdeš, to samé pošli i písemně.

allluck
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 28.12.16 13:53
@Anonymní píše:

napište to tam teď hned, když je to až v únoru. možná by vás soudce mohl vyslechnout mimo hlavní líčení

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Atrej z Nekonečného příběhu po 35 letech: Všude tetování, ale pořád stejná tvář!

Fantasy film Nekonečný příběh svého času oslovil snad všechny generace: děti,... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >