svědění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SISKA
Nováček 3 příspěvky 14.03.06 14:21
svědění

:( Ahojky,potřebovala bych poradit. Jsem v 16.týdnu a trápí mě nepříjemné svědění a pálení na rodidlech. Má doktarka mi poradila nosit volnější a bavlněné spodní prádlo .Bohužel to nepomohlo a už si nevím rady. Neznáte náhodou něco,co zaručeně pomůže? Předem děkuji za odpovědi.

Reakce:
Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.06 14:55
odpoveď

Ahojky,
tvuj problém jsem taky zažila a popravdě,když jsem si přečetla tvuj dotaz,tak mě začalo svědit celé tělo.
Můj recept zní:
opravdu nos jen volnější bavlněné prádlo,
snaž se vyhnout(aspon pro začátek)těsným kalhotům,silonkám,
spávej v nočních košilích,ať ti mezinoží může aspoň v noci volně dýchat,
po koupání jsem si potírala vše co mě svědilo a palilo sádlíčkem a pak
se snažila jak blbínek mít co nejdéle nohy do praku,aby mi vše uschlo a už se nezapařilo.
popravdě jsem takhle vyváděla jen když manžel nebyl doma.
 Lenica

martanka
Kecalka 375 příspěvků 14.03.06 16:04

Nikd yjsem s tím problémy neměla, až jako těhotná a to s druhým synem. Dr. mi vždy něco dal, trochu to pomohlo, ale na chvíli. Opravdu pomohl až porod :-)

JInak trochu taky pomáhalo vyhnout se sladkostem ,ale to pro mě bylo v těhu težké. moc moc :-)

martina

Zuzik007
Stálice 64 příspěvků 14.03.06 16:55

Ahoj Sisko!

Ja tim trpela taky, dr. mi asi tak 3× predepsal cipky na noc…taky jsem si koupila v lekarne canesten mast a ten pomohl ale po pravde jen na chvilku. Nakoupila jsem si spodni pradlo jen bavlnene a jedla hodne mlecne produkty a opravdu pomaha nejist sladke a bile pecivo jsem vyloucila.

Zuzik

binky
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 14.03.06 17:00

Taky jsem to měla,před porodem kdy dělej stěry mi něco našli a dostala jsem nějaké čípky.A bylo po vědění.Asi by to chtělo stěry,nebo zkus tu gyntimu čípky,ale nevím jesti se to smí v těhotenství.
 Binky

Gabinka
Kelišová 6545 příspěvků 14.03.06 17:02

Jak psaly holky, bavlněné volné prádlo, omezit sladké a mlíko…mě pak dr psala boraxové globule (víceméně něco jako desinfekce). A ke konci těhu jsem kvůl iproblémům používala Tee trea oil - buď jsem se namazala po sprchování, nebo jsem si kápla do vany

makina
Neúnavná pisatelka 15326 příspěvků 14.03.06 20:25

A nemůže to být kvasinková infekce? V tom případě se poptej v lékarně na něco proti, třeba Clotrimazol. Můžeš si nechat na gyndě vzít stěr, tam se to prokáže. M.

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.06 21:17

Zkus obkládky z bílého jogurtu… esteticky nic moc, ale mohlo by to pomoct.

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.06 21:31

Me pomahaly vaginalni globule s laktobacilem / volne prodejne, mozne v tehu: zadna chemie/ nebo jejich alternativa bily jogurt na tampon/ idealne activie, hollandie/ . No a jak uz holky psaly, volny odev alespon na noc a co nejmin sladkosti :( / chapu, ze to jde spatne/ JAM

kocka
Kecalka 120 příspěvků 14.03.06 23:08

Ahojky, já jsem v 18. týdnu a před 3 týdny mě trápilo to samé. Koupila jsem si v lékárně tantum rosu, která se rozpustí ve vodě a rodidla jsem si 5 dní oplachovala (krabička obsahuje 5 sáčků). Naštěstí už mám pokoj. Stála tuším 120 Kč. Martina

Váš příspěvek
Reklama