Svislé vajíčka u miminka

61
13.4.20 09:29

Svislé vajíčka u miminka

Ahoj 4.3. Se mi narodil syn v porodnici nám řekli že má ve vajíčka h tekutinu která se sama vstřebá dnes je tomu víc jak měsíc a pořád je na svislé / natekle sice už ne jako dříve ale i přesto… Ve středu jdu k doktorce tak uvidím co mi řekne máte někdo nějakou zkušenost? Jestli to třeba trvá déle než se to vstřebá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12306
13.4.20 09:39

Jakych vajickach?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1592
13.4.20 09:50

...

@iiiv píše:
Jakych vajickach?

Paní myslela v šourku vajíčka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9210
13.4.20 09:50
@iiiv píše:
Jakych vajickach?

Nemyslí varlata?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1293
13.4.20 09:51

Myslíš varlata? :D jo ty bývají nateklá, dokorka to průběžně kontroluje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4541
13.4.20 10:10

Do této diskuze jsem vlezla čistě ze zvědavosti, protože jsem nevedela, co si mám představit pod svislyma vajickama.

Vajíčka mají ženy, muži fakt ne. Jsou to varlata, uložena v šourku a otok po porodu je naprosto normální. Mým synům se to postupně vstrebavalo celé sestinedeli. Takže se neboj, ale doktorky se určitě zeptej, ona ti to vysvětlí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2645
13.4.20 10:45

Jak tak čtu tvoje dotazy, napadá mě jedna věc - zkus mimčo míň pozorovat a všechno tolik neřešit, nebo se z toho zblázníš. Chodíte k pediatrovi, ten o tom ví a bude to hlídat. Děti mají různé neduhy, to poznáš časem. Málokdy jde o něco vážného, jen u dětí si to člověk víc bere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34670
13.4.20 10:49
@Lucka1235 píše:
Ahoj 4.3. Se mi narodil syn v porodnici nám řekli že má ve vajíčka h tekutinu která se sama vstřebá dnes je tomu víc jak měsíc a pořád je na svislé / natekle sice už ne jako dříve ale i přesto… Ve středu jdu k doktorce tak uvidím co mi řekne máte někdo nějakou zkušenost? Jestli to třeba trvá déle než se to vstřebá?

Syn měl a samo se to spravilo. Byli jsme jen na kontrolním ultrazvuku a tam nám doktorka řekla, že to samo odezní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1021
13.4.20 11:13

Vajíčka :lol: prý když už jsou ty Velikonoce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12306
13.4.20 15:22

Mrkni na netu na hydrokelu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2859
15.4.20 06:33
@splendis píše:
Vajíčka :lol: prý když už jsou ty Velikonoce…
:lol: :potlesk:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat