Reklama

Syn 9. měsíců se pouze kojí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 15:45
Syn 9m.se pouze koji

Prosim anonym nebo smazat…Synovi bude 9m.
Nesni vic za cely den nez asi/5/lzicek prikrmu. Jogurty, kase odmita, ovoce. zelenina, maso zelenina…odmi­ta..Pribinacka a podobne dobroty mu davat odmitam.
Koji se kazdou chvili. V noci se budi po hodine. nad ranem casteji.
Nepribira uz 3/mesice. Ted je po nemoci. Brisko se mu ztratilo. Nevazi malo.Mel dobry start(vazil pred 4100g) a ze zacatku pribiral hodne.
Ukousela jsem Nutrilon.Pit savickou neumi, davala jsem strikackou. To mu taky moc neslo, po 10ml uz nechtel.Vodu, caje taky nepije vubec.Ani z lahve ani hrnicku ani lzicky.
Maly je nemocny na srdce.Kdyz beru v potaz, ze tyto deti jsou hubenejsi a ne tak dobre prospivajici, je na tom dobre.

Ale nevim co s nim. Nechce sklenicky, ani co uvarim.
V noci se budi casto.pre den spi pouze pri houpani, jakmile prestanu, je vzuru.
Dokdy mam cekat?
Po zavedeni prikrmu to bylo lepsi nez ted.
Moc dekuji :srdce: :kytka:

Reklama

Reakce:

Alušáček
Závislačka 3130 příspěvků 23.09.18 16:12

Neřešila bych to, příkrmy nabízela a kojila jak bude chtít, časem se rozjí. Moje dcery v tomto věku nechtěli nic jist, jen se kojily i když tedy přibíraly nadstandardně.. Z láhve s dudlikem taky zasadně odmítaly pít, pily rovnou z hrnku.

Lidym
Ukecaná baba ;) 2249 příspěvků 3 inzeráty 23.09.18 17:12

Chápu, můj druhý syn taky nechtěl příkrmy a to jsem zkoušela od 5tého měs. Měl období, kdy snědl 3 lžičky a potom jsem zase týden jenom kojila. Trápila jsem se a nevěděla co s tím. Zkoušela všechno možné.
Jediná rada je vydržet a zkoušet. On začne. Mě začal v 10ti měsících. S pitím jsem měla obavy, protože kromě kojení nic. Nakonec jak se oteplilo, i vodu začal pít. Pomalu a postupně. Brzo jsem přešla na učící hrníček. V roce jsem mu zrušila noční kojení, protože byl taky pořád vzhůru. I s tím kojením jsem chtěla seknout, ale to dovolil až ve 14ti měsících.
Teď má 19 měsíců a řeším, že nechce jíst sám lžičkou, pít z hrníčku a vůbec syrové ovoce a zeleninu :nevim: Starší byl v tomhle moc šikovný a samostatný.

Janli
Kelišová 5692 příspěvků 9 inzerátů 23.09.18 17:14

Nejí, protože ho tolik kojíš. Omez kojení a uvidíš, že začne jíst. Já jsem na tom byla stejně, pak jsem zjistila, že mám extra sladké mléko a proto dítě jídlo bez chuti nechce. Dcerka dostala lipánka a rozjedla se. V devíti měsících potřebuje jinou stravu než mléko. Vyvíjí se mozek a mléko už není dostačující.

bertoldina
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 3 inzeráty 23.09.18 19:24

Naše dcera je poměrně žravá, ale stávkuje, pokud:

• je to příliš husté
  • je to příliš chuťově výrazné
  • má žízeň
  • má už moc hlad
  • je unavená
  • rostou jí zuby a má zahleněné bříško.

Takže dávám hodně nevýrazné cukety s něčím, zjemňuji mlékem (jedno jestli UM nebo MM), jídlo je o konzistenci polévky. Nejdřív dám napít vody, lžičky s příkrmem prokládám lžičkou s vodou, aby to zapila. Krmím lžičkou z DM (takovou tou odbarvovací), vyhovuje jí.

Třeba něco z toho pomůže..držím palce!

Jana206
Nadpozemská drbna 26385 příspěvků 23.09.18 19:48
@Janli píše:
Nejí, protože ho tolik kojíš. Omez kojení a uvidíš, že začne jíst. Já jsem na tom byla stejně, pak jsem zjistila, že mám extra sladké mléko a proto dítě jídlo bez chuti nechce. Dcerka dostala lipánka a rozjedla se. V devíti měsících potřebuje jinou stravu než mléko. Vyvíjí se mozek a mléko už není dostačující.

MM je dokonalá potravina,kalorii má tolik,ze by v případě nouze uzivilo i dospělého člověka. Extrémní názory doporučují plné kojení 9 měsíců až rok. Jediným problémem by mohlo být chybějící železo..

Chápu,ze Ti to bylo nepříjemné,být stále k dispozici tak velkemu dítěte,ale nutně jiné potraviny nepotřebuje. V mm omegakyseliny pro vyvoj mozku jsou.

Zakladatelko,zkou­sela jsi jídlo do ručky?

bertoldina
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 3 inzeráty 23.09.18 20:01

@Jana206 Se mi okamžitě vybavil tenhle obraz, je to k báji o tom, jak dcera zachránila kojením otce z vězení -https://www.ex­pertissim.com/e­cole-italienne-1660-la-charite-romaine-tableau-12215410.

Jana206
Nadpozemská drbna 26385 příspěvků 23.09.18 20:35
@bertoldina píše:
@Jana206 Se mi okamžitě vybavil tenhle obraz, je to k báji o tom, jak dcera zachránila kojením otce z vězení -https://www.ex­pertissim.com/e­cole-italienne-1660-la-charite-romaine-tableau-12215410.
:mrgreen: Jinak já jsem od půl roku prikmovala,ale kdyz některé z dětí bylo nejedlik,kojila jsem a nehrotila to.

bertoldina
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 3 inzeráty 23.09.18 20:52
@Jana206 píše: :mrgreen: Jinak já jsem od půl roku prikmovala,ale kdyz některé z dětí bylo nejedlik,kojila jsem a nehrotila to.

Přesně, hlavně, když něco baští.

No, přemýšlím, jestli ten obrázek nevložit do diskuse „jak dlouho jste kojili“, ale asi by tam některé klepla pepka :mrgreen:.

Edit- :lol: Říkala jsem si, co mi na názvu té diskuse nesedí, už vím, kojilI :D .

Příspěvek upraven 23.09.18 v 20:55

růžový achát
Závislačka 4254 příspěvků 23.09.18 20:54
@bertoldina píše:
Přesně, hlavně, když něco baští.No, přemýšlím, jestli ten obrázek nevložit do diskuse „jak dlouho jste kojili“, ale asi by tam některé klepla pepka :mrgreen: .
:P :P :P ,, to tedy ano

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >