Vztah syna s manželem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 17:51
Syn a manžel

Mame syna 15 let. Syn s otcem si nerozumí syn ho pořád provokuje je drzý a tak se spolu nemají rádi? Jak je k sobe sblížit?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lioness34
Závislačka 2649 příspěvků 19.05.19 17:53

A do teď to bylo jak?? Táta bral syna na kolo na lyže nebo syn tátovi pomáhal pro práci apod a teď se to “jen” prehouplo??

Halamka
Závislačka 4029 příspěvků 19.05.19 17:56

Přesně tak, záleží, zda mu syn „vrací“ nezájem z dřívějška nebo jde o takove to rozpínání hranic v pubertě.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2130 příspěvků 19.05.19 17:56

Mému bratrovi bude 40 a s tatkem mají vztah dost komplikovaný od puberty. Synovi domluv, ať se chová s respektem, i když v pubertě je to těžký. Nemusí prostě říkat všechno, co si myslí. Pro otce platí to samé. Třeba ten můj má fakt zbytečně nemistny poznámky ke všemu, co brácha dělá. Už jsem mu to i řekla, že by se měl krotit. Bratr bydlí s našima ze zdr. důvodů dočasně, kdyby chtěl někdo rypat.
Jinak bych je rozhodně násilné nesblizovala nějaký a aktivitama. Třeba to přejde po pubertě syna nebo až nebude bydlet doma.

Ou
Echt Kelišová 7698 příspěvků 19.05.19 18:00

No je potřeba podporovat (nekárat a nevyčítat) svého muže v tom, aby zvládal víc trpělivosti, víc emoční zralosti a našel nějakou cestu, jak být přirozenou autoritou a zvládnout i odpor proti sobě.

Nemůžeš chtít po dospívajícím klukovi, aby on byl ten emočně zralejší, že.

Mrkni na tuhle knihu, jestli by nebylo dobré ji nějak muži nabídnout k inspiraci.

https://www.kosmas.cz/…respektovan/

Lioness34
Závislačka 2649 příspěvků 19.05.19 18:02
@ProfZav píše:
Mému bratrovi bude 40 a s tatkem mají vztah dost komplikovaný od puberty. Synovi domluv, ať se chová s respektem, i když v pubertě je to těžký. Nemusí prostě říkat všechno, co si myslí. Pro otce platí to samé. Třeba ten můj má fakt zbytečně nemistny poznámky ke všemu, co brácha dělá. Už jsem mu to i řekla, že by se měl krotit. Bratr bydlí s našima ze zdr. důvodů dočasně, kdyby chtěl někdo rypat.
Jinak bych je rozhodně násilné nesblizovala nějaký a aktivitama. Třeba to přejde po pubertě syna nebo až nebude bydlet doma.

Ale to přeci ani nejde násilně je sblizovat… to je nesmysl. Buď spolu mají hezky vztah a v pubertě se muže zhoupnout a matka “jen” brousí hrany a snaží se ať zbytecne nejsou konflikty, tak nějak to měkčí u táty ale i u syna… a nebo se tatínek nevěnoval a vždy jen blbě mluvil syna shazoval nebo byl proti němu, málo se mu věnoval nehrál si sním nebral jo má fotbal ani na lyže nebo proste spolu netravili čas na pohodu jen tak aby jim bylo dobre a pak se nemůže divit ze se to v 15ti nezlepsi spíše naopak.. buď se táta začne chovat normálně a syn ho vezme tzv na milost po pubertě a nebo ještě později a nebo holt ne a a vřele vztahy mít spolu nebudou.

Ou
Echt Kelišová 7698 příspěvků 19.05.19 18:12

Možná že tohle by pro vás všechny mohlo být užitečné

https://www.kosmas.cz/…ova-vychova/

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2130 příspěvků 19.05.19 18:39

@Lioness34 Věř tomu, že by se našly matky, který by syna s otcem vyslaly na víkend někam za chlapskym dobrodružstvím a všechno ještě zhorsily. Jinak já s tebou souhlasím, ale zároveň vidím, že i když se otec synovi věnuje, tak když nejsou kompatibilní, tak to prostě není všechno. Jsme tři sourozenci, ke všem se táta choval stejně, dokonce bych řekla, že tomuhle bratrovi se vždycky nadrzovalo, a vztah mají komplikovaný.

Lioness34
Závislačka 2649 příspěvků 19.05.19 18:44

@ProfZav a proč myslíš ze to tak bratr s tatkou ma?? Co o tom říká bratr?

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1092 příspěvků 19.05.19 18:55
@Anonymní píše:
Mame syna 15 let. Syn s otcem si nerozumí syn ho pořád provokuje je drzý a tak se spolu nemají rádi? Jak je k sobe sblížit?

Jak je možný, ze se nemaji radi? Vzdyt je to jeho syn..A kazdy dite ma rado sve rodice..
Jak si na to prisla, ze se nemaji radi?

neumisa
Neúnavná pisatelka 19747 příspěvků 19.05.19 19:05
@_.Emilyyy píše:
Jak je možný, ze se nemaji radi? Vzdyt je to jeho syn..A kazdy dite ma rado sve rodice..
Jak si na to prisla, ze se nemaji radi?

a taky je chlapec v pubertě, to udělá dost. Dva kohouti na jednom smetišti.

neumisa
Neúnavná pisatelka 19747 příspěvků 19.05.19 19:07
@Anonymní píše:

rozhodně je nesbližuj „násilím“, to bude ještě horší. Kluk je v pubertě, hledá si své místo na slunci a holt to dělá dost blbým způsobem. Nemyslím, že se nemají rádi, jen hormony útočí. Tuto dobu je potřeba přežít.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2130 příspěvků 19.05.19 19:12

@Lioness34 Já asi nemám chuť a ani čas to tady rozebírat. Určitě důvody jsou objektivní a další zase povahova rozdílnost.

Lioness34
Závislačka 2649 příspěvků 19.05.19 19:27
@ProfZav píše:
@Lioness34 Já asi nemám chuť a ani čas to tady rozebírat. Určitě důvody jsou objektivní a další zase povahova rozdílnost.

Pokud jsou důvody objektivní tak mas odpověď na to proč ty vztahy jsou jaké jsou.

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1092 příspěvků 19.05.19 19:48
@neumisa píše:
a taky je chlapec v pubertě, to udělá dost. Dva kohouti na jednom smetišti.

Ale rozhodne by ti nemelo dojít k timu, aby se vzájemně nemeli radi..Co to je potom za rodinu? ;) :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama