Syn a plínky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 18:28
Syn a plínky

Už jsem bezradná. Synovi byly 3 roky ( do školky půjde až příští rok) a pořád nosí na noc plenku. Každé ráno je nacucana a to v noci nepije. Když mu plenku nedám tak se pocura a spí a je mu to jedno. Přez den už plenku nemá normálně chodí na záchod. Před spaním se jde vyčurat a pak hned usne. Ráno se probudí a když nemá plenku tak se počura ( vůbec ho to nevzbudi) a když jí má tak je ráno nacucana. Jakmile se ráno vzbudí tak jsem automaticky curat. Potrebovala bych poradit co mám dělat aby se v noci nepocuraval a popřípadě to vydržel do rána. Doktorce jsem to říkala a ta nic neřeší. Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10888 příspěvků 24.11.18 18:31

Počkat. Musí dozrát

ZuzanaŠtychová
Nováček 5 příspěvků 24.11.18 18:34

Takže myslíte nechat ho dokud nebude mít suchou plínku

Tichošlápek
Extra třída :D 10888 příspěvků 24.11.18 18:34

@ZuzanaŠtychová ano, čekala jsem dokud nebyl tři noci po sobě v suchu a az pak jsem přestala dávat pleny na noc

axelina
Ukecaná baba ;) 2151 příspěvků 3 inzeráty 24.11.18 18:36
@Anonymní píše:
Už jsem bezradná. Synovi byly 3 roky ( do školky půjde až příští rok) a pořád nosí na noc plenku. Každé ráno je nacucana a to v noci nepije. Když mu plenku nedám tak se pocura a spí a je mu to jedno. Přez den už plenku nemá normálně chodí na záchod. Před spaním se jde vyčurat a pak hned usne. Ráno se probudí a když nemá plenku tak se počura ( vůbec ho to nevzbudi) a když jí má tak je ráno nacucana. Jakmile se ráno vzbudí tak jsem automaticky curat. Potrebovala bych poradit co mám dělat aby se v noci nepocuraval a popřípadě to vydržel do rána. Doktorce jsem to říkala a ta nic neřeší. Děkuji

jestli jde do skolky až za rok tak počkej jeste…zbytečne se budes stresovat…řešila bych to až třeba za pulroku znova. muj syn měl pleny do 3 let i přes den a pak ze dne na den uplně bez ve dne v noci. Kamaradky syn má třeba nějaký problem a počura se občas i ve školce a je mu skoro 6 let.. tak tam vyšetření na místě je ale jeste je brzo

dagmarkaa
Neúnavná pisatelka 15237 příspěvků 24.11.18 18:38
@Anonymní píše:
Už jsem bezradná. Synovi byly 3 roky ( do školky půjde až příští rok) a pořád nosí na noc plenku. Každé ráno je nacucana a to v noci nepije. Když mu plenku nedám tak se pocura a spí a je mu to jedno. Přez den už plenku nemá normálně chodí na záchod. Před spaním se jde vyčurat a pak hned usne. Ráno se probudí a když nemá plenku tak se počura ( vůbec ho to nevzbudi) a když jí má tak je ráno nacucana. Jakmile se ráno vzbudí tak jsem automaticky curat. Potrebovala bych poradit co mám dělat aby se v noci nepocuraval a popřípadě to vydržel do rána. Doktorce jsem to říkala a ta nic neřeší. Děkuji

Malý měl plenku na noc do 3 let a 8 měsíců.

Malike
Extra třída :D 11808 příspěvků 24.11.18 18:39

Dle odborníků má na to nárok dítě do 5 let.Takze počkejte až vyzraje.

smudlinky
Závislačka 2575 příspěvků 351 inzerátů 24.11.18 18:41

Syn míval ve 3 letech taky plenku i na noc, nebyl schopný se v noci vzbudit, vzbudil se až ho moč studila a bylo mu to nepříjemné. Plenky na noc jsme se zbavili cca ve 3,5letech, kdy se mu asi opruzoval konečník a nemohli jsme ho toho zbavit. Nakonec pomohlo sebrat mu plenku, radili nám budit, ale to spíš brečel než by udělal co mu říkáme :-( Občas se počurá, ale už jsou to vyjímečné případy. Chce to asi trpělivost, možná zkusit zkonrultovat s lékařem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 18:47

Mám 2 syny a oba měli ve 3 letech na noc plinu. Starší do 5 let a to byl přes den od 19 měsíců a s minimem nehod. Mladšímu je 4,5 a má na spaní plinu pořád. Neřeší se to do 5 let. Je to oficiální postoj odborníků. Máme v rodině lékaře.
Naučit se to nedá, dítě musí dozrát.

ZuzanaŠtychová
Nováček 5 příspěvků 24.11.18 18:50

Moc všem děkuji. Hned je lepší nálada

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1204 příspěvků 24.11.18 18:53

Syn je bez pleny na noc od dvou let, nicméně i teď ve čtyřech letech jde na záchod v sedm večer před spaním a pak ho dávám na wc ještě když jdu spát já, cca v deset večer.Jinak by to bylo ráno ,,na těsno".Buď rychle rychle nebo to nestihne a v polospánku to pustí..Takže taky nečekám že vydrží od sedmi do sedmi..To se poddá.

Týna K.
Závislačka 4999 příspěvků 24.11.18 18:55

Synovi je 5 a půl a teprve posledních 14 dní spí v noci bez pleny a bez nehody… do té doby jsme se mohli rozkrájet - omezování tekutin před spaním, buzení v noci na čůrání… nic nepomohlo… a to byl bez plen přes den velmi brzy, spaní ve školce po obědě taktéž bez problému… radila jsem se i s pediatrem a ten opravdu potvrdil, že k tomu musí dozrát. Každé dítě je jiné, některé je bez plen v noci od 2 let a některým to holt déle trvá :) vydrž :)

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1647 příspěvků 1 inzerát 24.11.18 19:15

Kamarádky syn má skoro 4 roky a ten teda plenku nemá, ale musí ho v noci na curani budit. Jinak se taky v noci pocura a ani ho to nevzbudí. Když to řešila s dětskou, řekla ji, že do 5-6 let se to vůbec neřeší.

Uživatel je onlinejenny.fields
Nadpozemská drbna 25230 příspěvků 24.11.18 19:20

Ve třech letech se to fakt nedá očekávat. Klid a nechat plínu, dokud nebude suchá. Já ji teda dceři v 4,5 letech sebrala a začala budit v 11.

stinga
Závislačka 4390 příspěvků 3 inzeráty 24.11.18 19:31

@ZuzanaŠtychová když je přes den bez plenky, tak to je super, může klidně do školky, a na noc plena nevadí do 5 let, však ve školce v noci není

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >