Syn hodně jí

660
27.7.13 21:47

Syn ji hodne

Ahojky maminky tak me napadlo kolik toho sni Vase deti za den? Muj cerstve 3-lety syn je jak tasemnice, ji skoro kazdou hodinu, porad leze do lednicky.Take mate takove nenazrance?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

becky87
27.7.13 21:57

Mam :( ale muj syn ma Prader- willi syndrom.je to tezke :(

• Nahlásit
  • Citovat
48724
27.7.13 21:57
@věrka6 píše:
Ahojky maminky tak me napadlo kolik toho sni Vase deti za den? Muj cerstve 3-lety syn je jak tasemnice, ji skoro kazdou hodinu, porad leze do lednicky.Take mate takove nenazrance?

Taky taky dřív ne, ale loni od podzimu starší dcera ve 4r., kterou brávám ze školky po svačině v 15h. dom, každý den cestou domů, že má hlad, že chce nějaké jídlo, ať se stavíme někam na jídlo a co bude na večeři, no nechápala jsem to, ale taky jsem ji na zimu nakoupila punčochy a ona z nich za 1-2měs. vyrostla a to přitom dřív tak rychle nerostla, takže ona asi tím jak začla rychle růst, tak měla asi větší a pořád hlad, teď mám pocit, že už se to srovnalo.
No a to jsem kdysi i šla do školky, že jestli a kolik toho holka sní, paní učitelka, že sní vše a ještě si přidává a stejně byla furt hladová 8o
U mladší zatím nic takového nepozoruju, protože ona je jedlík velký průběžně, tak tam těžko to zatím poznat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5051
27.7.13 21:59
@věrka6 píše:

ano dcera taky žrala od narození. U nás to bylo chceš čokoládu sněz jen půlku oběda :mrgreen: dělám si legraci. Nastoupila do školky a nejí skoro vůbec. Dnes ve 4,5 letech snědla k snídani půlku jogurtu + čaj
svačina pár třešní
oběd tři lžíce bramborové kaše a čtyři kostičky masa
svačina nic nechtěla
večeře půl rohlíku se sýrem
pije hodně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
27.7.13 22:10

Ne, my máme nejedlíka, hlavně staršího. ale známých syn je šílenej jedlík. jsme byli u nich na návštěvě, a jídelníček mého syna(v ten den návštěvy, od rána do odpoledne.): půl jogurtu, 100ml polívky, cca 30g řízku, 5 malých kousků brambor, půl jablka, 3 krát kousnout do koláče, a asi 10kuliček hrozna, kousek okurky. jejich o pár dní mladší syn: 1 jogurt, první oběd 3 kendlíky se svíčkovou, za pár hodin asi 3deci polívky, celý řízek, normální porce brambor, ale fur měl hlad, tak pár kuliček hrozna, celý muffin, celý koláček, půl okurky 8o 8o a na váhu je mezi nimi rozdíl snad kilo, mlj syn má 15kg a metr, jejich 16 kilo a asi 97 cm :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
660
27.7.13 22:10

Maly je prave take velky zravec od mala, ale neni to na nem vubec znat, je to malinkaty strizlicek.To jsem zvedava az pujde od zari do skolky tak je sezere :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
660
27.7.13 22:12

Blorchi a co je to za syndrom?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
660
27.7.13 22:14

Slavuska 1 Tak znamych syn je celej Davidek, akorat on je fakt tintitko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48724
27.7.13 22:18
@věrka6 píše:
Maly je prave take velky zravec od mala, ale neni to na nem vubec znat, je to malinkaty strizlicek.To jsem zvedava az pujde od zari do skolky tak je sezere :D

tak je tam všechny sní :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60282
27.7.13 22:19

Jo holka jí téměř nonstop. Ale tlustá neni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
660
27.7.13 22:24

Kelsey to nejspis jo :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
660
27.7.13 22:25

Lama Lama on je take prave hubeny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13075
27.7.13 22:26

.

Příspěvek upraven 03.02.14 v 17:11

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
660
27.7.13 22:30

To je dobry :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1259
27.7.13 23:27

Můj syn jí teď taky celkem hodně…furt by něco jedl..má 19 měsíců. A tak zase jsem ráda aspoň není vybíravý.. :mrgreen: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama