Syn má jen jedno varle

Anonymní
20.11.19 00:51

Syn má jen jedno varle

Syn má jedno varle, doktor řekl ze o nej prisel budto v těhotenství nebo při porodu, v roce ho čeká operace, má tu někdo zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

17213
20.11.19 06:27

Ceho operace ho ceka? Mam pocit, ze doslo k nejakemu nedorizumeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
325
20.11.19 06:39

@mroe to spíš zní, jak kdyby nebylo sestoupeno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10994
20.11.19 06:44
@Clue píše:
@mroe to spíš zní, jak kdyby nebylo sestoupeno

taky si myslim…syn taky neměl jedno varle sestouple, sestouple na kontrole v 6 tydnech, ve 3 mesich už tam bylo, do roka se čeka, je šance, že sestoupi samo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.11.19 10:39

Ne přímo se narodil bez varle, operace aby mu zajistily to druhé aby nepřišel i o to druhé

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.11.19 10:54

Manzel ma jen jedno. Mel obe, ale o jedno prisel.
I presto zvladnul pocit 4 deti. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
17213
20.11.19 17:19
@Anonymní píše:
Ne přímo se narodil bez varle, operace aby mu zajistily to druhé aby nepřišel i o to druhé

Takze to, co ma, neni v sourku a to druhe nenasli ( coz ale neznamena, ze neni)?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.11.19 00:39

Proste se narodil bez varlete, nemá a mit nebude :(

• Nahlásit
  • Citovat
17213
21.11.19 08:17
@Anonymní píše:

No, tak to asi uplne nebude, ono se varle jen tak neztrati. Nejspis ho ma male a mozna nefunkcni, nekde v brise, na ceste do trisla. A jak moc intenzivne se ho snazili hledat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21527
21.11.19 08:20
@Anonymní píše:

a nemůže ho mít schované v třísle?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17213
21.11.19 08:41
@pe-terka píše:
a nemůže ho mít schované v třísle?

Nejspis nema, uz by ho nasli, tam ma asi to druhe. Ale muze byt jeste vys, v brise. Nicmene, nejak se mi nezda, ze by dr. tvrdil, ze se diteti ztratilo varle pri porodu nebo ze ho vubec nema ( to by byl pomerne vzacny pripad, kdyz druhe ma).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
21.11.19 14:33

Nesestouple varle

Nevim, jestli přispěju, ale má zkušenost: syn se narodil s nesestouplým varletem, do půl roku věku se čekalo, jestli se matka příroda umoudří a vyřeší se to samo. Varle se začalo objevovat, ale vždy snadno vyjelo nahoru do třísla. V 9 měs věku kontrola na urologii - a verdikt, že varle atrofovalo - ztratilo se a v roce věku revize a odstranění obalů a zbytku varlete - nesmí to tam zůstat, aby to nedělalo neplechu. Potud podobný příběh - já ale chtěla názor jiného Dr. - ten prvni ani neudělal utz… a ejhle o měsíc později: varle tam je, jen se rádo schovává. Takže u nás se zákrok posouvá na nejzašší možnou hranici dle nových postupů a pokud možno jako ambulantní zákrok. Já jako máma bych se nejvíc obávala celkové anestezie než zákroku samotného… nech si vše vysvětlit, jake jsou alternativy, rizika a jestli se to neda posunout do pozdějšího věku a klidně se obrať na jiného doktora, kliniku, nemocnici… ať vše dopadne v pořádku :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17213
21.11.19 15:11
@Hawkey píše:
Nevim, jestli přispěju, ale má zkušenost: syn se narodil s nesestouplým varletem, do půl roku věku se čekalo, jestli se matka příroda umoudří a vyřeší se to samo. Varle se začalo objevovat, ale vždy snadno vyjelo nahoru do třísla. V 9 měs věku kontrola na urologii - a verdikt, že varle atrofovalo - ztratilo se a v roce věku revize a odstranění obalů a zbytku varlete - nesmí to tam zůstat, aby to nedělalo neplechu. Potud podobný příběh - já ale chtěla názor jiného Dr. - ten prvni ani neudělal utz… a ejhle o měsíc později: varle tam je, jen se rádo schovává. Takže u nás se zákrok posouvá na nejzašší možnou hranici dle nových postupů a pokud možno jako ambulantní zákrok. Já jako máma bych se nejvíc obávala celkové anestezie než zákroku samotného… nech si vše vysvětlit, jake jsou alternativy, rizika a jestli se to neda posunout do pozdějšího věku a klidně se obrať na jiného doktora, kliniku, nemocnici… ať vše dopadne v pořádku :hug:

No, podstatne je, ze pokud tam varle je a jen ho nenasli, tak se ho budou muset pokusit najit ( mozna i opakovane) a pokud ho najdou a je atroficke, tak ho musi vyndat. Takze tvrdit, ze neni a konec, je ponekud zvlastni. Zakladatelka ale nepise ani kolik je diteti, ani jestli jsou si uplne jisti, ze ho nema ( coz se mi nezda pravdepodobne).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
21.11.19 15:48

@mroe pise ze v roce je ceka operace - chapu to tak, že v roce věku chlapce, takže mu bude něco kolem 9 měsíců. A nám rodičům, kteří si mysleli, že ho má jen výš, jeden doktor POUZE po vyšetření pohmatem sdělí - varle atrofované, objednejte se na revizi a než jsem stačila hlesnout už jsem držela stoh papírů se souhlasy a infem k operaci. Doktoři jsou různí… až doma se mi to rozleželo a hledala jsem jiného doktora a informace k zákroku, hlavně jaké jsou nevýhody či rizika. Takže ano i takhle strohé a ultimátní info mohla zakladatelka dostat - podotýkám, že osobně to nezažít, tak nevěřím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17213
21.11.19 16:20
@Hawkey píše:
@mroe pise ze v roce je ceka operace - chapu to tak, že v roce věku chlapce, takže mu bude něco kolem 9 měsíců. A nám rodičům, kteří si mysleli, že ho má jen výš, jeden doktor POUZE po vyšetření pohmatem sdělí - varle atrofované, objednejte se na revizi a než jsem stačila hlesnout už jsem držela stoh papírů se souhlasy a infem k operaci. Doktoři jsou různí… až doma se mi to rozleželo a hledala jsem jiného doktora a informace k zákroku, hlavně jaké jsou nevýhody či rizika. Takže ano i takhle strohé a ultimátní info mohla zakladatelka dostat - podotýkám, že osobně to nezažít, tak nevěřím…

Varle se bezne hleda pohmatem, a kdyz se nenajde tak ultrazvukem. V dutine brisni ho jiste pohmatem nenajde. Doktori jsou ruzni, ale ze dite ztratilo varle pri porodu, jiste zadny dr. rict nemohl. Diteti klidne muzou byt i tri mesice, 6 tydnu, nebo pul roku, jak jsi prisla na to, ze je mu devet mesicu? Nic takoveho nikde nectu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama