Reklama

Syn neříká správně jména sourozenců

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 12:11
Syn neříká správně jména sourozenců.

Ahoj holky, můj syn (15) nemá žádné problémy s mluvením, všechna slova říká normálně, ale našim dvoum mladším synům říká poněkud zvláštně, Daniel je pro něj,,Daňjel" a Michal,,Míchal", nevím jestli mu mám něco říkat, nebo to tak nechat a neřešit to, sám má kamaráda Daniela a také mu říká zvláště. Prosím, nejde o fejk. :?

Reklama

Reakce:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15570 příspěvků 26.08.18 12:20

zeptej se ho, co ho k tomu vede. Ale náš adolescent osovuje mladší sourozence Pepine, generále, Nˇuní, cácoro a podobně - pravá jména použije málo kdy. Neřeším to, taky mu občas říkají různými patvary.

Uživatel je onlineČičorečka
Zasloužilá kecalka 929 příspěvků 26.08.18 12:21

V patnácti letech ať si říká co chce, ne? Pokud na ně není sprostej, nebo jestli to bratrům nevadí. Každej má nějakou přezdívku. Bóže.

Aillet
Ukecaná baba ;) 1062 příspěvků 26.08.18 12:35

Puberta no :hug:

chaela
Ukecaná baba ;) 1087 příspěvků 26.08.18 12:50

Pokud to umí správně vyslovit, tak ať jim jinak říká, jak chce, samozřejmě ne hanlive. Pokud to správně vyslovit neumí, tak se obraťte na logopeda, ten ho to jistě naučí. Ale to by měl problémy i s jinými slovy než jen s 2 konkrétními jmény sourozenců. Puberta.

sepru
Kecalka 223 příspěvků 26.08.18 12:55

Asi bych ho nechala, pokud jim neříká nějak hanlivě ;) ber to jako jeho přezdívky.
Mě říkali všelijak :mrgreen:
Brácha mi říkal jeden čas " Braune" kvůli knirku pod nosem no a já jemu „Nosál sosál“ :lol:
Myslím že je to normální… prostě puberta no

Alkata
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 26.08.18 16:44

Asi nekde slyšel anglicky ekvivalenty a snaží se to napodobit a přijde mu to cool. Aspon u toho Daniela je to jakž takz podobný.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama