Syn neříká správně jména sourozenců

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 12:11
Syn neříká správně jména sourozenců.

Ahoj holky, můj syn (15) nemá žádné problémy s mluvením, všechna slova říká normálně, ale našim dvoum mladším synům říká poněkud zvláštně, Daniel je pro něj,,Daňjel" a Michal,,Míchal", nevím jestli mu mám něco říkat, nebo to tak nechat a neřešit to, sám má kamaráda Daniela a také mu říká zvláště. Prosím, nejde o fejk. :?

Reakce:
pe-terka
Neúnavná pisatelka 17272 příspěvků 26.08.18 12:20

zeptej se ho, co ho k tomu vede. Ale náš adolescent osovuje mladší sourozence Pepine, generále, Nˇuní, cácoro a podobně - pravá jména použije málo kdy. Neřeším to, taky mu občas říkají různými patvary.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1553 příspěvků 26.08.18 12:21

V patnácti letech ať si říká co chce, ne? Pokud na ně není sprostej, nebo jestli to bratrům nevadí. Každej má nějakou přezdívku. Bóže.

Aillet
Ukecaná baba ;) 1638 příspěvků 26.08.18 12:35

Puberta no :hug:

chaela
Ukecaná baba ;) 1751 příspěvků 1 inzerát 26.08.18 12:50

Pokud to umí správně vyslovit, tak ať jim jinak říká, jak chce, samozřejmě ne hanlive. Pokud to správně vyslovit neumí, tak se obraťte na logopeda, ten ho to jistě naučí. Ale to by měl problémy i s jinými slovy než jen s 2 konkrétními jmény sourozenců. Puberta.

sepru
Kecalka 242 příspěvků 26.08.18 12:55

Asi bych ho nechala, pokud jim neříká nějak hanlivě ;) ber to jako jeho přezdívky.
Mě říkali všelijak :mrgreen:
Brácha mi říkal jeden čas " Braune" kvůli knirku pod nosem no a já jemu „Nosál sosál“ :lol:
Myslím že je to normální… prostě puberta no

Alkata
Zasloužilá kecalka 651 příspěvků 26.08.18 16:44

Asi nekde slyšel anglicky ekvivalenty a snaží se to napodobit a přijde mu to cool. Aspon u toho Daniela je to jakž takz podobný.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >