Syn neříká správně jména sourozenců

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 12:11
Syn neříká správně jména sourozenců.

Ahoj holky, můj syn (15) nemá žádné problémy s mluvením, všechna slova říká normálně, ale našim dvoum mladším synům říká poněkud zvláštně, Daniel je pro něj,,Daňjel" a Michal,,Míchal", nevím jestli mu mám něco říkat, nebo to tak nechat a neřešit to, sám má kamaráda Daniela a také mu říká zvláště. Prosím, nejde o fejk. :?

Reakce:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16495 příspěvků 26.08.18 12:20

zeptej se ho, co ho k tomu vede. Ale náš adolescent osovuje mladší sourozence Pepine, generále, Nˇuní, cácoro a podobně - pravá jména použije málo kdy. Neřeším to, taky mu občas říkají různými patvary.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 1 inzerát 26.08.18 12:21

V patnácti letech ať si říká co chce, ne? Pokud na ně není sprostej, nebo jestli to bratrům nevadí. Každej má nějakou přezdívku. Bóže.

Aillet
Ukecaná baba ;) 1463 příspěvků 26.08.18 12:35

Puberta no :hug:

chaela
Ukecaná baba ;) 1297 příspěvků 2 inzeráty 26.08.18 12:50

Pokud to umí správně vyslovit, tak ať jim jinak říká, jak chce, samozřejmě ne hanlive. Pokud to správně vyslovit neumí, tak se obraťte na logopeda, ten ho to jistě naučí. Ale to by měl problémy i s jinými slovy než jen s 2 konkrétními jmény sourozenců. Puberta.

sepru
Kecalka 229 příspěvků 26.08.18 12:55

Asi bych ho nechala, pokud jim neříká nějak hanlivě ;) ber to jako jeho přezdívky.
Mě říkali všelijak :mrgreen:
Brácha mi říkal jeden čas " Braune" kvůli knirku pod nosem no a já jemu „Nosál sosál“ :lol:
Myslím že je to normální… prostě puberta no

Alkata
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 26.08.18 16:44

Asi nekde slyšel anglicky ekvivalenty a snaží se to napodobit a přijde mu to cool. Aspon u toho Daniela je to jakž takz podobný.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >