Syn si přivedl domů dívku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 15:42
Syn si přivedl domů dívku

Zdravím, syn si našel novou dívku, což by mě nijak neznepokojilo, ale jak jsem zjistila, tak zatímco synovi je 16, tak jí je 19! :roll: nechápu slečnu, že může být s o tolik mladším klukem.
Nicméně problém je ten, že u nás byla na náštěvě a i když jsem o tom nevěděla, tak u syna spala. Zjistila jsem to, protože jsem ráno vešla do syna pokoje a oni ještě nazí spali. Nevím jak na to mám reagovat. :nevim: syn mě opravdu naštval, protože o slečně ani nic nevím a už u nás spí. Nejvíce se bojím toho, aby spolu neměli sex, na to má syn přece ještě dost času!
Jak byste maminky reagovali na stejnou situaci vy? :think:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Emimin7
Echt Kelišová 9358 příspěvků 30.09.18 15:46

Jako pohotovost jsi mu měla dát okamžitě vařečkou na holou. Ideálně před ní, když byli nazí.

mrav
Neúnavná pisatelka 19430 příspěvků 30.09.18 15:46

Tady jde spíš o to, jak dlouho jsou spolu a jestli používají při sexu ochranu. Já osobně bych to nehrotil - i když být zamilovaný znamená někdy být slepý…

Deluxe27
Stálice 88 příspěvků 7 inzerátů 30.09.18 15:46

Tak mám kámošku, té je 21 a jejímu klukovi je 18 a jsou spolu 3 roky, takže mu bylo teprve 15 … takže věk prostě vůbec neřeším - toto není velký rozdíl - ale! jak bych na ti reagovala? seřvala bych ho, že co to jako je že jí neznám a tahá jí do mého bytu 8o
sex tak na tenhle už nemá žádné dost času … je mu 16,sex bych tedy absolutně neřešila :nevim:

Šarlota4
Extra třída :D 10029 příspěvků 30.09.18 15:46

No me by vadilo, ze u nas spi nekdo bez povoleni. To mi prijde jako drzost. A ze spolu spi? No je to legalni a kdyz to budou chtit udelat venku, tak to udelaj. To uz ve tve rezii neni.

Příspěvek upraven 30.09.18 v 15:47

Halamka
Závislačka 3693 příspěvků 30.09.18 15:46

Tak jestli spali nazí, tak asi sex měli, ne? Byla z vás na návštěvě a ty jsi nevěděla, že tam spí?

rokris
Kelišová 6428 příspěvků 30.09.18 15:47
@Anonymní píše:
Zdravím, syn si našel novou dívku, což by mě nijak neznepokojilo, ale jak jsem zjistila, tak zatímco synovi je 16, tak jí je 19! :roll: nechápu slečnu, že může být s o tolik mladším klukem.
Nicméně problém je ten, že u nás byla na náštěvě a i když jsem o tom nevěděla, tak u syna spala. Zjistila jsem to, protože jsem ráno vešla do syna pokoje a oni ještě nazí spali. Nevím jak na to mám reagovat. :nevim: syn mě opravdu naštval, protože o slečně ani nic nevím a už u nás spí. Nejvíce se bojím toho, aby spolu neměli sex, na to má syn přece ještě dost času!
Jak byste maminky reagovali na stejnou situaci vy? :think:

Když byli nazí, tak sex nejspíš byl. Dělat se s tím moc nedá. Když nebudou mít sex u vás, budou ho mít jinde.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25220 příspěvků 30.09.18 15:47

No leželi nazí v posteli......aha? Asi už sex měli.
Máš si se synem nastavit jasná pravidla.
A ubezpečit se, že ví, co je to bezpečný sex. A ideálně se ubezpečit i že to ví ta holka.
Jinak mi to zní jak když to píše ta holka nebo ten kluk.

navy blue
Kecalka 317 příspěvků 30.09.18 15:47

že ty jsi troll :-) co by asi dělali nazí v posteli celou noc, než sex? :-)

Kriss Tina
Kelišová 5922 příspěvků 30.09.18 15:48

No jestli nazí spali tak spolu nejspíš už něco měli :mrgreen: já bych to nechala, tyhle lásky stejně dlouho nevydrží, kluk je dost starej, ona je dospělá s tím stejně nic nenadeláš já v 18 měla taky 16 letého kluka a vydrželo to asi 3 měsíce ;)

Lalelale
Závislačka 2676 příspěvků 30.09.18 15:49
@Emimin7 píše:
Jako pohotovost jsi mu měla dát okamžitě vařečkou na holou. Ideálně před ní, když byli nazí.
:mrgreen: tak!

srpen89
Ukecaná baba ;) 1912 příspěvků 30.09.18 15:53

16 a 19 mi neprijde divne :think: co by me na cele situaci vadilo nejvic, ze si bez dovoleni privede slecnu domu a doknce ji nechá u sebe spat, aniz bys o tom vedela. To by me tedy nastvalo na maximum a hnala bych je z postele hned, jak bych to zjistila. Ta hláška o tom sexu je trochu pres caru, to jsi dost naivni, jestli si myslis, ze spolu jen tak nazi lezeli. Ja osobne bych udelala to, ze bych mu zakazala vodit si ji domu a hlavne „dohledla“ na antikoncepci, jestli nechce byt tvuj syn v 16 tatínkem. A jestli nechces, aby te syn nenavidel,tak mu ji hlavne nezakazuj.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 15:56

No, ja vedela, ze ma vecer prijit, ale rekl mi, ze pak pujde domu. :zed:

Emimin7
Echt Kelišová 9358 příspěvků 30.09.18 15:59
@Anonymní píše:
No, ja vedela, ze ma vecer prijit, ale rekl mi, ze pak pujde domu. :zed:

To znamená, že to u vás považuje za svůj domov. Hned ji vyžeň koštětem, než si tam natahá kufry.

Russet
Extra třída :D 12120 příspěvků 30.09.18 16:01
@Anonymní píše:
Jak byste maminky reagovali na stejnou situaci vy? :think:
Řekla bych synovi, že bez mého vědomí tam nikdo cizí spát nebude. A nejspíš ani přes týden, ať má čas se připravit do školy. O bezpečném sexu byl nejspíš dávno informovaný.
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >