Syn u soudu lhal proti mně

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.10.21 20:45

syn u soudu lhal proti mně

Ahoj,

že bývalý je psychopat a při dělení majetku zkoušel všechno, co šlo - udělat ze mě nemakačenka, který nemá nárok na majetek, všechno „dostal“ od mrtvých rodičů, přinášel fiktivní faktury, dával na mě žaloby na neexistující dluhy nebo si vymýšlel dluhy (soud mu to shodil a on pak prostě jen tak zalatil třeba 200 tisíc za soudní jednání), to jsem nějak pomalu a těžce začala chápat.
Jenže on zmanipuloval dospělého syna proti mně, který u soudu lhal (odkloněný majetek), že si na všechno půjčil neb vydělal, avšak už si nevzpomíná kde a kolik, když se ho soudce ptal, kolik teda toho majetku má, tak řekl, že neví :-), ale dokonce si na mě vymyslel nehoráznou lež, že já o tom majetku věděla a že jsem se s ním hádala, protože jsem mu vyčítala, že má dluhy na tomto majetku. To je neuvěřitelně nehorázná lež, která mě totálně rozsekala, protože odkloněný majetek jsem našla náhodou až po rozvodu, takže se rozšiřovala žaloba. Prostě totální lež a ještě s úmyslem mi ublížit.

Ženy, muži, jak se s tím vyrovnat? Milovaný syn…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
75
21.10.21 21:01

:roll: 8o :think: víc komunikace v rodině

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2372
21.10.21 21:03

Je to nějaký celý zmatený a vůbec to nechápu. Ale za mě, poslední věc, kterou bych chtěl je, abych měl vypovídat proti jednomu rodiči ve prospěch druhého. To si máte vyřešit sami a netahat ho do toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.21 21:03
@Denjsa píše: :roll: 8o :think: víc komunikace v rodině

Prosím?

• Citovat
  • Nahlásit
4361
21.10.21 21:04

Zkus si uvědomit že on miluje i svého otce, tvého ex a prostě když do někoho mluvíš, vymluvis mu díru do hlavy. Nemusel na tom mít osobní zisk, vůbec tam nemusí být snaha ti ublížit, jen pomoci tátovi, který mu mohl namluvit cokoliv

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.21 21:05
@Matt 02 píše:
Je to nějaký celý zmatený a vůbec to nechápu. Ale za mě, poslední věc, kterou bych chtěl je, abych měl vypovídat proti jednomu rodiči ve prospěch druhého. To si máte vyřešit sami a netahat ho do toho.

Syna do toho zatáhl bývalý, který to udělal. A soudce chtěl výslech.

• Citovat
  • Nahlásit
4720
21.10.21 21:06

Já ti upřímně nechci nijak přitěžovat, chápu, že situace je nepříjemná a těžká, zvlášť když jde o dítě. Na druhou stranu být milovaná maminka tak se ti to pravděpodobně nestane… Já bych si se synem promluvila a zeptala se ho co ho vedlo k tomu, aby to udělal. Tohle je charakterová vlastnost, některé děti jsou schopné pro pár šupů „prodat vlastní rodiče“, jsou schopné být zlé a intrikánské. Ale ještě jsem se nesetkala s dospělým člověkem, který by uškodil rodiči jen tak, když s ním má adekvátní vztahy a chápe adekvátně situaci. Takového nepřesvědčí vlastní prospěch ať už finanční či jiný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.21 21:06
@Altavista píše:
Zkus si uvědomit že on miluje i svého otce, tvého ex a prostě když do někoho mluvíš, vymluvis mu díru do hlavy. Nemusel na tom mít osobní zisk, vůbec tam nemusí být snaha ti ublížit, jen pomoci tátovi, který mu mohl namluvit cokoliv

Že si vymyslel něco, co se nestalo? A náhodou to poškozuje mě?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.21 21:11
@Martha03 píše:
Já ti upřímně nechci nijak přitěžovat, chápu, že situace je nepříjemná a těžká, zvlášť když jde o dítě. Na druhou stranu být milovaná maminka tak se ti to pravděpodobně nestane… Já bych si se synem promluvila a zeptala se ho co ho vedlo k tomu, aby to udělal. Tohle je charakterová vlastnost, některé děti jsou schopné pro pár šupů „prodat vlastní rodiče“, jsou schopné být zlé a intrikánské. Ale ještě jsem se nesetkala s dospělým člověkem, který by uškodil rodiči jen tak, když s ním má adekvátní vztahy a chápe adekvátně situaci. Takového nepřesvědčí vlastní prospěch ať už finanční či jiný.

Od bývalého má peníze, auto, protože bývalý okupuje celý nerozdělený majetek. Já se musela postarat o nové bydlení, chodím do práce, klukovi jsem vařila, kupovala jídlo, než se odstěhoval do bytu, který mu koupil bývalý ze společných peněz, ale zatím nerozdělených, protože by mě měl vyplácet, ale protahuje to a komplikuje to.

• Citovat
  • Nahlásit
5534
21.10.21 21:11
@Anonymní píše: Že si vymyslel něco, co se nestalo? A náhodou to poškozuje mě?

Co mu taťka slíbil? Auto, motorku…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4361
21.10.21 21:12
@Anonymní píše: Že si vymyslel něco, co se nestalo? A náhodou to poškozuje mě?

Vymyslel syn nebo otec? A co když jen něco málo pozměnil že to tak přece fakt bylo a v podstatě mu to strčil do hlavy?

A nebo je to fakt parchant a pak je to těžké no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.21 21:13
@Akinee píše:
Co mu taťka slíbil? Auto, motorku…?

Nevím, kluk mi nezvedá telefon, na sms nedopovídá. Byl u soudu jindy než jsem byla já, takže tohle vím ze spisu.
Je to možné, že za to bude nějaká odměna.

• Citovat
  • Nahlásit
1450
21.10.21 21:14

Nehorázný, jak dokáží peníze totálně rozložit mezilidské vztahy. A to je daň za konzumní společnost, Přátelé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.21 21:17
@Altavista píše:
Vymyslel syn nebo otec? A co když jen něco málo pozměnil že to tak přece fakt bylo a v podstatě mu to strčil do hlavy?A nebo je to fakt parchant a pak je to těžké no

Pozemky byly koupeny za hotové bývalým, syn si vymyslel, že si na ně vydělal, ušetřil a půjčil. Když se ho soudce ptal, kolik a kde, řekl, že si to nepamatuje (je to cca 5 let). Fakt by si mladý dospělý člověk nepamatoval, že koupil 5 pozemků, nevěděl by, co je to za pozemky, kolik za ně zaolatil, kolik a kde si na ně půjčil??

Tudíž žádné dluhy na nich nemá, tudíž ani já se s ním kvůli nim nemohla hádat. O pozemcích jsem se s ním bavila jednou, a to když jsem na ně přišla. tak jsem se ho ptala, proč mi to neřekl, že je „kupoval“. Na to nic neřekl a otočil se a odešel.

• Citovat
  • Nahlásit
4720
21.10.21 21:17
@Anonymní píše:
Od bývalého má peníze, auto, protože bývalý okupuje celý nerozdělený majetek. Já se musela postarat o nové bydlení, chodím do práce, klukovi jsem vařila, kupovala jídlo, než se odstěhoval do bytu, který mu koupil bývalý ze společných peněz, ale zatím nerozdělených, protože by mě měl vyplácet, ale protahuje to a komplikuje to.

Pak se omlouvám, ale vychovali jste ho tak, že se nechá uplatit. Pak pravděpodobně nemůžeš být moc překvapená, že to udělal. Jak se s tím vyrovnat neporadím, oba jako rodiče na tom nesete svůj podíl viny. Spíš bych se snažila se synem narovnat vztahy bez ohledu na to, co bylo u soudu. Je dospělý má právo na své názory, lhát a chovat se jak uzná za vhodné, snad mu časem dojde, že prachy nejsou všechno a třeba taky ne no… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat