Synovec kousl moji dceru

Anonymní
22.5.21 22:36

Synovec kousl moji dceru

Ahoj holky, jsem opravdu naštvaná. Dneska u nás byla moje sestra se svým manželem a čtyřletým synem. Synovec je opravdu velmi nevychovaný a rozmazlený. Může si dělat co se mu zachce a vše si vydupe. Já mám dvě holky, mají pět a dva. No a synovec hrozně kouše, mají s tím problém i ve školce, učitelky si na něj často stěžují, kouše děti a někdy i učitelky. Jenže dneska kousl do tváře i naši dvouletou. Prostě jsme seděli v obýváku, dcera seděla dole na dece a synovec šel k ní na deku a zakousl se jí do tváře. Nestihla jsem bohužel zareagovat a přiběhnout k dceři včas, byla to otázka chvilky. Vůbec jsem však nepochopila proč to udělal. Malá samozřejmě začala hrozně brečet, já za ní běžela a sundala z ní ještě pořád zakouslého synovce. Vzala jsem si jí do náruče a utěšovala ji. Měla tam chudinka otisk zubů. Řekla jsem synovci, jestli se tohle dělá, a že tohle prostě nemůže a sestra mi řekla ať z toho nedělám zbytečný drama, že malá je v pohodě a jí, že syn taky několikrát kousl a fakt to tak nebolí. Malé jsem na to dala obklad a chladila to. Můj manžel se naštval a řekl sestře, jestli jako klukovi ani něco neřeknou a ona na to, že nic tak strašného neudělal a měla syna na klíně a objímala ho. Manžel jí seřval, že tohle fakt není normální, a že z jejich syna vyroste nevychovanec. Sestry manžel jen seděl a nic neříkal, vím moc dobře, že ví, že tahle výchova není v pořádku, ale on je prostě podpantoflák, sestra si ho omotala kolem prstu a tak s ní ve všem souhlasí. Sestra se urazila a odešli. Pak jsem od ní obdržela SMS, že já jsem hysterka, manžel deb*l a obě naše dcery jsou přecitlivělé a rozmazlené a jejich syn je hodný kluk a nemyslel to nijak zle.
Vím, že na to asi není co poradit, ale potřebovala jsem se prostě vykecat.
Anonym, sestra má taky emimino.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24068
22.5.21 22:40

Ještě, že jsi dala anonym, takhle se naštěstí nepozná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6045
22.5.21 22:41

Noooo, hele asi bych sestru dost sprdla a upřímně bych se s nimi neschazela. To se stane, že se děti někdy pokoušou, ale nesbesu, když to rodiče neřeší a vlastně hazi vinu na pokousaneho…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6045
22.5.21 22:42
@hanka.br. píše:

Neuvidí Nick :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@hanka.br. píše:

Sestra sem moc nechodí. Ale na moje příspěvky se dívá, takže tady v diskuzích by to najít neměla.

• Citovat
  • Nahlásit
227

Dve facky a jedna šleha varechou po zadku by všetkých troch dali do poriadku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2013
22.5.21 22:43

Jen aby byl očkován proti vzteklině. Jejich odchod bylo to nejlepší, co vás mohlo potkat, a další příchod nedoporučuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2013
22.5.21 22:44
@Adaleks píše:
Dve facky a jedna šleha varechou po zadku by všetkých troch dali do poriadku

Souhlasím, sestra nic jiného nezasluhuje!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.21 22:44
@Pidulka1991 píše:
Noooo, hele asi bych sestru dost sprdla a upřímně bych se s nimi neschazela. To se stane, že se děti někdy pokoušou, ale nesbesu, když to rodiče neřeší a vlastně hazi vinu na pokousaneho…

Přesně, kdyby okamžitě synovi vynadala a on se omluvil, v pohodě nebudu to řešit. Ale jde hlavně o to chování, jako ještě v tom syna podporuje tím, že si ho vezme na klín místo vynadání :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
10884
22.5.21 22:45

To, že děti koušou, se stát může. Jenže to, že to máma neovlivní z dvouleťáka je fakt. U čtyřletého je to fakt jen proto, že mu to prochází. Na zprávu bych sestře odepsala stejným tónem, že s jejím nevychovaným smradem naše hysterické děti navštěvovat už nemusí. Jejich syn není hodný kluk, ale zákeřný hajzlík.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4289
22.5.21 22:45

No tak to občas je. Myslím, že jste měli hlavně všichni zachovat chladnou hlavu. Nechápej mě špatně, to že jejich syn kouše a obtěžuje tím okolí by určitě řešit měli, ale oni jsou jeho rodiče a jestli z něj chtějí mít dobrovolně otvírák na pivo budiž. Je to jejich výchova. Není třeba hulákat jestli je to pro ně jako normální atp. Stačilo zcela racionálně říci, že vaše děti na tohle nejsou zvyklé a pokud se to bude opakovat, tak pak bude na místě přerušit kontakt dokud se tím nějak nevypořádají. Jasně také bych si nenechala šikanovat dítě žádným způsobem, ale nemá absolutně žádný efekt montovat se druhým do výchovy, vždycky pak budeš ta špatná…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2013
22.5.21 22:46
@Anonymní píše:
Přesně, kdyby okamžitě synovi vynadala a on se omluvil, v pohodě nebudu to řešit. Ale jde hlavně o to chování, jako ještě v tom syna podporuje tím, že si ho vezme na klín místo vynadání :roll:

Máte naprosto skvělou sourozenkyni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10884
22.5.21 22:47
@Anonymní píše:
Sestra sem moc nechodí. Ale na moje příspěvky se dívá, takže tady v diskuzích by to najít neměla.

Vidíš a já bych to zrovna napsala veřejné, možná by ji to probralo z tý diskotéky :zed: a přestala by svému dítěti dělat medvědí službu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1213

Kolikrát za den něčí dítě někoho takto kousne, aby přes anonym nepoznala tuto situaci? :mrgreen: :mrgreen:
Jinak zachovali jste se správně, synovec je opravdu nevychovaný, ale asi bych si nedělala zle v rodině. Řekla bych sestře, že má fakana a muže za to její výchova a dál bych to neřešila. Ty stejně nic nezměníš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16096

Bych se sestrou hodně omezila vztahy. Možná i dočasně(trvale) utla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat