Svatební obřad s neposedou

65
17.5.21 12:46

Svatebni obrad s neposedou

Ahoj maminky,

za 3 mesice mame svatbu a ja nevim co s mym 3letakem. Je hrozny neposeda, neumim si predstavit, že vydrží nekde hacat pres 20min na radnici. Mate nejaky rady typy jak to udelat? Případně zkušenosti? :D dekuju:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9048
17.5.21 12:49

Vdavas se ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2623
17.5.21 12:53

Je to tvoje svatba? Tak ať si tam klidně chodí. Na vlastní svatbě bych si s vlastním dítětem vůbec nedělala hlavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4619
17.5.21 12:56

Jsi nevěsta? Tříletému dítěti podle mě můžeš vysvětlit, že teď se sedí a nemluví. Ale pokud je to vážně neposeda, tak popros někoho ze svatebčanů o hlídání. Procházku kolem radnice. On ten obřad pro ostatní není zas taková hitparáda, aby si to nemohli odpustit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22485
17.5.21 13:00

Taky mám neposedu, ale na obřadu sedel a ani se nehnul, jak to pro nej bylo něco nového, tak sedel a koukal a nebylo to ani těch 20 minut :D spis tak 10, pak když se gratulovalo a fotilo, už nevadilo, když tam pobíhal :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12835
17.5.21 13:01

Jestli je to tvoje svatba, tak vůbec nevadí, že tam bude běhat, ne..? Jen domluv někoho, kdo mu „bude stát za zadkem“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3711
17.5.21 13:05

Coz o to, nas triletak by posedel, ale nepomlcel, on mluvi i ze spani. Na vlastni svatbe bych s nim klidne sla s ulickou za ruku z druhe strany nez je otec nevesty a pak odevzdala babickam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64457
17.5.21 13:09

@terka-com klukovi bylo 16mesicu, můj táta s ním šel před zámek pozorovat zvěř :lol: tedy až po obřadu a před ním. Obrad jako takový byl krátký, odhaduji 10 minut

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21510
17.5.21 13:11

Naše hyperaktivní torpédo do dalo úplně v pohodě. Vzala si ho babička a strčila jí do ruky lízátko. A i kdyby tam pobíhala a stavěla se na hlavu, bylo by mi to jedno. Byla to naše svatba. Ještě padl návrh, že by nám mohla přinést prstýnky, ale to jsem stopla hned v zárodku, to bysme je taky už nemuseli najít…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7334
17.5.21 13:17

Pokud je to tvoje svatba, můžeš ho držet i v ruce u obřadu. Proslov tak dlouhej není, tuším že 10 minut? Kdyžtak může chodit okolo, myslím si že když uvidí že všichni sedí a jsou ticho, bude taky ticho…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24301
17.5.21 13:27
@Janli píše:
Naše hyperaktivní torpédo do dalo úplně v pohodě. Vzala si ho babička a strčila jí do ruky lízátko. A i kdyby tam pobíhala a stavěla se na hlavu, bylo by mi to jedno. Byla to naše svatba. Ještě padl návrh, že by nám mohla přinést prstýnky, ale to jsem stopla hned v zárodku, to bysme je taky už nemuseli najít…
:mrgreen:
to lízátko vypadá jako dobrý nápad :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
17.5.21 13:30

My jsme se brali, když měl malý 2,5 roku. A v pohodě. Seděl babi na klíně, pak ho pustila, až bylo po tom proslovu a už jsme se podepisovali. Tak si ho vzal chlap na ruce. Takže ja myslím, že to zvládne. Bude koukat, co se děje kolem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1727
17.5.21 13:34

Já měla na svatbě naše 1,5 a 3 lete děti a byla to katastrofa. Chodily tam po obřadní síni, sapaly se po nás.. nejhorší okamžik byl, když se syn rozhodl ochutnat přípitek, který byl schovany pod „oltářem“ :lol: Spoléhala jsem na babičky, ty ovšem seděly jak prikovane, takže jsme situaci zachraňovali my s manželem a odbihali :lol: Byl to celkem trapas, ale aspoň máme na co vzpomínat :mrgreen: Takže jak to zvládnout neporadím, my jsme to spíš nezvladli :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1702
17.5.21 13:35

Dát ho nějakému příbuznému na hlídání, do pusy narvat lízátko a bude klid :) Ve třech letech se mu dá určitě vysvětlit, že by mohl 10 minut být potichu a pokud by to nezvládl, tak by s ním šel ten příbuzný ven a nebo trochu bokem, aby nerušil přímo obřad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24466
17.5.21 13:41

Přímo na obřad bych poprosila někoho, kdo by nebyl úplně štajf, že nemůže vidět obřad, aby se šel s dítkem projít (na zmrzlinu, nakrmit kachny,…), po obřadu při veselí už může dítko pobíhat dle libosti.
Já bych taky nechtěla trnout celej obřad, jeslti dítko nezačne ječet a já ani neuslyším oddávajícího :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat