T-mobile nebo O2?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 21:34
T mobile nebo O2

Ahoj, poradí někdo, zda zustat u t mobile nebo přejít k 02? Přítel změnil operátora na 02,prý jsou tam lepší podmínky, já mám t mobile, i celá moje rodina, teď chce od nich i internet a kanály u televize, prý nějaký výhodný balíček. ma nekdo zkušenosti s obouma operátorama, zda je vážně 02 tak výhodný? Já mám stejně smlouvu na 2 roky, tak asi bych ani přejít nemohla. Dekuji

Reakce:

Veru1987
Zasloužilá kecalka 851 příspěvků 19.09.18 21:40

Já odcházela od tmobile. Je tam balíček pro tři, každý platí 666Kč, neomezené volání sms a 3G, a k tomu máme balíčke O2 TV za 1Kč. O tmobilu bylo nevím už kolem 800-900 neomezené volání?! Už nevím tu částku.

Ivan PPZ
Kelišová 5696 příspěvků 19.09.18 21:41

Asi ho zajímá sport a to je O2 TV (fotbal -liga mistrů a pod).

Veru1987
Zasloužilá kecalka 851 příspěvků 19.09.18 21:43
@Veru1987 píše:
Já odcházela od tmobile. Je tam balíček pro tři, každý platí 666Kč, neomezené volání sms a 3G, a k tomu máme balíčke O2 TV za 1Kč. O tmobilu bylo nevím už kolem 800-900 neomezené volání?! Už nevím tu částku.

a čtvrty to má za 499Kč.

Dominika1501
Stálice 53 příspěvků 19.09.18 22:00

Ahoj. U O2 pracuji, tak pokud bys chtěla vědět něco konkrétnějšího, tak se klidně ozvi :lol: teď budu přetahovat i přítele k nám. Myslím si, ze přítel chce přecházet hlavně kvůli fotbalu že?

Sarinaa
Povídálka 48 příspěvků 19.09.18 22:38

Ahoj, já jsem u T-mobile a vyhovuje mi to. Když něco potřebuji se vším mi poradí a cenově taky super.

jege
Ukecaná baba ;) 1592 příspěvků 19.09.18 22:54

Minule jsem se zmínil u O2, že u Tesco Mobile mi neomezené volání a cca 4 GB Internetu vychází na cca 500 Kč a bylo mi řečeno, že u O2 by to za cca 550 Kč šlo udělat také a s 5 GB Internetu. Jelikož u Tesco Mobile je dost složité to všechno ohlídat a také musím pravidelně dobíjet v Tesco obchodě, celkem mě to láká.

Z druhé strany, u Tesca neplatím, když nepotřebuji (dovolená, mimo sezónu a pod.) a přechodem bych také přišel o SIM z edice 2× více kreditu, které jsou již prakticky nedostupné.

Blanka S
Kelišová 5041 příspěvků 19.09.18 23:25

Bydlím v Praze a T-mobile jsem mohla volat jedině vykloněná z okna hrozný signál co mám O2 tak se dovolám i z koupelny :mrgreen:

o to jde hlavně mně pracuji z domova

net a tv neřeším máme UPC a venku mi ty data stačí. Pušál mám 500,–

kasandra7
Kecalka 352 příspěvků 20.09.18 21:07

@Blanka S ahoj ,ráda bych se zeptala na práci z domova,taky si už delší dobu nějakou hledam a stále se mi nedaří žádnou najít,mohu se zeptat,co děláš ty za práci z domu? Dekuji

Blanka S
Kelišová 5041 příspěvků 20.09.18 21:32
@kasandra7 píše:
@Blanka S ahoj ,ráda bych se zeptala na práci z domova,taky si už delší dobu nějakou hledam a stále se mi nedaří žádnou najít,mohu se zeptat,co děláš ty za práci z domu? Dekuji

já jsem účetní

Ivan PPZ
Kelišová 5696 příspěvků 17.10.18 17:41

@jetotack Při takových prosbách je obvyklé (a pro mě třeba i nutné), aby se tazatel představil a uvedl, jaké „školní“ práce se ten dotazník týká- bývá to součástí toho dotazníku, není třeba to psát sem. Takhle neklikám.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >