Reklama

T-mobile nebo O2?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 21:34
T mobile nebo O2

Ahoj, poradí někdo, zda zustat u t mobile nebo přejít k 02? Přítel změnil operátora na 02,prý jsou tam lepší podmínky, já mám t mobile, i celá moje rodina, teď chce od nich i internet a kanály u televize, prý nějaký výhodný balíček. ma nekdo zkušenosti s obouma operátorama, zda je vážně 02 tak výhodný? Já mám stejně smlouvu na 2 roky, tak asi bych ani přejít nemohla. Dekuji

Reklama

Reakce:

Veru1987
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 19.09.18 21:40

Já odcházela od tmobile. Je tam balíček pro tři, každý platí 666Kč, neomezené volání sms a 3G, a k tomu máme balíčke O2 TV za 1Kč. O tmobilu bylo nevím už kolem 800-900 neomezené volání?! Už nevím tu částku.

Ivan PPZ
Kelišová 5656 příspěvků 19.09.18 21:41

Asi ho zajímá sport a to je O2 TV (fotbal -liga mistrů a pod).

Veru1987
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 19.09.18 21:43
@Veru1987 píše:
Já odcházela od tmobile. Je tam balíček pro tři, každý platí 666Kč, neomezené volání sms a 3G, a k tomu máme balíčke O2 TV za 1Kč. O tmobilu bylo nevím už kolem 800-900 neomezené volání?! Už nevím tu částku.

a čtvrty to má za 499Kč.

Dominika1501
Stálice 53 příspěvků 19.09.18 22:00

Ahoj. U O2 pracuji, tak pokud bys chtěla vědět něco konkrétnějšího, tak se klidně ozvi :lol: teď budu přetahovat i přítele k nám. Myslím si, ze přítel chce přecházet hlavně kvůli fotbalu že?

Sarinaa
Povídálka 28 příspěvků 19.09.18 22:38

Ahoj, já jsem u T-mobile a vyhovuje mi to. Když něco potřebuji se vším mi poradí a cenově taky super.

jege
Ukecaná baba ;) 1330 příspěvků 19.09.18 22:54

Minule jsem se zmínil u O2, že u Tesco Mobile mi neomezené volání a cca 4 GB Internetu vychází na cca 500 Kč a bylo mi řečeno, že u O2 by to za cca 550 Kč šlo udělat také a s 5 GB Internetu. Jelikož u Tesco Mobile je dost složité to všechno ohlídat a také musím pravidelně dobíjet v Tesco obchodě, celkem mě to láká.

Z druhé strany, u Tesca neplatím, když nepotřebuji (dovolená, mimo sezónu a pod.) a přechodem bych také přišel o SIM z edice 2× více kreditu, které jsou již prakticky nedostupné.

Blanka S
Kelišová 5041 příspěvků 19.09.18 23:25

Bydlím v Praze a T-mobile jsem mohla volat jedině vykloněná z okna hrozný signál co mám O2 tak se dovolám i z koupelny :mrgreen:

o to jde hlavně mně pracuji z domova

net a tv neřeším máme UPC a venku mi ty data stačí. Pušál mám 500,–

kasandra7
Kecalka 352 příspěvků 20.09.18 21:07

@Blanka S ahoj ,ráda bych se zeptala na práci z domova,taky si už delší dobu nějakou hledam a stále se mi nedaří žádnou najít,mohu se zeptat,co děláš ty za práci z domu? Dekuji

Blanka S
Kelišová 5041 příspěvků 20.09.18 21:32
@kasandra7 píše:
@Blanka S ahoj ,ráda bych se zeptala na práci z domova,taky si už delší dobu nějakou hledam a stále se mi nedaří žádnou najít,mohu se zeptat,co děláš ty za práci z domu? Dekuji

já jsem účetní

Ivan PPZ
Kelišová 5656 příspěvků 17.10.18 17:41

@jetotack Při takových prosbách je obvyklé (a pro mě třeba i nutné), aby se tazatel představil a uvedl, jaké „školní“ práce se ten dotazník týká- bývá to součástí toho dotazníku, není třeba to psát sem. Takhle neklikám.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >