Poradna o zdravém nošení dětí
Iva Gondeková
Dobrý den, nevíte prosím o nějakém cvičení pro prcky od šesti měsíců v této oblasti kromě Studia bříško v Táboře? Plavání mám:) Díky moc!!
Ze Studia bříška jsem utekla
, od 1 roka chodíme na cvičení+zpívání do Kaňky v Táboře.
Kamarádka chodila s půlročním do MUFÍKA v Táboře.
Moc díky, nechápu, že jsem to na googlu nenašla, už jsem domluvená v tom Písku! Děkuji za pomoc!
@Anna5 Rádo se stalo, hlavně, abyste byli spokojení. Já tam plánuji začít chodit od září do bazénu, zatím jezdíme do ČB.