Reklama

Tábor pro rodiče s dětmi 2017

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zupe
Ukecaná baba ;) 1662 příspěvků 07.01.17 22:59
Tábor pro rodiče s dětmi 2017

Ráda bych letos v létě jela na tábor pro rodiče s dětmi. Máte nějaká osobní zkušenost? Máme tři děti 5, 3 a 1, takže ideálně aby byl program trochu i pro to prostřední (u toho nejmaldšího nepředpokládám) a aby primárně nevyžadoval účast rodiče (jako že dopoledne mají děti zcela vlastní program), ubytování mi je asi jedno, místo v ČR v zásadě také. Doporučíte?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 07.01.17 23:12

Ja se hackuju :). Beruska dela nejaky tabor pro rodice s detma, ale jen jeden termin zacatkem prazdnin, pak uz jen deti samy. Loni jsem o tom premyslela, tak uvidime letos.

Ou
Závislačka 4986 příspěvků 07.01.17 23:26

Prázdninová škola lipnice bude dělat v létě další ročník PLŽe, tak hlídejte až to pověsí na web, jestli vám bude vyhovovat termín.

Je to fakt dobré.

http://www.psl.cz/kurzy

tady jsou pak stránky jednoho z minulých ročníků  http://pslold.psl.cz/index.php?…

Agneth
Ukecaná baba ;) 1254 příspěvků 07.01.17 23:33

Tábor pro rodiče s dětmi pořádá pravidelne Brontosaurus. „Zamlada“ jsem s nimi jezdila a musím říct, že veškere tábory (pro děti i mládež) meli bezkonkurenční. Na ten pro rodiče s dětmi se snad jednou také vydáme, zatím nám to casove nevyšlo.

ejhle
Závislačka 2802 příspěvků 08.01.17 01:08

Taky se hackuju :mavam:

MarkS
Stálice 78 příspěvků 08.01.17 07:51

Alpinka lyžařská skola. Na Šumavě. Dela v létě tábor.

viky23
Neúnavná pisatelka 16160 příspěvků 08.01.17 08:09

Na Vranove taky byva, kamaradka preslloni byla ;)

Anetka11
Stálice 94 příspěvků 08.01.17 17:48

Loni jsme byli v Kytlici. Naprosto super. Deti rozdelene podle veku, dopo 3 aktivity a odpo 1 jen pro deti (hudebka, vytvarka, sport a les),
odpoledne spolecna taborova hra pro vsechny. Letos asi zkusime Chorvatsko http://www.detibezhranic.cz/…ice-s-detmi/

zupe
Ukecaná baba ;) 1662 příspěvků 10.01.17 15:36

@Anetka11 Je, super, na Kytlici jsem koukala, muzu se zeptat na vic? Od kolika let tak je ten program pro deti - 2a půl, bude tam něco pro něj? Ty aktivity jsou pro deti bez rodicu, s rodici, nebo je to jedno? Resp. koukam ze pises jen pro deti:) Jsem slepa, a tyka se to vsech aktivit, nejen odpoledne? Chatky nejsou male? Jestli to dobre chapu, ctyrluzkova znamena dve palandy, to me s trema detma (a pripadne manzelem) trochu desi. Místo pekne? Instruktori fajn? Ja koukala i na to chorvatsko, ale tam me odradilo, ze si kazdy nosi nadobi k jidlu a odnasi si ho do pokoje (pochopila jsem, ze s tim jidlem). Jake bylo stravovani tady?

Anetka11
Stálice 94 příspěvků 10.01.17 17:02

Ja byla loni s cerstve 3letym a skoro 5letou. Starsi chodila na dopoledni aktivity sama. S mladsim jsem chodila ja. Odpoledne je to hlavne pro deti, ale vetsinou i s rodici. Taky zalezi na veku. Misto je super, oplocene, pekny hriste, nafukovaci trampolina, krasny lesy plny hub☺ Chatky jsou max. pro 4 (2 palandy). Jsou tam i pokoje, ty nevim jak velke. Instruktori ok, pry jindy byli lepsi, asi zalezi jak kdy. Tady jidlo klasicky v restauraci, obcas se samozrejme netrefili do naseho vkusu (leco, ovocne knedliky, cocka), ale celkem ok. Kdybych nechtela letos more, tak jedeme urcite znovu. Byla jsem tam s nima sama a musim rict ze jsem si i odpocinula - bez vareni, deti zabavene☺

zupe
Ukecaná baba ;) 1662 příspěvků 10.01.17 20:52

@Anetka11 Díky moc.

terkom83
Závislačka 4212 příspěvků 27.02.17 14:51
Tábor

Zdravím, taky hledám tábor pro děti 2 a 3 roky a nejlépe na Moravě. Máte někdo tip a zkušenost. Většina je v čechách, tak to nám moc nevyhovuje.

zupe
Ukecaná baba ;) 1662 příspěvků 27.02.17 16:08
@terkom83 píše:
Zdravím, taky hledám tábor pro děti 2 a 3 roky a nejlépe na Moravě. Máte někdo tip a zkušenost. Většina je v čechách, tak to nám moc nevyhovuje.

Zkušenost nemám, ale nakonec na Moravu jedu sem: http://www.ymcabrno.cz/…a-po-narnii/
A tyhle maji taky moravu: http://www.detibezhranic.cz/…2.-8.7.2017/

terkom83
Závislačka 4212 příspěvků 27.02.17 23:29

@zupe Děkuji, první to mají v Brně a ten druhý je kde…v kontaktech mají Praha. :think:

zupe
Ukecaná baba ;) 1662 příspěvků 28.02.17 15:17
@terkom83 píše:
@zupe Děkuji, první to mají v Brně a ten druhý je kde…v kontaktech mají Praha. :think:

Adresa střediska:
RS Hálův mlýn
664 71 Lažánky 42

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama