Tábory u moře a děti

12.7.15 17:09

tábory u moře a děti

Ahoj :lol:
Mám 2 děti (8 a 12 let). Starši si u mě vyprosila tábor u moře. Byla na táboře už cca 10× ale u moře nikdy. A mladší teď začala že chce jet taky… S nicim by tak problem nebyl jenomže nevim jestli je vhodny pustit autisticke dite na tabor k mori. Zajimal by me vas nazor vůbec na to kdy poprve atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11133
12.7.15 17:21

Tak to ti asi neporadi nikdo, kdo tve dite presne nezna :nevim: mladsi jinak jezdi normalne samotna nekam?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.7.15 17:23

@Ali-Ali … To právě že ne jedině s asistentkou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
rokris
12.7.15 17:30
@Colgatee píše:

Tak to bych měla strach.

• Nahlásit
  • Citovat
11133
12.7.15 17:33
@Colgatee píše:

nevim, 8 let je dost malo i u „bezneho“ ditete, po par dnech se neco zlomi, ditko chce domu a je problem. nedovedu si moc predstavit, ze bych syna v 8 pustila samotneho do cizi zeme (byt s asistentem). ono na prubeh ta vzdalenost nema vliv, ale kdyz je jen 2 hodiny cesty daleko, tak v nejhorsim clovek skoci do auta a jede tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26494
12.7.15 18:07

A to dítě už bylo vůbec někde samo? že uvažuješ nad táborem a u moře?
JEla by s ním asistentka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3141
13.7.15 11:05

Řekla bych mladší, že pojede, až mu bude 12, jako tomu staršímu dítěti, které jede poprvé také až ve 12 letech. 8 mi přijde docela málo i na zdravé dítě- tedy záleží na povaze a na to, jak je tábornicky zkušené. Klukovi je taky 8 a jede letos na tábor do Německa- ale jednak tam s ním jede i hodně kamarádů ze třídy, znám jednu z vedoucích a kluk jezdí od 5 let na výpravy a tábory se skautem, takže už je poměrně zkušený táborník. Pustit ho za jiných okolností bych se ještě bála. Najdi mladší nějaký zajímavý tábor v okolí, kam si pro ni budeš moct v pohodě zajet, když bude nějaký problém. To moře jí neuteče, když pojede za pár let, o nic nepřijde, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4296
14.7.15 15:34

Na tábory a školky v přírodě jsem jezdila od 5 let a na tábor u moře na 3 neděle jsem frčela v první třídě, takže těch 7 let a vše v pohodě :D. Ovšem autistické dítě bych pustila pouze s doprovodem, který zná :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama