Půlroční prcci na pískovišti

11.7.15 10:25

Půl rocni prcci na pískovišti.

Ach jo maminky, to jsem zase vytočená, chodim s malou ( 22m ) na hřiště, které je určené pro děti od 1 roku do 3 let. Co ale nechápu, proč tam maminy berou půl roční děti, které sotva sedí a cpou je do pískoviště, pak se akorát musím pořád dívat, aby moje dítěto plazící se mimino pojídající písek nechtíc nezašláplo. :roll: Včera zrovna tam byla maminka s takto malým dítkem a jeden dvouleťák ho klepl nechtěně lopatkou do čela a maminka toho mimina se mohla málem zbláznit, že si ta druhá maminka to dítě nehlídá. Nechápu to, v tomhle případě jsem se zastala té maminky s větším dítětem, neboť takto malé dítě si má dát někam na deku na zahradu a né ho cpát mezi,,divoká,, batolata. Nechápu jak to ta matka mohla myslet vážně, když toho dvouletýho prďolu nazvala nevychovaným spratkem. :zed: T :zed: To už fakt asi budu radši s malou chodit jen na zahradu a bude nejlíp. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17546
11.7.15 10:29

Já brala syna na pískoviště odmala, protože jsme tam chodili se starší dcerou. Klepnutí lopatičkou mi nevadilo, aspoň se tužil. Zároveň větší děti se učily, že do miminka se lopatkou mlátit nemá.
Ale jestli jde maminka jen s jedním a to půlročním dítětem na písek, tak bych čekala, že tam bude dřepět u něj a případné ataky tak zvládne eliminovat. To ona jako položila mimino do písku a šla na lavičku chytat bronz?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9017
11.7.15 10:29

Tak pokud ma matka dvě deti, jedno vetsi a jedno mensi, tak asi na ten pisek musi a to mensi jen v kocarku treba nevydrzi. Ale zas je potreba to male hlidat, aby vetsim tak neprekazelo, to jo… Chce to snahu na obou stranach, u velke deti aby davali trochu pozor a malicke se musi dobre hlidat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1291
11.7.15 10:34

Ja s 10 mesicnim na pisek taky chodim. Zahradu nemame, na dece ho to nebavi, na pisku naopak jo. Ostanim detem to nevadi, spis si s nim rady hrajou. I kdyz „jen pojida pisek“. Nevidim v tom problem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
11.7.15 10:35

Ty matky jsou šílené a musí za to nést zodpovědnost, dvouleté si neuvědomuje, že může některé dítě nechtěně praštit, nebudu mu stát za zadkem protože si nějaká super matka myslí, že její mimino je vládce všech moří…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.7.15 10:35

Ne ne ona tam byla se svou kamarádkou, která měla asi roční holčičku, ale stejnak, jen tak prostě vykecávaly, potom se to její dítě hystericky rozeřvalo a na čele mělo červenej puntík no, tak hned začala vyvádět a osočovat ty větší děti, že to jsou nevychovaní spratci, no ve mně to vřelo. :cert: nesnášim tyhle matky, které si jdou s kámoškama pokecat na písek a děti ať si dělají co chtějí, ale nedej bože, aby jim nějaký větší dítě šláplo na ručičku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.7.15 10:37

@iva f Tak tady je ale podstatné to, jestli si své dítě hlídáte, jestli u něho sedíte atd, přeci jen je to určené pro větší děti, které jsou už trochu otrkané a nějaké olácnutí lopatkou je nerozhodí, ale půl ročnímu může to větší prostě ublížit. Také v tom nevidím problém, pokud si matka mladší dítě řádně hlídá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17517
11.7.15 10:38

Taky davam maleho na pisek. Nebo do kaminku. Libi se mu to. Jsem tam i se starsi dcerou. Kdyz ona byla mala taky chodila na pisek :mrgreen: co jsem mela zavrena sedet doma?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
11.7.15 10:39

To jaké pro své půlroční děti neumíte vymyslet jinou aktivitu u které se nenudí? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26100
11.7.15 10:41

Ja jsem mladšího prcka dávala na písek od chvilky, kdy uměl sám sedět, měla jsem do toho ještě o necelý dva roky staršího prcka… :nevim: Na písku jsem si hlídala svoje prcky, aby někomu neublížili oni nebo někdo jim…

Ale pokud to batole mimino nepraštilo schválně, reagovala matka mimina zbytečně agresivně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26100
11.7.15 10:42
@JaneDoe píše:
To jaké pro své půlroční děti neumíte vymyslet jinou aktivitu u které se nenudí? :mrgreen:

To jako jsem měla nechat dvouapůlleťáka samotnýho na písku a s osmiměsíčním miminem být někde úplně jinde? :mrgreen: Taky styl výchovy, no… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Terdul
11.7.15 10:43

Dlouho tu nebylo nevhodné chování matek na pískovišti :mrgreen:.

• Citovat
  • Upravit
1219
11.7.15 10:44
@kate02 píše:
To jako jsem měla nechat dvouapůlleťáka samotnýho na písku a s osmiměsíčním miminem být někde úplně jinde? :mrgreen: Taky styl výchovy, no… :lol:

ne to fakt nebylo na tebe :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Terdul
11.7.15 10:44

@Pivonka.Lucni já chápu, že maminka bere i mimino na pískoviště, protože to třeba jinak nejde. Ale je jasný, že si ho musí hlídat jako každá jiná matka své dítě.

• Citovat
  • Upravit
26100
11.7.15 10:46
@Terdul píše:
Dlouho tu nebylo nevhodné chování matek na pískovišti :mrgreen:.
:mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama