Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Anonymní píše:
Koukate nekdo na primu na Muzi proti zenam prave?Kolik procent zen vychazi dobre se svou tchyni? otazka
a odpoved :71% - to je skoro neuveritelny
Záleží na tom, koho se ptali. Jestli těch tchýní a nebo těch snach.
![]()
@Anonymní píše:
@rozmyš ja asi opravdu zustanu u te tolerance, budu si myslet cokoliv, ale nedam najevo jak me rozciluje…myslim ze boj by byl v tomto pripade zbytecnej..a ted na zacatku tehotensvi a vlastne po cely tehotenstvi, neni dobry se prece orzcilovat
Pevné nervy ![]()
Já si teda na manželovu maminku nemůžu ani slovem stěžovat - je úžasná a tak jako já, má někdy své dny ![]()
Ovšem než jsme se zkraje okřesaly (po narození 1 vnoučete), tak to opravdu jiskřilo
Narozením druhého se to nějak všechno srovnalo - já ustoupila ze svých zdravých pravidel ohledně mláďat, ona se je naučila respektovat. Jediný, kdo mi z kluků dělá malý mimina, je děda
Ovšem když někdy vidím, jak s nimi blbne a hrají si, tak mu to odpustím
i když brblám
U nás hodně pomohlo, že máme jasně nastavená pravidla u návštěv. Babi s dědou prostě ví, kdy jsou kluci u nich a užívají si to všichni.
Co se zkusit domluvit s babičkou, že se 1 za měsíc u ní zastavíte - ať už ty s malým nebo všichni tři? A pomalu bych jí nechávala s malým po chvilkách o samotě, aby si spolu vytvořili nějaký vztah.
Jinak si myslím, že ve vašem vztahu neděláš nic špatně - snaha byla, odezva není, tak si se zasekla, ale máš výčitky. Tak stanov návštěvy, aby babi nebrblala a třeba to půjde ![]()
@rozmyš ja asi opravdu zustanu u te tolerance, budu si myslet cokoliv, ale nedam najevo jak me rozciluje…myslim ze boj by byl v tomto pripade zbytecnej..a ted na zacatku tehotensvi a vlastne po cely tehotenstvi, neni dobry se prece orzcilovat