Teambuldingové akce

275
13.4.16 09:54

Teambuldingové akce

Mamči, nevím zda to na těchto stránkách není trochu ot, ale jsme nejen maminy ale i pracující ženské, tak to zkusím :-). Nějaký tip na teambuildingové akce? Kde/co se Vám líbilo nebo co naopak ne :-)? Děkujiiii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
282
13.4.16 10:18

Zdravím, dcera mi říkala, že s firmou byli klasicky na bowlingu nebo laser game, který je teď hodně populární. Pokud by vás byl menší počet, tak se dají využít i únikové hry, taky ted jsou v kurzu. Sama jsem nedávno byla a super. :) Dá se ale i do sklípka na nějakou ochutnávku vín, či něco více adrenalinového, jako jsou lanová centra apod. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6251
13.4.16 10:28

Byli jsme jednou na Laser Game:-), nevím, nakolik to bylo teambuildingové, ale bylo to super. Následně jsme se přesunuli do hospůdky a tam teambuilding vesele pokračoval:-))).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275
13.4.16 10:31

Díky moc.

Spíše něco outdoor, bude to v červnu (snad klapne počasí :-)… A @Leny5 ty únikové hry…moc o tom nevím, jak to probíhá prosím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21535
13.4.16 10:49

S firmou mame akce pres jednu noc a moc se na libilo na Malevilu u Liberce a ve Vigwam resortu u Kolina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3711
13.4.16 11:07

@renyx
Osobně nemám ráda bowling. Už je to prostě ohraný, ale je to asi nejčastější.
SUper jsou Laser Game, Jump Park (hala plna trampolin), únikové hry, turnaje ve sportech, lanové centrum taky nebylo špatné.

Záleží kolik vás je, jaká jste firma (zaměření) a jací lidé tam jsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2892
13.4.16 11:21

Kuchařská škola. Pod vedením kuchaře jsme si uvařili luxusní několikachodovou večeři. Bylo to v Německu, nevím, jestli se to tady taky najde. Ale koukám, že chceš na léto, tak tohle si nech na zimu :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275
13.4.16 11:25

Díky všem.. Nás bude kolem 30 lidí, převážně aktivní lidé, takže vše kolem sportu, pohybu…Nechceme západní čechy (moc daleko), jinak celá ČR možná…1-2 dny…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48977
13.4.16 11:45

Letos u nás ve firmě se jelo na hory a měli jsme i bowling a večeři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48977
13.4.16 11:48
@renyx píše:
Díky všem.. Nás bude kolem 30 lidí, převážně aktivní lidé, takže vše kolem sportu, pohybu…Nechceme západní čechy (moc daleko), jinak celá ČR možná…1-2 dny…

Ještě jsou dobré ty adrenalinové sporty v areálech - Lipno, Špindl, tam jsme měli taky firemní teambuilding.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1096
13.4.16 11:53

@renyx
Koukni na Ranč u Matěje (Blatno u Chomutova) Byli jsme tam na víkend a super. Čtyřkolky, vznášedlo, koně, paintball v lese, masáž, vířivka a večer selátko na grilu + posezení.
Jen tedy netuším na kolik to vyšlo peněz :nevim: Ale akce to byla skvělá, ráda vzpomínám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18108
13.4.16 12:05

Nebo treba neco v tomto duchu? U nas to melo uspech. http://trails.cryptomania.cz/…itva-o-brno/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275
13.4.16 12:52

@AvajBr to je taky super :-). A dobrá cena.. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
20.4.16 10:05

Je nějaká místnost, kam zavřou určitý počet lidí (většinou tak kolem 5). A máte 60 minut na to, abyste vyřešili různé hádanky, hlavolamy atd. a našli nějaký poklad, nebo se dostali z místnosti atd. Existují různé varianty. Např. https://www.theroom.cz/cs/ nebo http://www.exitgames.cz/ atd. Existuje jich po ČR dost. Nějaká charakteristika těch her je tady: https://cs.wikipedia.org/…ov%C3%A1_hra

Fakt mě to moc bavilo a těším se na další… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.4.21 18:30

Já jsem byla s naší firmou na teambuldingu, který byl celkem zajímavý. Náš šéf si nechal vytvořit online únikovku a bylo to celkem fajn že jsme nebyli nikde zavření ale běhali jsme venku. Já moc to se někam zavřít nemusím. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat