Těhotenská móda v zimě a opakovaný zánět močáku :-)
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
já jem koupila tyhle http://www.bonprix.cz/…s-156041009/?…
a barva sedí, kalhoty jsou pevné a zároveň elastické, nemůžu si na ně stěžovat ![]()
a tohle triko k tomu: http://www.bonprix.cz/…o-153878963/?…
a taky perfektní, i po několikerém vyprání drží pěkně tvar a barvu. Akorát jak tam psal někdo v komentářích pod tím, tak je nutné to správně uvázat, protože tohle triko má pod prsy díry (kvůli kojení) a když to uvážeš blbě, tak to může být vidět
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Modesta haha, tak snad se polepsili:-) Tak to je dobra zprava:-) Ty kalhoty jsou moc pekny a to je dobry, ze jsou elasticky, to se hodi. A ty ceny jsou priznivy…A velikostne to odpovida?
- Citovat
- Upravit
U těch kalhot jsem dala na doporučení pod obrázkem a objednala si menší velikost, byla to dobrá volba, sedí mi jak ulité
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@KayaRepublic Hele s Bonprixem nemam žádnou zkušenost a nechce se mi právě kupovat bez zkoušení. Já jedu zítra do ČB, tak dam vědět jestli jsem něco nakoupila
. Vetší bundu si kupovat nechci. Bojim se, že budu vypadat jak v pytli ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@lluckaa15 no to chapu, ja jsem taky chtela udrzet styl, ale zacina mi to byt nejak jedno:-)…tak drzim palce, tam je i HMko vlastne..tak dej vedet, jestli jsi neco zajimaveho objevila.. a pozdravuj tam, mam na to mesto hezke vzpominky:-)
- Citovat
- Upravit