Těhotenská móda v zimě a opakovaný zánět močáku :-)

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6052
13.10.15 14:08

@KayaRepublic

já jem koupila tyhle http://www.bonprix.cz/…s-156041009/?…

a barva sedí, kalhoty jsou pevné a zároveň elastické, nemůžu si na ně stěžovat :)

a tohle triko k tomu: http://www.bonprix.cz/…o-153878963/?…

a taky perfektní, i po několikerém vyprání drží pěkně tvar a barvu. Akorát jak tam psal někdo v komentářích pod tím, tak je nutné to správně uvázat, protože tohle triko má pod prsy díry (kvůli kojení) a když to uvážeš blbě, tak to může být vidět

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Republic
13.10.15 14:23

@Modesta haha, tak snad se polepsili:-) Tak to je dobra zprava:-) Ty kalhoty jsou moc pekny a to je dobry, ze jsou elasticky, to se hodi. A ty ceny jsou priznivy…A velikostne to odpovida?

  • Citovat
  • Upravit
6052
13.10.15 14:33

U těch kalhot jsem dala na doporučení pod obrázkem a objednala si menší velikost, byla to dobrá volba, sedí mi jak ulité

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
40
13.10.15 15:22

@KayaRepublic Hele s Bonprixem nemam žádnou zkušenost a nechce se mi právě kupovat bez zkoušení. Já jedu zítra do ČB, tak dam vědět jestli jsem něco nakoupila :-D. Vetší bundu si kupovat nechci. Bojim se, že budu vypadat jak v pytli :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Republic
13.10.15 15:56

@lluckaa15 no to chapu, ja jsem taky chtela udrzet styl, ale zacina mi to byt nejak jedno:-)…tak drzim palce, tam je i HMko vlastne..tak dej vedet, jestli jsi neco zajimaveho objevila.. a pozdravuj tam, mam na to mesto hezke vzpominky:-)

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat