Těhotenské oblečení - Ostrava

29.3.17 21:03

těhotenské oblečení ostrava

Maminky, ostravačky, poraďte kde koupit hezké těhu oblečení.. v h&m a caa mají prd.. :nevim: děkuji :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Annapavelkovaml
29.3.17 21:10

Něco maji v takku neco v kiku i v lindexu se da najit záleží co hledáš…ale z vlastní zkušenosti ja už bych si nové nekupovala, mela jsem to chvilku a teď to tu jen leží…

• Citovat
  • Upravit
29.3.17 21:13
@Annapavelkovaml píše:
Něco maji v takku neco v kiku i v lindexu se da najit záleží co hledáš…ale z vlastní zkušenosti ja už bych si nové nekupovala, mela jsem to chvilku a teď to tu jen leží…

může být klidně i starší, sháním kraťasy a hlavně teď něco na oslavu 50 narozenin. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Annapavelkovaml
29.3.17 21:17

@aranka91 v jakém jsi týdnu? Klidně napiš do soukromé zpravy určitě tu něco najdu a jsem z Opavy

• Citovat
  • Upravit
29.3.17 23:00

Já si nedávno objednala z ciziny krásné dvoje těhotenské šaty. Materiál je kvalitní. Předtím jsem kupovala u nás a ačkoliv mi ten pán tvrdil, že se mi už boky nebudou rozšiřovat, je mi pomalu ta sukně malá. A levný taky zrovna nebyl. Naštěstí si vybírám takové ty neutrální kousky, které lze nosit i jako netěhotná :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1544
29.3.17 23:08

Já jsem nesehnala teda vůbec nic pěkného těhotenského v ostravě, takže jsem si nakoupila akorát těhu legíny a k tomu si kupovala volnější topy na rostoucí břicho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama