Těhotenské příznaky ????‍♀️

7
23.10.19 19:49

Těhotenské příznaky ????‍♀️

Ahoj holky, vím že takových témat je tady spousta. Ale zakládám nové hlavně pro pokec s někým kdo je na tom podobně. S manželem se snažíme už 2 roky o miminko, mám syndrom PCOS. Zkusila jsem snad už vše a stále nic. :( Tento měsíc čekám menstruaci tak za 4 - 5 dnů, dnes jsem 11 DPO. Od ovulace mě stále bolí břicho jak před menstruací, píchá na právem vaječníku, jsem hodně unavena, boli mě prsa a včera mi vytekla nějaká kapička z jednoho prsa. Příznaky sice vypadají jak menstruační, ale mám to takhle od ovulace, teď se to jen trochu zhoršilo. Ale testy zatím negativní. :nevim: :,( Jak říkám téma zakládám hlavně pro pokec a například vzájemnou podporu holky. ;)

Příspěvek upraven 23.10.19 v 20:00

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
23.10.19 19:56

Ahoj, tak mě bolí prsa před MS normálně. A pokud to máš dostat tak jsou asi bolesti břicha a prsou normální ne?? Jinak mě překvapuje kapička z prsa, protože mlezivo se podle mě tvoří tak třeba až 5 měsícem ;) aspoň u mě to tak bylo.. :kytka: každopádně držím moc palce k miminku.. Snad se budete mít brzy štěstí :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
7
23.10.19 19:58
@Anonymní píše:
Ahoj, tak mě bolí prsa před MS normálně. A pokud to máš dostat tak jsou asi bolesti břicha a prsou normální ne?? Jinak mě překvapuje kapička z prsa, protože mlezivo se podle mě tvoří tak třeba až 5 měsícem ;) aspoň u mě to tak bylo.. :kytka: každopádně držím moc palce k miminku.. Snad se budete mít brzy štěstí :srdce:

Ano vše odpovídá menstruaci, ale všechny příznaky se mě drží už od ovulace (krom te kapiček) :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.10.19 20:02

Tak to těžko radit, zkusila sis pak to prso ještě zmáčknout?? Já někdy mívám i bolestivou ovulaci.. Určitě je na místě počkat jestli MS přijde nebo ne :* pak se rozhodne… :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
350
23.10.19 20:03

@Tess96 oni se tyhle příznaky dají lehce zaměnit s PMS. Každý měsíc jsrm si říkala, jo teď to určitě vyšlo. No když jsem si to takhle říkala 4 roky, tak jsem se na to vykašlala, " příznaky" stejné a ejhle, bylo to tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
23.10.19 20:10

To znám za ty dva roky už toho bylo tolik :) Ale ještě nikdy jsem neměla bolesti jak tento cyklus i ovulace byla dost bolestivá. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
647
23.10.19 20:19

@Tess96 asi te zklamu, ale od ovulace opravdu nemuzes mit tehotensky priznaky, vzdyt se v tu chvili neprodukuje nic, co by nebylo pri netehotenskym cyklu. Od ty doby, co se snazime, se taky vic sleduju. Taky jsem mela cyklus bolavy bricho hned od ovulace, bylo to teda hodne neprijemny a bolesti presly az s menzes. Ted pro zmenu me boli bricho od 5. dne po ovulaci, ale to je taky brzy. Snazim se to nesledovat, ale taky si nemuzu pomoct a s kazdym cyklem doufam, ze to tentokrat vyslo. Na prsa se taky neda spolehnout, boli, neboli… kdyz jsem otehotnela, tak byl prvne pozitivni test a pak az nejaky priznaky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13243
23.10.19 20:20

Tento měsíc jsem měla příznaky jako při mém každém těhotenství, i manžel si všiml, těhotenský test pozitivní 11 dní po ovu, dnes dorazila menstruace.
Tudíž, tady ti nikdo nedokáže říct, zda jsi, nejsi, jsi a nebudeš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.10.19 21:17

Taky se přidám a ráda si poslechnu vás názor a ano, vím, že nejste vědmy :mrgreen:.
9. Byla ovulace, podle mě.. Jsem si tím jistá na 90% haha..
Nicméně od druhého dne mě začalo strašně píchat v podbřišku. Tupá bodava bolest do vaječníků, dělohy.. No. Prostě tak různě. Jako kdyby mě někdo bodal nožem.
16. Jsem byla na preventivce na gyndě, kde bylo vše v pořádku. Jenže jsem druhý den ráno začala špinit. Hrozně slabě a druhý den ráno už nic. - může to být po cytologii, ale nikdy se mi to nestalo..
Bolesti v podbřišku přetrvávají.. Sem tam mě někde píchne. Předevčírem večer se mi z ničeho nic začalo dělat blbě od žaludku a ráno sotva jsem otevřela oči taky. Jednak na zvracení a druhak jak kdybych měla kocovinu. Tu jsem samozřejmě neměla :grin:
Včera jsem si všimla, že mi na prsních dvorcích vylezly žilky a že mi dvorce začala lemovat tmavší barva :woman_shrugging:. MS mám dostat za týden a jsem 25DC a 14DPO.
Jsem jen cáklá? :grin: :grin: :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
647
23.10.19 21:32

@Brunetttaaa ty mas lutealni fazi 21 dni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.10.19 21:34

@bobulka88 nejspíš. Dost jsem to teď hledala na netu. A jak jsem se dočetla, neměl by to být problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
647
23.10.19 21:35

@Brunetttaaa a meris aspon bazalni teplotu? Nebo cim sis potrvdila tu ovulaci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.10.19 21:36

@bobulka88 BT neměřim. Děložní čípek, hlen a bolesti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
647
23.10.19 21:39

@Brunetttaaa no tak jestli jsi 14 dpo, tak muzes klidne testovat prece, jestli si teda tou ovulaci jsi jista. Ja teda “ovulacni bolesti” mela uplne jindy, mez ovulaci podle teploty a hlenu. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.10.19 10:10

@Tess96
Nemas cystu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu