Těhotenský test - čárka nesílí

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.14 09:37
Těhotenský test - čárka nesílí

Ahoj, v den očekávané menstruace jsem zkusila těhotenský test, byl pozitivní, druhá čárka slabší - tento v pátek. Opakovaně jsem zkusila test v sobotu a dnes, ale druhá čárka nesílí, všechny vypadají podobně - co to znamená? To asi nebude dobré, že :think:

Nejnovější recenze z kategorie Těhotenské testy

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
lyrica
Hvězda diskuse 41884 příspěvků 09.11.14 09:42

A je tam ta druhá čárka znatelná pěkně? Nebo jen duch?
To že nesílí, nemusí znamenat vůbec nic. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.14 09:45

@lyrica Ahojky, duch to není, je slabá, dobře viditelná /ale slabá/.. a tedy nesílí.. :think:

Lusesítka
Závislačka 3347 příspěvků 09.11.14 10:21
@Anonymní píše:
@lyrica Ahojky, duch to není, je slabá, dobře viditelná /ale slabá/.. a tedy nesílí.. :think:

Zalezi, co mas za test. Napriklad na mamatestu-takovy fialovy-nesili dlouho..a pritom je vse ok.

timeforce
Kecalka 233 příspěvků 09.11.14 10:42

To je hodne spatny hormonaůni hladina se vytraci :,(

Jannys
Kelišová 6676 příspěvků 09.11.14 10:47
@Anonymní píše:
Ahoj, v den očekávané menstruace jsem zkusila těhotenský test, byl pozitivní, druhá čárka slabší - tento v pátek. Opakovaně jsem zkusila test v sobotu a dnes, ale druhá čárka nesílí, všechny vypadají podobně - co to znamená? To asi nebude dobré, že :think:

Nemáš třeba fotku testu? Zkusila bych ještě testnout bud v pondělí, nebo úterý každé 2 dny by hladina HCG měla vzrůstat

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65127 příspěvků 09.11.14 10:59
@Anonymní píše:
@lyrica Ahojky, duch to není, je slabá, dobře viditelná /ale slabá/.. a tedy nesílí.. :think:

Testy taky nejsou dělané na to, aby nějak ukazovaly hodnotu HCG, mají pouze potvrdit, že je/není… takže usuzovat něco ze síly čárky může být naprosto zavádějící, kor pokud jsou testy z různých sérií.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17758 příspěvků 10 inzerátů 09.11.14 11:29

Přestaň vyhazovat peníze za těhotenské testy a zbytečně se nervovat. Pokud je test jednou jasně pozitivní, tak při opakovaném testování už tam nic víc stejně nevykoukáš (nehledě na to, že zkoumání nějakého sílení/nesílení čárky je zcela nevědecké, protože nevíš, jak máš aktuálně koncentrovanou moč ;) ). O prosperitě těhotenství něco napoví opakovaný krevní test na HCG a pak až UTZ tak v 7. týdnu.

ugluk
Hvězda diskuse 45346 příspěvků 09.11.14 11:32

Tohle je nejaka manie miminkovskych serveru - testovat idealne denne a sledovat, jak se chova carka. Pritom je to zcela neopodstatnene, ty testy na takovehle srandicky vubec nejsou vynalezene, stanoveni hCG v moci pocuranim papiru je metoda kvantitativni (je to tam x neni to tam) nikoliv kvalitativni (kolik tam toho je). Pokud chces sledovat narust hCG, nech si pravidelne v te same laborce nabirat krev. Ale i to je zbytecne, kolik uz bylo prosperujicich tehotenstvi, kde se pocurane papirky nechovaly dle pravidel emimina. A kolik uz bylo tehotenstvi, kde hCG vzorne stoupalo a nic z toho nebylo.

blumen
Hvězda diskuse 47104 příspěvků 09.11.14 11:32
@Anonymní píše:
Ahoj, v den očekávané menstruace jsem zkusila těhotenský test, byl pozitivní, druhá čárka slabší - tento v pátek. Opakovaně jsem zkusila test v sobotu a dnes, ale druhá čárka nesílí, všechny vypadají podobně - co to znamená? To asi nebude dobré, že :think:

Jestli tam carka je a MS nedorazila, tak se dal nestresuj a netestuj. Ty testy nemaji ukazovaz hladinu hcg. Kdyz uz chces testovat, zkus to za tyden znovu, to by mohla byt podstatne silnejsi. Nebo test digitalni clearblue, ukaze i pocet tydnu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.14 11:37

@Svistice @ugluk Ahojky, jojo, je to skoro mánie, to je mi jasné…že zrovna ´´rozumné´´ chování to není, ale někdy prostě člověk jedná i zcela neracionálně. ;). Pokud se o neracionální chování jedná jen u testování, tak je to povoleno, ale pravda je, že o vyhazování peněz se jedná a o prosperitě se člověk nedozví nic :think:

ugluk
Hvězda diskuse 45346 příspěvků 09.11.14 11:58

Nojo, ale kdyz teda vedome jednas nerozumne, tak si taky bud vedoma, ze nemuzes cekat racionalni vysledek ;) Porovnavani testu ze dne na den se fakt deje jenom na internetu, rozumnej doktor ti rekna - mate pozitivni test? Bezva, stavte se za tri tydny na ultrazvuk.
Ja kdysi delala testy dva (v rozmezi tri dnu a ze by tam teda bylo nejaky zretelny sileni, to teda ne) a kdyz jsem to pak rikala dr., ta se prekvapene ptala - proc? No asi protoze byly v krabicce dva kusy :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.14 13:15

@ugluk Ano, jistě…toto také není vědecká debata, ale je možné přispět se svojí zkušeností, byť u každého to znamená něco jiného, ale to je jasné. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.16 07:52
Prosím o radu

Ahoj,

mám cykly dlouhé 25-32 dní. Dle folikulometrie mi doktorka řekla, kdy mám ovulaci, posnažili jsme se a a 25 DC byl na desítkovém mamatestu duch. To jest předevčírem. Včera jsem dělala schválně testy dva, jeden brzy ráno a druhý později. Ráno stejná síla jako předevčírem, kolem oběda silnější. Dnes po ránu jsem dělala zase a zdá se mi, že čárka nesílí. Je buď stejná jako včera po obědě, nebo možná i trošku slabší, i když už docela dobře viditelná. Stále však ne dálnice. Dnes jsem 27 DC. Myslíte, že je to blbé, že už by tam měly být dálnic? Viz. foto.

Zatím to dávám anonymně, až budu mít jisté, že jsem těhotná, tak pak se pochlubím oficiálně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.16 07:56

Jo, ještě jsem zapomněla, spodní je z předvčerejška, prostřední dva jsou včera a vrchní je dnes ráno. :nevim: Autorka

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Grossová přišla o ňadra: Lékaři jí zřejmě odeberou i dělohu a vaječníky

Šárka Grossová (39) má za sebou náročnou operaci a dost možná ji čeká další.... číst dále >