Pozitivní test pět dní od ovulace a špinění při nidaci

Anonymní
19.2.21 20:27

Tehotensky test, nidace

Ahoj holky,
Prosím o radu jestli je možné mít na testu slabého ducha již 5 den od ovulace?
Já právě toho dušíka na testu mám. Není nějak extra silný, ale znatelný rozhodně je, kontroloval i partner, takže neblbnu jen já. Měla jste taky některá takhle brzy pozitivní TT? Ještě by mě zajímalo zda při nidaci musí mít každá žena lehké spineni?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9022
19.2.21 20:32

Takhle brzy to není možné. Ovulace musela být dřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 20:35

@karkarka mě se to také zdá divné. 5 den by vajíčko mělo sotva hnizdit, ale dusik tam opravdu je. Ovulace také dříve být nemohla, docházím na folikulometrii a měla jsem ji před 5 dny

• Citovat
  • Nahlásit
18997
19.2.21 20:46

Nepíchala sis ovitrel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 20:51

@Janli nene, před několika měsíci jsem ho měla a měla jsem po něm ještě 14 den pozitivní testy, od té doby už jich bylo ale spousty negativnich.. před chvilkou jsem si delala druhy test od jiné značky a též slabý duch. Nechám to teď být a za 2-3 dny zkusím znovu, zda to bude sílit :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
718
19.2.21 20:57

Možné je všechno

Třeba už se vajíčko zavrtalo třetí/čtvrtý den po ovulaci a den/dva už produkuje HCG

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
546
19.2.21 21:45

Ahoj, takto brzy se mi to zdá divné, ale záleží jaký máš cyklus. Já měla pozitivní test už tak týden před ms. Takže si myslím, že možné je vše. Zkus za pár dní, jak píšeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1237
19.2.21 22:08

Já měla pozitivní test 5 dní před MS a ne ducha už rovnou dost tlusté čáry. ovulace byla dle folikulometrie cca 12-13 den. Cyklus mám 28 dní.
Co my víme, pokud je tam duch tak tam asi je. Zkus pozítří znova měl by silit. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
457
20.2.21 08:14
@sarah1618 píše:
Možné je všechnoTřeba už se vajíčko zavrtalo třetí/čtvrtý den po ovulaci a den/dva už produkuje HCG

To co pises ale neni biologicky mozne, nez se vajicko dostane do delohy, probiha nekolik dni deleni bunek a pokud vim, tak nejdrive dokaze produkovat a vylucovat hcg sedmy den po spojeni se spermii. Takze pet dni po ovulaci uz mit v moci hcg je proste blbost. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
718
20.2.21 09:13

@Villanelle je tak to se omlouvám..
Nechtěla jsem šířit nesmysly

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...