Snažení, ovulace těsně před MS

2
19.2.21 20:19

snažení, ovulace těsně před MS

Ahojky,
chtěla bych se zeptat, jestli nemáte stejnou zkušenost jako já.
Cyklus mám pravidelný co 28 dní, MS chodí vždy jako hodinky. Snažíme se s manželem už přes rok, bohužel se pořád nezadařilo. Snažili jsme bez nějakého zkoušení ovul. testů Vždy jsme se snažili hlavně v polovině cyklu. Ale už mi to nedalo, tak jsem si zkoušela teď poslední celý cyklus dělat ovul. testy a ten mi vyšel krásně pozitivní 3 dny před MS. Tak říkám manželovi pojďme na to hned vletět, třeba to tentokrát vyjde :lol: (to už jsme ani sex takhle před MS nemívali, možná kvůli tomu, že jsem byla vždycky ve stresu jestli MS přijde nebo už ne a neměla jsem náladu)… A teď samozřejmě MS nikde, mám 9. den zpoždění, zkoušela jsem si TT, ale ještě negativní. Četla jsem, že když je posunutá ovulace takhle těsně před MS, tak tudíž TT vyjde. Mělo by to být 12 dnů od ovulace. Píšu tady, protože se mi nikdy nestalo, že bych měla zpoždění max více než 1 den.
Máte s tím některá zkušenosti, že jsme měla taky posunutou ovu a kdy se vám nejdříve objevily 2 čárky na TT?
Moc děkuji za odpovědi :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1903
19.2.21 20:34

Zpozdeni muze mit jine duvody :kytka:

Jinak ja mela ovu tesne ored MS. Pozivitvni TT (dusik) byl 8. den. Dnes mam 2mesicni holcicku :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4595
19.2.21 21:12

Posunuti ovulace zpusobi posunuti menstruace, protoze lutealni faze = faze od ovulace po menstruaci se obvykle nemeni.
Tusis svou lutealni fazi? Jinak tedy 12 dni po ovulaci uz duch byva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4595
19.2.21 21:15
@kyticka86 píše:
Zpozdeni muze mit jine duvody :kytka:Jinak ja mela ovu tesne ored MS. Pozivitvni TT (dusik) byl 8. den. Dnes mam 2mesicni holcicku :srdce:

Nemela jsi ovulaci pred MS, jen se ti ovulace posunula, kdyby jsi neotehotnela, tak by proste MS prisla pozdeji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
811
19.2.21 22:59

Osobni zkušenost, ja mela taky dojem, ze mam ovulaci dele, tak jsme zkouseli testy a vyckavali, podle testu 8 dni pred ms, taktez zpozdeni ms, prvni slaby dusik se ukazal 3 dny po tom, co jsem mela dostat ms, tj 12 dni do fakt pidi ducha. Pak uz to rychle sililo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat