těhotenství,,????

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
inés
Povídálka 46 příspěvků 05.03.09 14:48
těhotenství,,????

Ahoj holky, jsem tady u vás poprvé, chtěla bych se zeptat. Před cca. 12 dny jsem dobrala první dávku clostilbegytu. S přítelem se snažíme už 15 měsíců, neměla jsem vůbec ovulaci, doktor mi předepsal clostilbegyt. Ale můj dotaz je: strašně mám citlivé bradavky, nikdy jsem todle neměla a bolí mě dost v podbříšků jako bych to měla dostat. mám to tak 3 dny. A teplotu jsem měla po ovulaci 36.6 asi 8 dnů a teď poslední 4 dny mám 37,1, 37,0. ms mám to dostat kolem 10.3.09. tak co si o tom myslíte??? po ránu mi bývá divně, ne že bych zvracela to ne, jen cejtím jenom žaludek. mohla bych být těhu????jaké jste měli příznaky vy??? a kdy si mám udělat testík??? ukazal by mi to i dnes??? to asi ne, viďte??? je to brzy. už se bojím zase zklamání. napiště díky za odpovědi :)

Reakce:
Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 05.03.09 17:11

Ty příznaky můžou být klidně po tom Clostibegytu. Ovu je poslední den nízkých teplot, takže by vajíčko ještě ani nebylo zahnízděné a nemohlo by vylučovat žádné hcg. Na test je rozhodně ještě moc brzo. Zkus ho nejdřív tak 6-8 dnů, ale spíš dýl.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Witowská po StarDance podezřele obdivovala bříško kolegyně Písařovicové

Moderátorku České televize Danielu Písařovicovou (39) na poslední večer... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >