Reklama

Těhotenství a CT vyšetření.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 20:07
Těhotenství a CT vyšetření.

Ahoj holky, potřebují poradit jestli má některá z vás podobné zkušenosti. Snažíme se o mimi asi 5 měsíců, asi měsíc mám zdravotní problémy s hlavou a dnes jsem byla v nemocnici na neurologickem vyšetření, ti mě hned poslali na CT mozku. Sestra po mě chtěla abych ji podepsala papír, že si jsem vědoma toho, že nejsem těhotná… :think: jenže já to nevím 100% nevím přesně kdy byla ovulace, nějak se to snažím neřešit, dostat MS mám až příští týden. Když jsem sestře řekla, že to nevím, že něco proběhlo, ale jestli se to uchytilo netuším, tak na mě koukala jak blbá a řekla, že se sama mám rozhodnout. Tak jsem na to vyšetření šla, protože mě to už opravdu trápilo. A teď mě začalo nepříjemně pichat na vaječníku a tak se cítím trošičku provinile co když se to konečně povedlo a teď se to nějak pokazí :nevim:
Nevíte jestli může CT vyšetření způsobit něco, když je to (možná) takhle brzy?

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62494 příspěvků 3 inzeráty 06.09.18 20:13

No, může, ale zas pokud by to fakt takhle brzo něco způsobilo, tak to nezjistíš, protože ta MS normálně přijde…

ugluk
Hvězda diskuse 42166 příspěvků 06.09.18 20:19

Týden před MS se embryo tak sotva uhnizďuje, takže 1) v tomhle cyklu bys neotěhotněla tak jako tak, takže je to jedno, 2) otěhotněla bys, ale mělo to špatný vliv, takže se normálně dostaví MS a tebe to nemusí trápit, 3) otěhotníš a embryo bude natolik životaschopné, že to na něm nezanechá následky, pak bych se netrápila taky.
Samozřejmě je lepší chodit na taková vyšetření v první půli cyklu, ale známe objednací doby, takže bych to taktéž absolvovala. Máš problém momentálně akutnější než otěhotnění, takže bych v prvé řadě řešila ten - v těhotenství by se to pak třeba řešilo o dost hůř.

Ornwen
Závislačka 4240 příspěvků 1 inzerát 07.09.18 09:00

takhle brzo je to asi jedno. Příroda si to vyřeší.
Já měla ct plic v 36tt, bylo to fakt nutné a ještě nakonec s takovým jemným uspáním a vše dobrý. Ale řešili to doktoři všude možně

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama