Těhotenství a CT vyšetření.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 20:07
Těhotenství a CT vyšetření.

Ahoj holky, potřebují poradit jestli má některá z vás podobné zkušenosti. Snažíme se o mimi asi 5 měsíců, asi měsíc mám zdravotní problémy s hlavou a dnes jsem byla v nemocnici na neurologickem vyšetření, ti mě hned poslali na CT mozku. Sestra po mě chtěla abych ji podepsala papír, že si jsem vědoma toho, že nejsem těhotná… :think: jenže já to nevím 100% nevím přesně kdy byla ovulace, nějak se to snažím neřešit, dostat MS mám až příští týden. Když jsem sestře řekla, že to nevím, že něco proběhlo, ale jestli se to uchytilo netuším, tak na mě koukala jak blbá a řekla, že se sama mám rozhodnout. Tak jsem na to vyšetření šla, protože mě to už opravdu trápilo. A teď mě začalo nepříjemně pichat na vaječníku a tak se cítím trošičku provinile co když se to konečně povedlo a teď se to nějak pokazí :nevim:
Nevíte jestli může CT vyšetření způsobit něco, když je to (možná) takhle brzy?

Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64515 příspěvků 3 inzeráty 06.09.18 20:13

No, může, ale zas pokud by to fakt takhle brzo něco způsobilo, tak to nezjistíš, protože ta MS normálně přijde…

ugluk
Hvězda diskuse 44643 příspěvků 06.09.18 20:19

Týden před MS se embryo tak sotva uhnizďuje, takže 1) v tomhle cyklu bys neotěhotněla tak jako tak, takže je to jedno, 2) otěhotněla bys, ale mělo to špatný vliv, takže se normálně dostaví MS a tebe to nemusí trápit, 3) otěhotníš a embryo bude natolik životaschopné, že to na něm nezanechá následky, pak bych se netrápila taky.
Samozřejmě je lepší chodit na taková vyšetření v první půli cyklu, ale známe objednací doby, takže bych to taktéž absolvovala. Máš problém momentálně akutnější než otěhotnění, takže bych v prvé řadě řešila ten - v těhotenství by se to pak třeba řešilo o dost hůř.

Ornwen
Závislačka 4893 příspěvků 07.09.18 09:00

takhle brzo je to asi jedno. Příroda si to vyřeší.
Já měla ct plic v 36tt, bylo to fakt nutné a ještě nakonec s takovým jemným uspáním a vše dobrý. Ale řešili to doktoři všude možně

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivní zpověď kamarádky pašeračky Terezy: Od modelingu až k heroinu

Tereza Hlůšková (22), která je obviněna z pašování heroinu, nebyla jedinou... číst dále >

Předražené boty Gucci: Kdo z našich celebrit by skočil po ošuntělých teniskách?

Nedlouho po skandálním rasistickém svetru módní dům Gucci představil nové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >