Ovitrelle a styk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 15:33
Ovitrelle a styk

Ahoj holky. Asi je to hloupa otazka, ale chci se zeptat. Dnes dopoledne jsem si aplikovala ovitrelle. Mame pockat na mazleni do zitrejsiho vecera nebo je lepsi to zkusit i dnes? Preci spermijky maji zivotnost cca 3dny tak je lepsi to dneskem pojistit nebo vyckat do zitra? Cetla jsem ze se muze zkouset od 12 do 36 hod od aplikace ze je to doba. nejplodnejsi Diky za rady.

Reakce:
Bambolina18
Povídálka 14 příspěvků 17.10.18 07:31

Tak jak to dopadlo? Povedlo se? :dance:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >