Ovitrelle a styk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 15:33
Ovitrelle a styk

Ahoj holky. Asi je to hloupa otazka, ale chci se zeptat. Dnes dopoledne jsem si aplikovala ovitrelle. Mame pockat na mazleni do zitrejsiho vecera nebo je lepsi to zkusit i dnes? Preci spermijky maji zivotnost cca 3dny tak je lepsi to dneskem pojistit nebo vyckat do zitra? Cetla jsem ze se muze zkouset od 12 do 36 hod od aplikace ze je to doba. nejplodnejsi Diky za rady.

Reakce:

Bambolina18
Povídálka 12 příspěvků 17.10.18 07:31

Tak jak to dopadlo? Povedlo se? :dance:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechny 4 děti musely do karantény, popsala domácí lazaret Abbasová

Zvládnout čtyři děti, z nichž jednomu je něco málo přes rok a dvojčata se... číst dále >

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >