Reklama

Nespavost, pícháni, mokro - těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nataliaa
Povídálka 23 příspěvků 05.09.18 12:50
Nespavost, pícháni, mokro - těhotná?

Zdravím :mavam:

s přítelem se snažíme už druhý měsíc o miminko, víceméně řečeno se zadarilo už první měsíc, ale z důvodu náročné dovolené a stresu přišel sp v 5tt, ale gynekologem mi bylo řečeno že se to stává poměrně často..hlavu jsem si z toho tedy nedelala a snažení pokračovalo nadále. Každopádně posledních 4-5 dnů nemuzu vůbec spát, budim se co 3 hodiny nebo mě provází divoké sny. Před 2 dny se přidaly prsa, prijdou mi větší, bradavky citlivé a občas me i svědí. Připadám si celá malátná jakobych měla nízký tlak a občas když lezim mám závratě jak na lodi. Včera mě začalo píchat v podbrisku, zejména na levé straně vaječníku (občas mě to i svědí)..něko­likrát denne bezim na záchod jelikož mi přijde jakobych měla mokro v kalhotkách a přitom je tam jen slabý, bílý výtok. Do 2 dnů by se měla dostavit ms takže testovat budu až příští týden, každopádně netrpim pms, ms vždy dostanu bez jakýchkoli bolesti. Máte nějaká zkušenost s podobným průběhem? Děkuji :srdce:

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinerozand
Ukecaná baba ;) 2297 příspěvků 05.09.18 13:01

Prostě počkej a udělej test, tyhle spekulace ti nijak nepomohou.

Charlie1302
Povídálka 11 příspěvků 05.09.18 13:05

@Nataliaa presně, počkej si ten tyden a pak budeš moudřejší. Je možné, že těhotná jsi.

Maui52
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 05.09.18 13:09

Milion diskuzi - boli me prsa. Mužu byt tehotna? To opravdu musíte každá zakládat svoji vlastním diskuzi, ve které se dozvíte, ze dokud vám to nepotvrdil test, tak nikdo nevi? A i kdybys byla, tak uz ze své zkušenosti víš, ze řešit to ve třetím tydnu je proste na hlavu.

Uživatel je onlinerozand
Ukecaná baba ;) 2297 příspěvků 05.09.18 13:11

Mimochodem ten SP s největší pravděpodobností nijak nesouvisel se stresem a náročnou dovolenou, ale prostě bylo od začátku něco špatně.

Nataliaa
Povídálka 23 příspěvků 05.09.18 13:18

@rozand

to samozřejmě nemusel :) ale pan gynekolog se k tomu přikláněl..jednalo se o 2 dlouhé a náročné lety, pobyt ve 48 stupních do toho samozřejmě alkohol jelikož jsem o tt neměla ani páru a už během pobytu nastalo lehké krvácení takže si myslím, že to klidne mohla byt příčina :) ale to už není důležitý, bylo mi řečeno ze sp ve 4-5 tt zažije téměř každá druhá žena tak jsem si to ani nijak nebrala..nyní je ten průběh úplně jiný, cítím ze se něco děje a neprovází me žádné spineni ani krvácení pouze bílý hlen :think: tak uvidíme co to bude

Verun83
Echt Kelišová 8606 příspěvků 33 inzerátů 05.09.18 13:20

Do bricha ti nevidime. My se o prvni snazili 1,5r a kazdy mesic jsem mela nejake priznaky. Udelej si test a nebud nedockava.

Micaella22
Kecalka 160 příspěvků 05.09.18 13:50

Uz by na testu mohl byt duch, docela dost viditelny pokud mas mit ms za 2 dny. Udelej si test a pak treba i za ty 2 dny. A mas klid

Nataliaa
Povídálka 23 příspěvků 05.09.18 13:57

@Micaella22

určitě už by na testu něco bylo v případě ze jsem těhotná, ale bojím ze by přišlo zase zbytečně zklamání :( ..minuly měsíc když jsem se vrátila z dovči jsem se otestovala hned další den 7.8 a oba testy byly silně pozitivní každopádně ještě ten den nastalo krvácení a nepomohl k udržení ani utrogestan…takže jsem si řekla ze raději pockam aspon do 10-11.9, clovek aspon prejde zbytečnému zklamání :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama