Nespavost, pícháni, mokro - těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nataliaa
Povídálka 31 příspěvků 05.09.18 12:50
Nespavost, pícháni, mokro - těhotná?

Zdravím :mavam:

s přítelem se snažíme už druhý měsíc o miminko, víceméně řečeno se zadarilo už první měsíc, ale z důvodu náročné dovolené a stresu přišel sp v 5tt, ale gynekologem mi bylo řečeno že se to stává poměrně často..hlavu jsem si z toho tedy nedelala a snažení pokračovalo nadále. Každopádně posledních 4-5 dnů nemuzu vůbec spát, budim se co 3 hodiny nebo mě provází divoké sny. Před 2 dny se přidaly prsa, prijdou mi větší, bradavky citlivé a občas me i svědí. Připadám si celá malátná jakobych měla nízký tlak a občas když lezim mám závratě jak na lodi. Včera mě začalo píchat v podbrisku, zejména na levé straně vaječníku (občas mě to i svědí)..něko­likrát denne bezim na záchod jelikož mi přijde jakobych měla mokro v kalhotkách a přitom je tam jen slabý, bílý výtok. Do 2 dnů by se měla dostavit ms takže testovat budu až příští týden, každopádně netrpim pms, ms vždy dostanu bez jakýchkoli bolesti. Máte nějaká zkušenost s podobným průběhem? Děkuji :srdce:

Reakce:

rozand
Závislačka 3092 příspěvků 05.09.18 13:01

Prostě počkej a udělej test, tyhle spekulace ti nijak nepomohou.

Charlie1302
Kecalka 110 příspěvků 05.09.18 13:05

@Nataliaa presně, počkej si ten tyden a pak budeš moudřejší. Je možné, že těhotná jsi.

Maui52
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 05.09.18 13:09

Milion diskuzi - boli me prsa. Mužu byt tehotna? To opravdu musíte každá zakládat svoji vlastním diskuzi, ve které se dozvíte, ze dokud vám to nepotvrdil test, tak nikdo nevi? A i kdybys byla, tak uz ze své zkušenosti víš, ze řešit to ve třetím tydnu je proste na hlavu.

rozand
Závislačka 3092 příspěvků 05.09.18 13:11

Mimochodem ten SP s největší pravděpodobností nijak nesouvisel se stresem a náročnou dovolenou, ale prostě bylo od začátku něco špatně.

Nataliaa
Povídálka 31 příspěvků 05.09.18 13:18

@rozand

to samozřejmě nemusel :) ale pan gynekolog se k tomu přikláněl..jednalo se o 2 dlouhé a náročné lety, pobyt ve 48 stupních do toho samozřejmě alkohol jelikož jsem o tt neměla ani páru a už během pobytu nastalo lehké krvácení takže si myslím, že to klidne mohla byt příčina :) ale to už není důležitý, bylo mi řečeno ze sp ve 4-5 tt zažije téměř každá druhá žena tak jsem si to ani nijak nebrala..nyní je ten průběh úplně jiný, cítím ze se něco děje a neprovází me žádné spineni ani krvácení pouze bílý hlen :think: tak uvidíme co to bude

Verun83
Echt Kelišová 8753 příspěvků 33 inzerátů 05.09.18 13:20

Do bricha ti nevidime. My se o prvni snazili 1,5r a kazdy mesic jsem mela nejake priznaky. Udelej si test a nebud nedockava.

Micaella22
Kecalka 390 příspěvků 05.09.18 13:50

Uz by na testu mohl byt duch, docela dost viditelny pokud mas mit ms za 2 dny. Udelej si test a pak treba i za ty 2 dny. A mas klid

Nataliaa
Povídálka 31 příspěvků 05.09.18 13:57

@Micaella22

určitě už by na testu něco bylo v případě ze jsem těhotná, ale bojím ze by přišlo zase zbytečně zklamání :( ..minuly měsíc když jsem se vrátila z dovči jsem se otestovala hned další den 7.8 a oba testy byly silně pozitivní každopádně ještě ten den nastalo krvácení a nepomohl k udržení ani utrogestan…takže jsem si řekla ze raději pockam aspon do 10-11.9, clovek aspon prejde zbytečnému zklamání :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >