Reklama

OPU 21dc a víc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucka-26
Zasloužilá kecalka 524 příspěvků 05.09.18 13:58
OPU 21dc a víc

Holky, měla jste některá opu až 21dc a víc? Pomalu reaguju, folikuly rostou pomalu, dnes 16dc mají 15mm. Mam docela strach, aby z tich vajíček něco bylo :,( Zacinala jsem malyma davkama kvuli pco :(

Reklama

Reakce:

potvurka89
Závislačka 2788 příspěvků 05.09.18 14:08

@Lucka-26 ahoj já měla prodlouženou stimulaci aby folikuly dorostli ale měla jsem k tomu decapeptyl dr. říkal že kvůli tomuto léku se nemusíme bát že by praskli sami.

Lucka-26
Zasloužilá kecalka 524 příspěvků 05.09.18 14:16

@potvurka89 a jak dlouho si prosím stimulovala, nebo kdy byla opu? Ja picham cetrotide proti prasknuti :)

Keshi
Ukecaná baba ;) 2340 příspěvků 05.09.18 14:18

@Lucka-26 Já mívám delší cykly, na prvním OPU jsem byla 23DC

Lucka-26
Zasloužilá kecalka 524 příspěvků 05.09.18 14:23

@Keshi Já mám dlouhé cykly také právě. A vajíčka byly ok? :)

potvurka89
Závislačka 2788 příspěvků 05.09.18 14:30

@Lucka-26 stimulaci prodlužovali o 5 dní přesně kolikátý DC to nevím ale když to doktoři dělají vědomě tak ví co dělají :) já jsem třeba první ivf měla odběr folíků když měli 17mm a nic v nich nebylo a když mi ji prodloužili a dr říkal že mohou mít až 25mm tak pak tam vajička byli

Keshi
Ukecaná baba ;) 2340 příspěvků 05.09.18 16:17

@Lucka-26 Ano, naprosto OK.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >