Těhotenství a diabetes

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kaja.mac
Nováček 4 příspěvky 05.03.18 09:22
Těhotenství a diabetes

Ahoj holky, už je to pár týdnů co jsem přemýšlela o tom, že by bylo na čase zapracovat na prckovi. Od 11 let mám ale cukrovku. Četla jsem si na internetu spousta článků o tom jak probíhá otěhotnění a průběh těhotenství s diabetem. Po pravdě jsem z toho docela dostala strach. Je tu někdo z vás kdo má diabetes a už má vše za sebou a byl by ochotný mi poradit a vše nějak vysvětlit a vlastně taky trochu uklidnit že to není tak hrozné??? Moc děkuju za komenty, rady a typy.

Reklama

Reakce:

Katuskka
Závislačka 2701 příspěvků 05.03.18 09:28

Ahoj, ja mám cukrovku od 12 let a mám 6 letou a 2,5 letou dceru :) Co konkrétně by tě zajímalo?

Valverunka
Kecalka 154 příspěvků 05.03.18 10:01

Ahoj, jeslti máš profil i na FB, přidej se do skupinky Dia těhulky… pošlu Ti přímo odkaz, jeslti máš zájem. Je nás tam mraky. Všechny s DM 1. Já sama mám DM 24 let a chlapečka doma.. :-)

Valverunka
Kecalka 154 příspěvků 05.03.18 10:02

https://www.facebook.com/…93466810316/

kaja.mac
Nováček 4 příspěvky 05.03.18 10:34

@Valverunka moc, děkuju. To se hned přidám a podívám se :)

kaja.mac
Nováček 4 příspěvky 05.03.18 10:35

@Katuskka tak to je super. :) nejprve by mě zajímalo, co všechno musím udělat před tim než se rozhodnu zkusit otěhotnět. Jaké vyšetření a podobně? :)

Katuskka
Závislačka 2701 příspěvků 05.03.18 11:00

@kaja.mac vyšetření není potřeba žádné, já poprvé otehotnela neplánovaně. Nejdůležitější je hlídat glykovany hemoglobin, aby byly hodnoty co nejnižší ;)

kaja.mac
Nováček 4 příspěvky 05.03.18 11:58

@Katuskka a vyšetření na ledviny, štítnou žlázu, oči a tak podobně ti dělaly během? :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Reklama