Prosím o radu - oplodnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kamca9
Povídálka 19 příspěvků 05.03.18 09:12
Prosiim o radu - oplodneni

Ahoj holky, prosim o radu…mam cyklus dlouhy 33 dnu, posledni MS 23.12…myslite, ze oplodnujici souloz mohla byt uz 5.1.(prerusovana souloz) nebo je pravdepodobnejsi ta 8. a 10.1.(se vsim vsudy dovnitr)? Moc dekuju..je to pro me dulezite :oops:

Najdete v encyklopedii: IVF Umělé oplodnění

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Aamanda
Kelišová 5542 příspěvků 05.03.18 09:22

@kamca9 nejsem věštec, ale pravděpodobnější je to dle mého názoru z těch pozdějších styků. Já mám cyklus 28-30 dní a ovulací mívám kolem 17DC. Z toho usuzuji, že 5.1. je u tebe příliš brzy na ovulaci. Ale možné je cokoliv :nevim:.

kamca9
Povídálka 19 příspěvků 05.03.18 09:26

Diky…doufam ze to tak taky je… :roll:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 05.03.18 09:30

@kamca9 to skoro vypadá, že máš ve hře dva tatínky :D Ale taky si myslim, že je pravděpodobnější pozdější plnohodnotná soulož. Ta přerušovaná je brzy. I když čert nikdy nespí, stát se může cokoli.

radkka
Neúnavná pisatelka 19339 příspěvků 05.03.18 09:31

Pravděpodobnější je to pozdější datum, ale pokud tak chceš zjistit, kdo je otec, doporučuji spolehlivější metodu :roll:

Maki96
Kecalka 144 příspěvků 1 inzerát 05.03.18 09:32

Někdo může mít ovulaci dříve a 5.1 a 8.1 není zase tak daleko od sebe :nevim:

kamca9
Povídálka 19 příspěvků 05.03.18 09:32

Bohuzel nevypada ale je :zed: to uz je ted ale jedno…budu doufat…aspon to tak cejtim…ze to bylo toho 8. :nevim: a diky moc ;)

Tichošlápek
Echt Kelišová 8173 příspěvků 05.03.18 09:47

Bohužel to ti řekne jen test otcovství. Já mam třeba lutealni fázi docela dlouhou, takže ovulace je delší dobu před ms :nevim: a mas tam jen tři dny pauzu mezi styky, muze to byt kterýkoli z nich

kamca9
Povídálka 19 příspěvků 05.03.18 09:49

Tak 5. by ve me teoreticky nic zustat nemelo..jako rok a pul…a 8. a 10. to bylo naplno..s muzem…uz mame spolu 2 deti… :think:

lachtanice86
Závislačka 4714 příspěvků 05.03.18 10:00

@kamca9 to stejně nic neznamená. Spíš z toho druhého, ale já mám osobně taky ovulaci dost brzy. Někdy 8-9dc, takže za mne možné je vše a navíc rozdíl jen 3 dny není tolik. Tohle fakt nepochopim

kamca9
Povídálka 19 příspěvků 05.03.18 10:03

@lachtanice86 u prvniho ditete jsem mela ovu 19 DC tak…snad je to nejak tak 17-19 den…i vzhledem k delce cyklu..ja uz to ted taky nechapu ale…stane se bohuzel

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 05.03.18 10:18

@kamca9 teda ty rok a půl podvádíš manžela a nechráníš se? Jestli existuje nějaká karma, tak to dítě je milencovo. Ale přeji ti, aby ne. Kvůli zbytku rodiny.

tzipora
Kecalka 395 příspěvků 05.03.18 10:33

Ovulace určitě proběhla nekdy kolem toho 8.A 10. Toho 5.je brzy.

Bandii
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 05.03.18 10:46

Tak snad jsou si aspoň chlapi podobní :jazyk:.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1506 příspěvků 05.03.18 11:04

Tak tohle je docela prekerni situace :think: vubec ti to nezavidim…protoze 3 dny mezi stykem, to asi nejde s urcitosti rict, ktera spermie mohla pockat a ktera vajicko oplodnila…navic ovulace nemusi byt kazdy cyklus ve stejny den toho cyklu no :nevim: tak uz jen kvuli rodine a manzelovi ti preju, at je to jeho, ale s jistotou ti rekne asi jen test otcovstvi ;)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Leoš Mareš je horší než Horst Fuchs? Jeho Instagram je přehlídka otravné inzerce!

Leoš Mareš (42) už dávno není jen moderátorem. Díky svému jménu, na němž si... číst dále >

Co se jedlo v roce vašeho narození? Kapitán Iglo a další gastro hity mládí

Pamatujete, když v ulici zazněla píseň Family Frost nebo když se v Česku... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama