Prosím o radu - oplodnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kamca9
Povídálka 19 příspěvků 05.03.18 09:12
Prosiim o radu - oplodneni

Ahoj holky, prosim o radu…mam cyklus dlouhy 33 dnu, posledni MS 23.12…myslite, ze oplodnujici souloz mohla byt uz 5.1.(prerusovana souloz) nebo je pravdepodobnejsi ta 8. a 10.1.(se vsim vsudy dovnitr)? Moc dekuju..je to pro me dulezite :oops:

Přečtěte si článek: IVF Umělé oplodnění: Miminko "ze zkumavky"

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Aamanda
Kelišová 5583 příspěvků 05.03.18 09:22

@kamca9 nejsem věštec, ale pravděpodobnější je to dle mého názoru z těch pozdějších styků. Já mám cyklus 28-30 dní a ovulací mívám kolem 17DC. Z toho usuzuji, že 5.1. je u tebe příliš brzy na ovulaci. Ale možné je cokoliv :nevim:.

kamca9
Povídálka 19 příspěvků 05.03.18 09:26

Diky…doufam ze to tak taky je… :roll:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 1 inzerát 05.03.18 09:30

@kamca9 to skoro vypadá, že máš ve hře dva tatínky :D Ale taky si myslim, že je pravděpodobnější pozdější plnohodnotná soulož. Ta přerušovaná je brzy. I když čert nikdy nespí, stát se může cokoli.

radkka
Generální žvanilka 20693 příspěvků 05.03.18 09:31

Pravděpodobnější je to pozdější datum, ale pokud tak chceš zjistit, kdo je otec, doporučuji spolehlivější metodu :roll:

Maki96
Kecalka 156 příspěvků 1 inzerát 05.03.18 09:32

Někdo může mít ovulaci dříve a 5.1 a 8.1 není zase tak daleko od sebe :nevim:

kamca9
Povídálka 19 příspěvků 05.03.18 09:32

Bohuzel nevypada ale je :zed: to uz je ted ale jedno…budu doufat…aspon to tak cejtim…ze to bylo toho 8. :nevim: a diky moc ;)

Tichošlápek
Extra třída :D 10488 příspěvků 05.03.18 09:47

Bohužel to ti řekne jen test otcovství. Já mam třeba lutealni fázi docela dlouhou, takže ovulace je delší dobu před ms :nevim: a mas tam jen tři dny pauzu mezi styky, muze to byt kterýkoli z nich

kamca9
Povídálka 19 příspěvků 05.03.18 09:49

Tak 5. by ve me teoreticky nic zustat nemelo..jako rok a pul…a 8. a 10. to bylo naplno..s muzem…uz mame spolu 2 deti… :think:

lachtanice86
Kelišová 6473 příspěvků 05.03.18 10:00

@kamca9 to stejně nic neznamená. Spíš z toho druhého, ale já mám osobně taky ovulaci dost brzy. Někdy 8-9dc, takže za mne možné je vše a navíc rozdíl jen 3 dny není tolik. Tohle fakt nepochopim

kamca9
Povídálka 19 příspěvků 05.03.18 10:03

@lachtanice86 u prvniho ditete jsem mela ovu 19 DC tak…snad je to nejak tak 17-19 den…i vzhledem k delce cyklu..ja uz to ted taky nechapu ale…stane se bohuzel

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 1 inzerát 05.03.18 10:18

@kamca9 teda ty rok a půl podvádíš manžela a nechráníš se? Jestli existuje nějaká karma, tak to dítě je milencovo. Ale přeji ti, aby ne. Kvůli zbytku rodiny.

tzipora
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 05.03.18 10:33

Ovulace určitě proběhla nekdy kolem toho 8.A 10. Toho 5.je brzy.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1164 příspěvků 05.03.18 10:46

Tak snad jsou si aspoň chlapi podobní :jazyk:.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2337 příspěvků 05.03.18 11:04

Tak tohle je docela prekerni situace :think: vubec ti to nezavidim…protoze 3 dny mezi stykem, to asi nejde s urcitosti rict, ktera spermie mohla pockat a ktera vajicko oplodnila…navic ovulace nemusi byt kazdy cyklus ve stejny den toho cyklu no :nevim: tak uz jen kvuli rodine a manzelovi ti preju, at je to jeho, ale s jistotou ti rekne asi jen test otcovstvi ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >