Těhotenství a pes

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nina4321
Povídálka 31 příspěvků 04.08.19 22:49
Těhotenství a pes

Ahoj všem :srdce: chci se zeptat, mám fenu shiba inu :* od doby co jsem těhotná, jak by se snad semnou ani nebavila :D pořad jen za pritelem ani mě už neposloucha… :( je možné, ze by věděla, ze jsem těhotná? :think: celkem mě to trápí, je to můj miláček :( má skoro 2 ročky :nevim: neříkám, ze by byla někdy nějak moc extra mazel ale teď už je to fakt brutal :/

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Mika.ella1
Kecalka 186 příspěvků 04.08.19 22:50

Ano je to mozne

maskovak
Ukecaná baba ;) 1769 příspěvků 04.08.19 22:51

Ano, ale chovej se normalne, obava seztraty tve pozornosti a lasky, venuj se ji…ono se to srovna

maskovak
Ukecaná baba ;) 1769 příspěvků 04.08.19 22:52

Bektery pes potrebuje muzskou pevnou ruku a u tebe je ted jasne, ze jsi samice :-)

Nina4321
Povídálka 31 příspěvků 04.08.19 22:53

@maskovak snad ano :( pravé se ji pořad věnuji jak nejvíc to jde..tak jsem nechapala proč :(

maskovak
Ukecaná baba ;) 1769 příspěvků 04.08.19 22:54

@Nina4321 chovej se normalne, asi jen zarli :mavam:

tothova
Kecalka 117 příspěvků 04.08.19 23:06

Ano, pes skutečně pozná změnu v chování. A může i poznat, že jsi těhotná.
Ovsem změnit v chování se může, většinou jsou obezřetní a dávají pozor nikoli obráceně. To je jen získávání pozornosti nedostatkem, nejspíše si se změnila ty a psa zavrhnuješ což je špatně, chovej se jakoby nic, jako vždy jen si dávej pozor.
Jinak pes si sám vybere autoritu, nemusí to být prioritně chlap jak tu někdo psal, nemusí to být ani ten který se mu více věnuje nebo ho krmí. Prostě jeden tím více vyzařuje a je jedno, jestli žena nebo muž.

Nina4321
Povídálka 31 příspěvků 04.08.19 23:17

@tothova to určitě ne porad si s ni hraju :o ale je pravda, ze od doby co mám narizeny klidový režim tak o trosinku už min :( ale pořad se k ni chovám hezky takhle tak já nevím :(

Icestar
Závislačka 4233 příspěvků 04.08.19 23:59

Shiba inu není pes na mazlení. Běž s ní na cvičák, začni pořádně makat na sobe a svém přístupu k psovi, hrajte si, odměňuj, buduj vztah. S těhotenstvím to nemá co dělat. Ano, pozná to, že jsi těhotná, pozná, až přibyde do domácnosti nový člen, ano, je to naprosto normální situace běžná pro miliony domácností na celém světě. Chovej se k psovi normálně, je to pes, nemazli se s ním, na to jsou plyšáci. Kor shiba inu je hodně specifické plemeno, mají svou hlavu, potřebují pevnou ruku, milující rodinu a dostatek svého prostoru.

Nina4321
Povídálka 31 příspěvků 05.08.19 00:14

@Icestar na cvicak asi ne :D mužů leda ležet doma :roll: samozřejmě vím, ze shiby nejsou úplně mazlíčci ale ona byla do doby než jsem otěhotněla celkem dost pritulna na to ze je shiba :srdce: :think: já jsem k ni pořad stejná :/ snad se to zlepší..

Lucie_Sx
Závislačka 3999 příspěvků 05.08.19 00:45
@Nina4321 píše:
Ahoj všem :srdce: chci se zeptat, mám fenu shiba inu :* od doby co jsem těhotná, jak by se snad semnou ani nebavila :D pořad jen za pritelem ani mě už neposloucha… :( je možné, ze by věděla, ze jsem těhotná? :think: celkem mě to trápí, je to můj miláček :( má skoro 2 ročky :nevim: neříkám, ze by byla někdy nějak moc extra mazel ale teď už je to fakt brutal :/

Spíš ví, že když neposlechne, tak za ní hned nepoběžíš. Že jsi pohodlnější, unavenější, s pomalejšími reakcemi. Prostě se chováš jinak. Je to shiba, myslí jí to, a jede si sama na sebe.

@Nina4321 píše:
@maskovak snad ano :( pravé se ji pořad věnuji jak nejvíc to jde..tak jsem nechapala proč :(

Tak pozor, tohle je cesta do pekel. Pes má zapadnout do chodu rodiny i tak, že když nemůžeš, tak nemůžeš, svět se nezboří. Vůbec není potřeba se psovi nějak extra věnovat, „aby chudák nestrádal“. To se po porodu zblázníš.
Ano, pes potřebuje fyzické a psychické vyžití, ale rozhodně nepotřebuje, aby kolem něj někdo poskakoval a plnil mu první poslední.

tothova
Kecalka 117 příspěvků 05.08.19 01:21

@Nina4321 nevím co si představuješ pod pojmem poslouchat? Za prvé - co nemá naučené nemůžeš očekávat že se naučí sama. Za druhé je to mladý pes a dospívá, takže to s ní spíš hodně mlátí a musíte začít od znova jako u každého psa, který není vyloženě plemenem k práci. No a za třetí je to Shiba a ne ovčák, takže nikdy nebude makat jako hodinky.
Začni na správné motivaci a prostě trénujte :palec:

tothova
Kecalka 117 příspěvků 05.08.19 01:25

@Icestar co by dělala tak nutně se shibou na cvičáku? maximálně tak socializaci a základní poslušnost a to ještě jakž takž…na sport to fakt pes není. A na mazlení je každý pes a naopak shiba je páníčkovská… akorát je to pes prostě svůj a ne na drezuru

Tiffany1
Závislačka 4630 příspěvků 05.08.19 05:43

Taky nesouhlasim s názorem, že na mazlení jsou plyšáci. Mám 3 psy a všechny mazlim. Všichni teda mazlí dost často mě a dost často, když se to vůbec nehodí. Třeba, jsem oblečená směr práce Apod., :mrgreen:

Purple Rain
Kecalka 140 příspěvků 05.08.19 09:33

Můj pes poznal, že jsem těhotná dřív, než jsem si dělala test. Nehne se ode mě skoro na krok a běda, když mě manžel ze srandy plácne po zadku, hned vrčí.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama