Těhotenství bez partnera

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  17.11.03 11:12
Těhotenství bez partnera

Ahoj lidi (píšu neutrálně, předpokládám, že čtou i tatínkové). Jak snášíte těhotenství bez partnera? Co těhotenské deprese? Já zůstala na vše sama - klasický případ jak ze špatného filmu - ženatý, vrátil se k rodině… :-(( no a co teď s depkou? Poradí mi někdo co s tím? Léky samo vylučuji, snad homeopatika, ale… už je toho na mne moc a nemůžu se přes to všechno překlenout, ať na malé myslím sebevíc jaké to bude až..tak se stejně najdou chvilky (chvilky???chvíle-dlooouhé!) kdy nemůžu mysle na nic jiného… Prosím poraďte. Nejsem v tom snad sama? Díky Iva

Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymni  17.11.03 11:34
Těhotenství bez partnera

Buď silná, já mám dvě děti a obě jsem vychovala bez partnera. Teď bych ráda třetí a s partnerem nějak nepočítám. Už jsem si zvykla. Neumím si představit, že bych k mimču měla skákat ještě kolem chlapa. Jasně, asi nejsou všichni stejní, ale mám špatné zkušenosti. Choď na procházky, jëstli máš poblíž mamku, ta ti určitě pomůže, nebo sourozenci apod. Hlavně nesed doma.Choď mezi lidi. Já vím je to těžké ,ale jdi si sednout třeba do kina,nebo někam na výstavu, nebo jen do kavárny. Pozoruj lidi a bude to dobré. Jsou na tom lidi i hůř. Bud ráda, že budeš mít zdravé mimčo, někomu není dopřáno ani to.Odkud jsi? Jindra

Anonymni  17.11.03 11:48
Těhotenství bez partnera

Snad se sem ještě podíváš. Jsem taky sama. S partnerem se mi podařilo přijít do jiného stavu asi po 14ti dnech co jsme se znali. Nevydržel. Před pěti dny se rozloučil. V den kdy jsem dostala těhotenskou knížku a ultrazvukový obrázek. I načasovat se mu to povedlo skvěle. Prý mě nemiluje. No a co. Stejně mi nijak zvlášť nepomáhal. Spíš jsem se musela starat o sebe a ještě o něj. Když o nás nestojí, jeho ztráta. On si to může vyčítat, až mu to dojde. Prý jsme se dost neznali. Zato teď už vím co a jak. Jsem teď spokojenější než s ním, mám plnou podporu rodičů i kamarádek a cítím se silnější. Zvládneme to líp bez něj. Jana + 1

Anonymni  17.11.03 15:32
Těhotenství bez partnera

Ahoj holky!Hluboce se před vámi skláním,jste všechny neobyčejně silné ženy , obdivuju vás! Ivo nesmíš se hlavně uzavřít sama do sebe ,protože tvé trapení nejvíc odnese miminko a to určitě nechceš . Máš určitě rodiče nebo kamaradky ,hlavně šup mezi lidi .Zaměř se na své těhotenství a užívej si ho je tokrásné období. Držim palce vám všem ! Jana

Anonymni  17.11.03 15:36
Těhotenství bez partnera

Ahoj!

Moc ti držím palce, aby bylo mimi i ty v pořádku. Tvému ex přeju, aby mu to jednou zapálilo a hodně ho to trápilo, že se zachoval k tobě i mimískovi jako sketa.

Tip:co takhle zkusit nějaké mateřské centrum?Dostaneš se mezi maminky a mrňousky, můžeš pro MC něco dělat (ruční práce, zařizování akcí, vést nějaký kroužek,…). Snad tě to trochu rozptýlí.

Hodně odvahy a hodně štěstí. Ahoj Libuš

Anonymni  17.11.03 15:50
Těhotenství bez partnera

Ahoj Ivco,

nevadi. Ten, ktereho jsi vylicila,patrne stejne stoji za backoru. Neves hlavu, ja znam nekolik holek s podobnym pribehem a zvladaji to, zvladnes to taky. A mozna, ze potkas toho spravneho, ktery vas oba(obe) bude mit rad, ani se nenadejes.

Jmenovkyne Iva.

Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 17.11.03 19:39
Těhotenství bez partnera

Ahoj Ivi,

jsem podobny pripad, znaly jsme se 3 mesice a byla jsem uz tehotna kdyz jsme se rozchazeli a na dite pospichal predevsim on … moc mi v tom obdobi ublizil a pozdeji kdyz to chtel dat zpet, zkazil to jeste vice a zatvrdil se tak, ze malou jeste ani nevidel a ani k soudu nemel odvahu se dostavit a jeste ani korunu nezaplatil. Ale ja si tehotenstvi a ani materstvi pokazit nenechala, rodice stoji za mnou od pocatku, maminka mi pomaha hlidat kdyz ja musim do prace abychom se uzivily (prestehovala se ke mne 400km a tata souhlasil) a me kamaradky mne nenechaly samotnou ani v tehotentvi ani ted. Rozhodne jsem se nenudila ani pred a ani po porodu a detatko si uzivam plnymi dousky, nikdy jsem nebyla stastnejsi. Urcite to zvladnes taky, bez mezi lidi, cvic, chod na vylety a s kamaradkami kamkoliv. A domluv si treba s maminkou pomoc po porodu, doda ti to jistotu kterou asi ted potrebujes.

A jestli mi chybi partner? Nekdy si rikam ze by nebyl spatny nejaky partner po mem boku, ale otec meho ditete by ten pravy urcite nebyl a tak si pockam a treba se objevi i princ na bilem koni:-) … a pokud ne, neva, mam sve stesticko a pro neho to stoji.

Bud silna!

Sulanek+Veronika 9M a 3t

Sebasty
Kecalka 136 příspěvků 18.11.03 20:33
Těhotenství bez partnera

Ahoj holky,

moc Vám všem děkuju za podporu. Ani jsem netušila co nás může být. Ale…já sama moooc dobře vím co bych měla dělat - neuzavírat se, nebýt sama, těšit se apod., ale nějak to nemůžu překousnout, překonat, vzchopit se. (to budou ty hormony!) Já sama jsem byla vždycky na všechny chlapy hrozně silná, ale tohle je úplně něco jiného. Navíc rodina za mnou moc nestojí, otce už nemám (naštěstí - byl alkoholik) a mamka nic moc, žádná velká podpora, asi to moc neumí. Ségra má straostí sama o sebe dost. Podotýkám, že nejsem žádný soc.případ (omlouvám se všem v tíživé soc.situaci) jsem zdravotní sestra ale hlavně jsem velká citlivka, tak asi proto to nemůžu nějak kousnout :-(((

Ale říkám si - jak jste poznamenaly - jsou na tom lidi hůř a hlavně: ČAS VŠE VYŘEŠÍ.

Ale co se chci zeptat - nezkoušely jste nějaké léky, bylinky, homeopatika, co by pomohly tu situaci zkousnout?

Díky ještě jednou všem, papa Iva (alias Sebasty) + 22t.Kryštof

Dusanovi
Kecalka 390 příspěvků 18.11.03 22:31
Těhotenství bez partnera

Ahoj

moje kámoška bydlela u svyho kluka a taky cekala s nim miminko.bydlela u neho v brne a kdyz jela domu prodat svuj byt tak ji volal at uz se nevraci… nevratila se, do dnes ma u neho veci a v 5 mesici si nasla noveho partnera. Jsou spolu, jsou stastny a dokonce ji doprovazel i u porodu.

Urcite nic nevzdavej

Jarca

Kopretinka01
Stálice 89 příspěvků 19.11.03 08:26
Těhotenství bez partnera

Ahoj Ivo,

držím ti všechny palečky co mám, abys to zvládla. Neodpověděla jsi na otázku odkud jsi, ale ačkoliv nevím, jak taková věc může bolet, protože se mi to naštěstí nestalo, ráda bych ti pomohla. Pokud bys měla někdy potřebu si popovídat, nebo se někomu vypsat jak se říká, pak neváhej, moje zdejší schránka je ti plně k dispozici. Napiš mi svůj email nebo svůj telefon a čas od času můžeme pokecat… Jak říkaly ostatní holky. Hlavně se neuzavírej do sebe. A na léky zapomeň… Cokoliv takového by mohlo mimískovi ublížit… Já mám asi takový podobný problém. Nevím, jak přestat myslet na to, že nám s manželem nejde snaženíčko… ;-) Tak na tom nakonec třeba budeme trochu podobně a můžeme se rozptýlit navzájem… :-P Drž se a kdybys mě potřebovala tak dej vědět…

Kopretinka

Sebasty
Kecalka 136 příspěvků 19.11.03 22:29
Těhotenství bez partnera

Ahojky Kopretinko, jsem tu jen na skok abych se koukla na odpovědi. Dnešní den byl den „D“, takový depky jsem ještě nezažila. Nakonec jsem skončila u své gynekoložky, vysvětlila jí situaci (nemám trable jen s partnerem (cha cha to je teda partner za všechny prachy…!!!) ale i v práci a doma) no a ta navrhla lehké sedativum na noc, tak jsem klidnější. Už to MUSÍ být lepší!!!

Jo a jsem z Brna, napiš něco, zítra večer jsem kouknu.

Zatím papa jdu na kutě (snad se konečně vyspím…).

Iva 8-)

Kopretinka01
Stálice 89 příspěvků 20.11.03 09:12
Těhotenství bez partnera

Ahojda,

taky sem nechodím moc často, takže je docela klika, že dneska jsem sem nakoukla. Mám toho hodně v práci a tak tak trochu nestíhám… Myslím, že jestli to navrhla lékařka, pak by to mělo být lepší. URČITĚ!!!! Hlavně klid, že jo?! Brno je docela z ruky, ale to nevadí. V kolikátém týdnu vlastně jsi? Já sem dalo by se říci snažilka… Jsem z HK, teda kousek od HK. Tak jestli někdy pojedeš kolem, tak dej vědět. Můj e-mail je " .{target:_new>Ko­pretinka@seznam­.cz, tam ta konverzace bude asi jistější, protože sem vážně moc často nechodím… :-P Tak se kdyžtak ozvi… Drž se a hlavně… KLÍÍÍD…! :-]

Kopretinka}":[ma­ilto:Kopretin­ka@seznam.cz]

Anonymni  15.07.05 19:44
Taky mám stejné trápení

Ahoj Ivo, nejsi v tom sama,a moc tě obdivuji, že to zvládáš bez prášků. já, měla první holčičku s partnerem, který mi zahýbal hned, jak jsem ztloustla, a prožila strašně osamocené těhotenství, ale s miminkem v kočárku mne oslovil muž mých snů, teď po 4 letech společného života s ním čekám jeho prvního synka, a on mne proto nenávidí. Řekl, že jsem mu zkazila život, a tak mám velký bříško 28tt, velikánský slzy a po něžném vztahu, kdy mne vyhodil z domu, že jsem si těhotenství sama zařídila! /Přitom pořád o klukovi snil a se mnou ho plánoval/ jsem strávila 2,5 týdne v nemocnici s bolestivým tvrdnutím dělohy /a na uklidňovacích prášcích, které beru dodnes- je to prý míň hrozné než tvrdnutí/ kam teda za mnou chodil, a pak mne vzal domů, ale dva týdny chodí kolem mne a nepromluví na mne. Navíc jsem zjistila v mobilu, že asi v dubnu někoho potkal a trvá to! tak si myslím, že chtěl žít s ní a já mu to překazila. Nevím co mám dělat, miluji ho, chápu,mám deprese, trápím se a on se mne nedotkne, spí sám, nemluví a já tolik potřebuji usínat v jeho náručí. Všichni říkají, že je zodpovědný, prý až pochová svého chlapečka… ale co když moje trápení ničí miminku zdraví??? Mám strach s ním o tom mluvit, aby neřekl rovnou - mám někoho jiného, najdi si podnájem, chci být s ní! To bych umřela. To je co? nešťastná Alin

Anonymni  15.07.05 20:10

Alin a vsechny holky, co mate partnera na prd,
je mi to vazne moc lito, co tu pisete. Chlapi jsou nekdy vazne desni, nedokazou se k zodpovednosti postavit celem, neunesou, ze by se meli starat i o nekoho jineho, nez sami o sebe. Nechci pausalizovat, neplati to pochopitelne u vsech, ale najdou se taci…
Holky, hlavne budte sobecke v tom smyslu, abyste myslely jen a jen na sebe a na to miminko, prestaly se nervovat. Chodte hodne ven, telefonujte, budte na netu, zkratka cokoliv je lepsi, nez prolevat horke slzy.
Ja mam partnera, ktery se na miminko tesil, ale ted - jsem v 17 tt - to na nej take trochu dolehlo, je nervozni, moc na me nemluvi, je stale v praci. Do toho stavime, jsme zadluzeni..... Neni to take idealni, ale verim, ze se to zlepsi a bude vse v poradku. Nejenom u me, ale i u vas.
Az se vam miminka vykukli, bude to to nejkrasnejsi, zapomenete na vsechny chmury.....
Preju vam hodne stesi a pohody, at se nekde ten vas „rytir na bilem koni“ objevi.
 Allen

Kájuška 2707  03.02.12 21:26

Všechny moc zdravíím :) chtěla bych se zeptat..Chtěla bych dítě,ale bez chlapa..Nevíte jaké jsou podmínky k umělému oplození? A od kolika do kolika let vám ho provedou? Díky :)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Piperová: Ve třiceti po mně nemůžete chtít, abych vypadala na dvacet

Britské herečky Billie Piperová (34) se dotklo, že se do ní opřeli někteří... číst dále >

Jacksonová: Jsem normální člověk s celulitidou, jizvami a kily navíc

Dcera krále popu Michaela Jacksona se stále častěji objevuje na fotografiích... číst dále >

Reklama