Těhotenství po interrupci

Anonymní
17.7.13 18:30

Těhotenství po interrupci

Ahoj
Chtěla jsem se zeptat. V Zári jsem šla na interrupci a nyní jsem v 5 týdnu těhu. Budu mít normální těhotenství, nebo budou nějaké problémy? Je tu někdo takový s podobnou situací?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2453
17.7.13 18:35

Interrupce je stejný zákrok jako revize po zamklém těhotenství. Spousta holek po revizi otěhotní prakticky hned a těhotenství probíhá ukázkově. Není proč se extra bát kvůli předešlému ukončení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6955
17.7.13 18:35

To se takto nedá říct :), každé tehu jiné, každé originál proste uvidís

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
17.7.13 19:38
@Anonymní píše:
Ahoj
Chtěla jsem se zeptat. V Zári jsem šla na interrupci a nyní jsem v 5 týdnu těhu. Budu mít normální těhotenství, nebo budou nějaké problémy? Je tu někdo takový s podobnou situací?

Nic ve zlým, ale myslím, že tu žádný prorok ani jasnovidec není :zed: samozřejmě ti přeju, abys měla normální těhu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.7.13 20:17
@Anonymní píše:
Ahoj

Já prodělala revizi minulý rok v 11týdnu těhu, pak samovolný potrat v 6tt a teď jsem těhotná v 16tt a zatím vše jak má :) Fakt ti nikdo neřekne, jak to bude probíhat, ale řekla bych, že interupce na tohle těhotentví nemá vůbec vliv, kor když je to po ní takovou dobu :palec: Takže se nestresuj co bylo a užívej si, že jsi těhotná..držím pěstičky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
xhelcaaaax
23.10.13 17:20

Maminky máte zkušenosti s těhotenstvim po revizi s krevni skupino RH NEGATIVNI??? Pred 6 lety jsem byla na zakroku ale nedostala jsdm po tom podle pani doktorky nejakou velmi dulezitou injekci.Muze se pry ted stat ze az otehotnim tak me telo dite neprijme. Slysely jste o tom? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
35604
23.10.13 18:53
@xhelcaaaax píše:
Maminky máte zkušenosti s těhotenstvim po revizi s krevni skupino RH NEGATIVNI??? Pred 6 lety jsem byla na zakroku ale nedostala jsdm po tom podle pani doktorky nejakou velmi dulezitou injekci.Muze se pry ted stat ze az otehotnim tak me telo dite neprijme. Slysely jste o tom? Dekuji

nech si nabrat protilatky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
xhelcaaaax
23.10.13 20:29

@Pudloslava muzete prosim upresnit? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
35604
24.10.13 05:53
@xhelcaaaax píše:
@Pudloslava muzete prosim upresnit? Dekuji

na gynde budou vedet.
kdyz dostanes Rh+ krev, coz se mohlo stat od miminky pri potratu, tak se ti vytvori protilatky prpti rh+, coz je to, co v dalsim tehotenstvi muze dalsi miminko poskodit.
je teda faKT, ZE nevim, jestli by v pripade pozitivite protilaTEK MOHLI PREVENTIVNE NECO UDELA

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama