tehotenstvi po revizi-prosim

Anonymni
13.6.08 16:12

tehotenstvi po revizi-prosim

Ahojky vsem,vim,ze jste tady dobre duse,tak se na vas obracim s prosbou.Vim,ze me asi utlucete,protoze tech otazek-jsem nebo nejsem tehotna,je tu mraky,ale.....
Jsem tri mesice od revize-10tt-.Prvni menzes prisel presne po 6 nedeli a dalsi 14 den po tom prvnim.Cyklus jsem mela vzdy pravidelny po 30 dnech,takze kdyz opomenu jakoby ten prvni porevizni menzes,ktery prisel dele,ten druhy menzes naskocil po cca 30 dnech.Tuto nedeli bych to mela dostat,ale.....Cely mesic uz to nechavame na prirode a ted tedy k me otazce.Asi tyden me pali prsa-bradavky,vecer mi byva tak jako divne,zaludek mam jak na vode,od vcera me pekne boli brisko jak na menzes…divna chut v puse…Mam doma jedno ditko,takze pres den na to miminko nemyslim a pres to ty priznaky jsou..Vim,ze muzu byt zblaznena,ale snazilky vi,ze se na to uplne myslet neda.Jinak jsem vzdy otehotnela hned.Myslite holky,ze i po revizi bych mohla uz ted byt tehulka?Minule jsem cekala dvojcatka,test jsem mela pozitiv uz tyden pred menzes,ale bohuzel umreli.Ted je test neg,ale priznaky mam jako u min tehu…Ted tedy cekam do po,jestli ta potvurka prijde nebo ne,ale chapejte,je to teda stres a tyto stranky vzdycky pomuzou:)))

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5100
13.6.08 16:45

Ahoj,
chápu, že seš ve stresu, ale nezbyvá nic jiného, než čekat, jak to dopadne. Těhotná samozřejmě být můžeš, ale taky ne. Bojím se, že nic jiného ti asi nikdo neporadí. A jestli seš - tak ať to dopadne úplně nejlíp!!! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
499
13.6.08 16:58

Ahojky!
Každá to máme jinak, tak Ti asi moc neporadím. Těhotná být můžeš i nemusíš. Já neměla vůbec žádné příznaky, ale ten pocit, ten tam byl :) úplně jsem to cítila. Hned jsem utíkala do lékárny a test //. A také jsem si ho dělala před menzes (asi týden).
Držím palečky, ať Ti to dobře dopadne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4240
13.6.08 21:02

Ahoj, to jsme na tom asi stejně - já měla revizi v půlce března a teď se o to pokoušíme, ms se nedostavila dnes, je mi divno od žaludku týden a více spím. Tak jsem taky nesvá. Test včera byl negat., před 2dny slabě pozit., tak nevím, co si myslet. Tak čekám co zítra. Držím palečky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.6.08 21:23

Holky diky moc za odpovedi.Behem odpoledne se mi pridaly docela solidni menzes boleni,takze ted uz je to opravdu jen a jen ve hvezdach.Jinak drzim vsem snazilkam palce,aby nasly dve carky na testu!!!Ja ho zkusim zitra rano,i kdyz vim,ze to bude asi zbytecne.Ale je to mazec.Prvni ditko mam pres HA a ted po te zamlklince mam v tomto smeru zivot vzhuru nohama.Dobrou noc

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
15.6.08 08:12

Ahojky holky,tak se ozyvam…dneska jsem si delala test a mam slabou druhou carku,takze jsem prestastna…ale bojim se,aby to vyslo.Diky za povzbuzeni a vsem snazilkam hodne stesti!!!

• Nahlásit
  • Citovat
290
15.6.08 23:00

edit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie