jak často se snažíte o mimi?

Anonymni
7.6.08 11:50

jak často se snažíte o mimi?

ahoj holky,
chtěla bych se zeptat ohledně toho, jak často se s přítelem/manželem snažite o miminko? kvůli vysokému pracovnímu vytížení přítele nám na tulení zbývá jen víkend. bojím se, že při takové frekvenci se nám to mimčo snad ani nikdy nepovede:( snažíme se už 3/4 roku a pořád nic:(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

andela
7.6.08 11:59

U nás to bylo 2krát do měsíce, resp. jednou za 14 dní … a bylo to raz dva.

Ono asi záleží na více věcech, a ne jen na četnosti … zkus to tak aby to vyšlo na ovulaci, nebo si promluv se svou dr.
Přeju hodně štěstí a brzo mimise v náručí

• Nahlásit
  • Citovat
Nikynka86
7.6.08 12:05

Ahoj,
no je to opravdu individualni…
Neda se to nikdy presne naplanovat a asi nejsem ta,co by Ti mela radit…
Sama se zatim s pritelem snazie 3mesice bez uplechu!Ale je to asi jinou pricinou,mam po HA rozhazeny cyklus,atd…takze to bude tim…
Ale kdyz ses ptala jak casto…
Docetla jsem se,ze by se melo kolem ovulace +-ob den a jestli vis,kdy mas presne den ovu,tak v ten den.Je to asi nejvetsi pravdepodobnost…
Ale 100% to taky neni…
Nekomu staci 2× do mesice a je to…
My se snazime-tulime treba i 10× do mesice a vic a vysledek zadny :(
Takze hodne stesti a pevne nervy! :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
7.6.08 12:24

Taky jsme se snažili 3/4 roku, když jsme na tom leželi obden, nic se nedělo, pak jsem se na to vykašlala, měli jsme sex jednou za měsíc :oops: a tak jsem otěhotněla. :D

Držím palce, psychika je fakt kráva. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
5255
7.6.08 12:30

Ahoj,tak my se snažíme o druhé dítě od ledna,ale stěhovali jsme se,manžel hledal novou práci atd,takže bylo tulení tak jednou za měsíc,tudíž zatím nic,myslím ale,že ty víkendy jsou opravdu málo,aby jsi vychytalo ovulaci,pokud nevíš,kdy ji máš,tak to chce aspoň co 3 dny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5499
7.6.08 13:57

ahoj taky se k vam pridavam,my se videli tak 3-5krat za mesic a mimco se povedlo,jak rikam zazrakem. a to sme ho pak prestali planovat.kdyz sme spolu se mazlinkovali kvuli tomu ze chceme mimco tak se nic nedelo a pak ze proste na mimco kasleme tak se najedou povedlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1782
7.6.08 14:40

Rozhodně se nestresuj kdy a jak, ale užívejte si to spolu, když máte oba chuť. Přemáhat se a nutit se do sexu rozhodně nemá cenu.
Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.6.08 23:01

presne prispevek prede mnou - nutit se do sexu je pekny vopruz a vysledek spis opacny, k tomu jeste znechutis manzela, ze se mu do sexu v urcite dny na povel chtit nebude…chlapi nejsou tak mimo, ze nepoznaji, ze chces sex kvuli miminu…
nam sex vychazel taky na vikend a otehotnela jsem u prvniho do 3-4 mesicu a u druheho do pul roka a tam ta frekvence s jednim ditkem byla jeste mensi.
naopak kolega se snazi dva roky a tuhle z nej vypadlo (byl priopily), ze maji sex tak jednou za mesic…tam se zase neni co divit, ze nic…

jo pouzit vyraz „mazlinkovat“ u dospele osoby pro pojmenovani sexu je fakt zarazejici, snad jeste horsi nez tuleni, mimisek, mnamozni, kojo apod…
fakt se nedivim, ze diskuse „bez zvatlani“ dosud nezanikla…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
8.6.08 09:37

mila anonymni, pro nekoho je treba prijemnejsi pouzit misto vyrazu sex tuleni, mazleni......nevim co Ti vadi, ze tyto vyrazy pouzivaji dospele osoby.....zarazi me, jak se tady v diskuzich lidi navazejo do druhych kvuli takovym blbostem

• Nahlásit
  • Citovat
203
9.6.08 10:59

,,,

Příspěvek upraven 04.10.10 v 19:37

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4253
9.6.08 12:49

Ahojík,
tak se přidávám k ostatním názorům na to, že nutit se do milování k vůli otěhotnění je spíše kontraproduktivní, má spíš opačný efekt…
My jsme na tom s manželem tak, že se milujeme asi 3× do měsíce - já se vždycky děsila, že určitě prošvihneme ovulaci a tak… nakonec jsem to nechala na chlapovi, který si se mnou promluvil o tom, že mu mám věřit, protože ON POZNÁ ten správný den 8) …A? …koukej na metřík !!! :wink:
ale obecně si myslím, že je dobré vysledovat, kdy máš ovu a zapracovat na tom ten den a ještě den po ní … nebo taky si myslím, že není od věci rada od 10DC do 23 DC obden!!!

Jo a mazlinkování se mi taky líbí!!!

Tak hodně štěstíčka!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
15.8.08 09:48

No, já si myslím, že je to jedno. Když se to má podařit, tak se to podaří a když ne tak ne. A nepomůže ani nemyslet na to. My se s manželem snažíme 9 měsíců a i když jsem na to několik měsíců kašlala a nepočítala dny (ani jsem nevěděla kdy mám ovulaci), tak jsem stejně neotěhotněla, takže mám pocit, že každá rada je zbytečná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mirka755
6.9.08 17:52

my jsme se začali s manželem při dceři snažit po menstruaci, tak obden či dva a vyšlo to. Měsíc po vysazení HA jsem otěhotněla. Teď se tak stejně snažíme o druhé mimčo, tak snad to vyjde brzy :D

• Nahlásit
  • Citovat
330
6.9.08 18:12

Ahojky, my se snažili 3 měsíce „pravidelným“ sexem - tzn. 1-2× za týden po celý měsíc (mimo mns). Tři měsíce nic, pak se kámoška vdávala a já ji pomáhala, takže jsem na to neměla myšlenky ani náladu a ono ejhle, zadařilo se…ten měsíc jsme měli sex jen jednou a to týden po mns. Doktor se hooodně divil, když jsem mu řekla, že vím naprosto jistě kdy jsme počali :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama