Těhotenství s menstruací

Anonymní
2.12.19 19:09

těhotenství s menstruaci

Ahoj holky, je tu nekdo kdo mel v těhotenství “menstruaci”? Jestli ano jaká byla - horší/silnější nebo nebolestiva?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
2.12.19 19:15

Já ji měla úplně stejnou jako před tím ( samovolný potrat 10tt) těhotenství zjištěné až když ze mě vypadl plod…

• Citovat
  • Nahlásit
20773
2.12.19 20:13

Známá měla „normální“ menzes celých devět měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
9.2.20 10:52

Ahoj, chci se zeptat zda někdo nemá zkušenost. Ms jsem měla před 18 dny od 23-26.1. Myslím že to byla normální MS už jen podle toho že byla silnější, hrudkova. Tehotensky test jsem si dělala ráno v den kdy pak MS přišla a negativní. Teď si ale říkám zda je to vůbec možné, čtu že MS v tehu je slabší. Dotoho před 4 mi dny mě začal povolovat podbřišek, na pohmat bolí uprostřed az v pravo. Sem tak mám takové mírné mdloby a stalo se mi že mi nebylo dobře od žaludku. Pozorovala jsem i že jsem měla takové napětí v prsou. Možná bych se přikláněla na tehu příznaky ale i u silnější ms :think: a takhle brzo :think:. Co jsem i pozorovala tak jsem teď jsem neměla ani ovu, poznám dle hlenu a ten nebyl. Nevim zda si mam delat test když v den co MS prisla byl negativní (13dní od styku) Byla bych ráda za tehu ale jsem teď zmatená :think:. Myslíte, že takhle brzy se objevují příznaky i s tou MS? Nebo aby to nebyl nějaký zdr. problem. bohužel k doktorovi se dostanu až za týden. Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20773
9.2.20 13:05

Máš ovulaci, nejspíš trochu opožděnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.4.20 13:21

Ahoj holky, prosím o radu. MS 18.3-22.3, cyklus 27-28 dní. Nechráněný styk byl 8DC. 15DC Jsem jednorázově slabě zašpinila, to se mi stalo poprvé takto uprostřed cyklu. Po té mě občas píchne v pod bříšku. Ovulaci poznám jen podle bílkového hlenu, ten se dostavil 17DC ale tentokrát jen 1 den a slabě. Normálně to mívám i 3 dny a silnější. Jsem tímto zmatená, a já si teď nejsem jistá kdy ovulace proběhla, jestli v tom zašpinění 15DC nebo pak v tom jak byl trošku hlen 17DC. Děkuji mockrát za odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit
20773
5.4.20 13:35

A není to jedno?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie